poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wycieraczka...  (Przeczytany 23748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nutka53

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Mar 2012, 19:30:49 »
a sa takie powalajace buty,sama mialam okazje sie przekonac jak mi kiedys cos tak strasznie w domu smierdzialo chodzilam z nosem jak pies i jak doszlam do butow to myslalam ze mi dzieciak w kupe wdepnal i ztad ten smrod nie do wytrzymania a to sie okazalo ze w sportowych butach tak smierdziala wkladka -doslownie jak siki niekastrowanego kocura a buty byly calkiem porzadnej firmy. no tragedia co sie dzialo z tymi wkladkami pod wplywem ciepla.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #76 dnia: 14 Mar 2012, 20:02:04 »
Nie chcialbym sie przechwalać ale mam ogromne stopy  ;)
EJ NIE PYTAŁAM O STOPY rozmiar ,a ty ciagle o butach :-*sztywny moze byc  ;D
« Ostatnia zmiana: 14 Mar 2012, 20:12:12 wysłana przez JULIA1964 »

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #77 dnia: 14 Mar 2012, 20:04:58 »
dobralysmy sie w trojke:mala Czarna,Julia i ja-,,,,ale juz wiecej nie przyjmujemy do ekipy bo musimy tez miec czym handlowac a varszawiak wybrzydza bo wyczul konkurencje w intratnym interesie i zawisc z zazdroscia go skrecaja  ;D
wezmy jego tez ktos musi te kapcie nam nosic ,ja juz sakwe swoja oprozniłam .bedzie dobry sezon ogorkowy,do polski na wakacje pojade

nutka53

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #78 dnia: 14 Mar 2012, 20:22:03 »
dobry pomysl Julio bierzemy go ale musi  byc dyspozycyjny z samochodem  ;D irobote ma zapewniona na lata tylko nie wiem czy  kilometry bedzie mogl odpisywac od podatku lecz mam nadzieje ze roga cos tu poradzi

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Mar 2012, 20:30:18 »
Nie chcialbym sie przechwalać ale mam ogromne stopy  ;)

Dziewczyyyyny!!!  Varszafiak ma duże seksowne stopy , to jest gorący chłopak !
Jak go zabierzemy koc gaśniczy nie wystarczy ! :D 

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #80 dnia: 14 Mar 2012, 21:07:23 »
POLAKzawsze cos wymysli .dobrze z nim bedzie bo zawsze na sztywnym ,tylko jeszcze rozmiar  :-\jak small to klapa  :-\

nutka53

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #81 dnia: 14 Mar 2012, 21:41:43 »
Dziewczyyyyny!!!  Varszafiak ma duże seksowne stopy , to jest gorący chłopak !
Jak go zabierzemy koc gaśniczy nie wystarczy ! :D

tym mnie zalatwilas na cacy,,,,,nie wiem teraz co lepsze- brac go ,slimaczyc sie do niego i niewydajnie pracowac czy brac jakiegos mniej seksownego,pilonowac roboty i nie myslec o glupotach,,,,,taka rozkojarzona bede i ciagle na te jego seksowne stopy sie gapic zamiast pilnowac interesu

poloniainfo.dk

Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #81 dnia: 14 Mar 2012, 21:41:43 »

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #82 dnia: 14 Mar 2012, 21:45:50 »
tym mnie zalatwilas na cacy,,,,,nie wiem teraz co lepsze- brac go ,slimaczyc sie do niego i niewydajnie pracowac czy brac jakiegos mniej seksownego,pilonowac roboty i nie myslec o glupotach,,,,,taka rozkojarzona bede i ciagle na te jego seksowne stopy sie gapic zamiast pilnowac interesu
INTERESU nie trzeba pilnowac on bedzie miał go przy sobie .a wszystko czy on bedzie to zalezy od wymiaru.a jak mały wymiar to sie da ogłoszenie w dziale ,,dam prace,,ja moge byc testerem ,chyba ze ktoras jest starsza ode mnie

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #83 dnia: 14 Mar 2012, 21:47:39 »
MałaCzarna aty sama polazłas na kapcie? .robisz lewizne jak ten pan co sie skarzył na lewusow busiarzy

poloniainfo.dk

Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #83 dnia: 14 Mar 2012, 21:47:39 »