poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Kredyt w banku  (Przeczytany 8227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kingamagda

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • W życiu zdarzają się chwile, o które warto walczyć
Kredyt w banku
« dnia: 12 Maj 2012, 17:11:27 »
Witam, otóż chciałbym otrzymać kredyt w Danii gdzieś może z 30 tys dkk. Wiem że to nie jest takie proste bo już kiedyś mi odmówiono w Danske Bankua podobno obcokrajowcom tak łatwo nie dają . Mam żółtą kartę, stałą pracę, duńskie prawo jazdy. Ale słyszałem że niektórzy bez problemu go dostają. Czy ktoś wie gdzie bez problemu można dostać taki kredyt ? w jakim banku ? Proszę o pomoc
Pozdrawiam

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kredyt w banku
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maj 2012, 19:30:46 »
a to ciekawe,bo akurat najmniej problemow stwarza wlasnie Danske Bank...tutaj link,maja cos takiego miedzy 50-100 tys.  nazywa sie kassekredit

http://www.danskebank.dk/da-dk/Privat/Laan/Forbrug/Pages/Kassekredit.aspx

maja kilka takich malych pozyczek,jest jeszcze cos takiego jak forburgslån i midlertidigt overtræk

Offline clubdk

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kredyt w banku
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maj 2012, 21:27:50 »
Ale słyszałem że niektórzy bez problemu go dostają.

Kazda osoba ma inna sytuacje finansowa stad tez takie roznice i jednym udziela takiej pozyczki z miejsca a innym beda

kazali dostarczyc rozliczenie r.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kredyt w banku
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maj 2012, 22:58:29 »
Witam, otóż chciałbym otrzymać kredyt w Danii gdzieś może z 30 tys dkk. Wiem że to nie jest takie proste bo już kiedyś mi odmówiono w Danske Bankua podobno obcokrajowcom tak łatwo nie dają . Mam żółtą kartę, stałą pracę, duńskie prawo jazdy. Ale słyszałem że niektórzy bez problemu go dostają. Czy ktoś wie gdzie bez problemu można dostać taki kredyt ? w jakim banku ? Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Uzyskanie kredyty nie ma wiele wspolnego z tym czy sie jest obcokrajowcem. Bankowi chodzi wylacznie o jedno. Chodzi o zdolnosc kredytowa, a w tym przypadku konkretnie o mozliwosc splacania tego kredytu/ryzyko banku. Generalnie bank nie robi najmniejszych problemow "swoim klientom", ktorych zna i ktorzy maja w tym banku swoja ekonomie, przede wszystkim przychodza regularnie ich dochody z pracy, maja np. zalozony serwis platniczy poprzez ktory placone sa stale wydatki jak czynsz i inne oplaty). Oczywiscie mozna udac sie do innego banku, ale sytuacja sie prawdopodobnie powtorzy, poniewaz przychodzisz tylko w jednym cwelu - pozyczyc pieniadze, nie majac zamiaru byc ich klientem pod innym wzgledem, chyba ze zwrocisz sie do innego banku z zamiarem zmiany obecnego banku na ten nowy, przenoszac swoje konta itp. Bank to generalnie sprawa wzajemnego zaufania i normalnie nie ma problemu z tak niewielkim kredytem o ktorym piszesz. Kassekredit bylby dobra forma dla Ciebie, gdzie bank ustaliby kwote do ktorej mozesz podciagac kredyt (oczywiscie za odsetki od salda). Za kazdym razem kiedy wplywalaby Twoja wyplata na to konto, saldo byloby mniejsze i tylko od salda placilabyc odsetki. Kassekredit moze byc ograniczony w czasie, np. 3 lata, co oznacza ze po 3 latach nie moesz moiec salda negatynego co zonacza ze nie moesz juz podciagac wiecej. Kredyt moze byc tez bez ograniczenia w czasie. Moze byc tym samym kontem jakie masz teraz, np. Nemkonto med kredit, gdzie jesr okresloastawka procentowa od salda pozytywnego np. 0,50% i stawka jezeli saldo jest negatywne, np 8%. To tylko przyklady. Odsetki jak wiadomo odliczane sa od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym. Nie dajsie kusic ofertami roznych firm kredytowych w ktore po wyliczeniu calkowitego kosztu pozyczki sa bardzo drogie, mimo ze stopa % kredytu wglada przyzwoicie. Dochodza bowiem roznego rodzaju oplaty, prowizje itp., ktorych nie mozesz odliczyc od podatku. Zwrcaj zawsze uwage na ÅOP (Årlig Omkostnings Procent) = Laczny roczny koszt kredytu.

poloniainfo.dk

Odp: Kredyt w banku
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maj 2012, 22:58:29 »

 

Kredyt hipoteczny w Polsce, a rekomendacja KNF.

Zaczęty przez TmkGzlkDział Hydepark

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7059
Ostatnia wiadomość 16 Paź 2015, 19:35:01
wysłana przez aneczka.k
samochod -kredyt-przerejstrowanie

Zaczęty przez anka84Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4314
Ostatnia wiadomość 04 Sty 2008, 21:45:16
wysłana przez Jomir
Kredyt mieszkaniowy

Zaczęty przez eni1976Dział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3457
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2010, 10:04:59
wysłana przez eni1976
Kredyt na dom

Zaczęty przez jayjayDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4008
Ostatnia wiadomość 10 Lip 2014, 08:24:38
wysłana przez Jomir
kredyt

Zaczęty przez kredytDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2619
Ostatnia wiadomość 08 Kwi 2009, 11:40:54
wysłana przez Svaria