poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Polski lekarz  (Przeczytany 14510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Maj 2012, 13:45:43 »
Ja również nie polecam p. doktor Zelkowicz.
Miałam okazje być u niej dwa razy..Pierwszy i ostatni  ;)

Będę wdzięczna za uzasadnienie ,dlaczego tak ?
Czy ma tak słabą wiedzę medyczną ?

Znam lekarza,który ma b.dobrą opinię, wręcz jest uwielbiany przez rodziców i pacjentów.
Dopabuse jak ma się wiedzę można zobaczyć ,że naraża ciężko chorych pacjentów,przez co skazuje ich na niepotrzebne cierpienia i konsekwencje.

Znam p.doktor której rodzice nie znoszą ,bo nie chce przepisywać antybiotyków na grypę, na każde kichnięcie,nie robi zbyt dużo badań szczególnie tych inwazyjnych ,gdyż jej ogromna wiedza pozwala na ocenę kiedy i czy należy robić badanie tak aby nie narazić dziecka.
Wymaga od rodziców reagowania na objawy choroby już w zarodku tzn.wymaga od rodziców czytania tematów medycznych ze zrozumieniem i kojarzenia z tym co się dzieje z ich dzieckiem.
Rodzice złoszczą się ... >:(
Oczywiście tutaj piszę o bardzo chorych dzieciach.

Dlatego pytam dlaczego ta pani doktor jest zła,abym niepotrzebnie ew.nie traciła czasu.  :) 

Offline corvinus

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Maj 2012, 19:36:09 »
No wlasnie chcialbym tez sie dowiedziec czemu jej nie polecacie???????

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Maj 2012, 23:23:47 »
Nie polecam!!!
Zbyt odwazne napisac ze jest zła .mowia to wtedy ludzie kiedy oczekuja od lekarza ze wyleczy ich cudownym lekiem ,a jak sie okazuje ida do lekarza ,,kiedy jest ostatni dzwonek,,i jak na pomoc jest pozno i choroba wymaga długiego leczenia ,to wtedy lekarz fuj.ja jak jest potrzeba to korzystam z usług tego lekarza od 8 lat i wiekszosc moich znajomych .autor tematu nie prosił o opinie tylko kontakt do  POLSKIEGO LEKARZA .I TO TYLE ,,JESZCZE SIE TAKI NIE NARODZIŁ ,CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ,,

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Maj 2012, 23:16:53 »
newbie12, varszafiak , mala30 dziękuję Wam za  „odpowiedź “ .
Dla mnie było to baardzo ważne ,cóż jak zawsze można na rodaka liczyć .  :(

varszafiak

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Maj 2012, 07:45:22 »
newbie12, varszafiak , mala30 dziękuję Wam za  „odpowiedź “ .
Dla mnie było to baardzo ważne ,cóż jak zawsze można na rodaka liczyć .  :(
Mozna,   ale Ty na pewno masz juz gotowe odpowiedzi, których bardzo chcesz użyć (tyle pracy na marne).
na priv nikomu nie bede wysylal, jestem Tu wystarczająco anonimowy.
Zreszta sporo priv-ow niestety laduje na forach.

Offline newbie12

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 17
  • -Otrzymane: 58
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Maj 2012, 10:59:13 »
MalaCzarna wysłałam Ci odpowiedź na priv. Trzeba było pisać na @, pocztę sprawdzam codziennie, natomiast na forum zaglądam czasami :)

Offline newbie12

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 17
  • -Otrzymane: 58
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Maj 2012, 11:09:24 »
Zbyt odwazne napisac ze jest zła .mowia to wtedy ludzie kiedy oczekuja od lekarza ze wyleczy ich cudownym lekiem ,a jak sie okazuje ida do lekarza ,,kiedy jest ostatni dzwonek,,i jak na pomoc jest pozno i choroba wymaga długiego leczenia ,to wtedy lekarz fuj.ja jak jest potrzeba to korzystam z usług tego lekarza od 8 lat i wiekszosc moich znajomych .autor tematu nie prosił o opinie tylko kontakt do  POLSKIEGO LEKARZA .I TO TYLE ,,JESZCZE SIE TAKI NIE NARODZIŁ ,CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ,,

PRZYJACIELU drogi, dla mnie podanie nazwiska lekarza czy kogokolwiek innego jest równoznaczne z poleceniem go, nie będę więc wysyłać dziewczyny do kogoś, kto wg mnie na zaufanie nie zasługuje.
Cudownych leków nie oczekuję, tak jak i przepisywania ich tonami. Od lekarza oczekuję jednak, że nie wyjdę w gorszym stanie niż przyszłam.
Lekarz ma przede wszystkim nie szkodzić!

poloniainfo.dk

Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Maj 2012, 11:09:24 »

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Maj 2012, 11:27:46 »
MalaCzarna wysłałam Ci odpowiedź na priv. Trzeba było pisać na @, pocztę sprawdzam codziennie, natomiast na forum zaglądam czasami :)

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, baardzo mi pomogłaś ! W podziękowaniu mogę tylko dać plusa !
Przeczytałam odpowiedź na priv i zrozumiałam gdzie leży problem ...no tak podstawowa zasada NIE SZKODZIĆ !

Myślę ,ze warto napisać o tym szczerze gdyż taka informacja może pomóc innym zwłaszcza młodym niedoświadczonym matkom.Decyzję pozostawiam tobie.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Maj 2012, 11:48:22 »
Mozna,   ale Ty na pewno masz juz gotowe odpowiedzi, których bardzo chcesz użyć (tyle pracy na marne).
na priv nikomu nie bede wysylal, jestem Tu wystarczająco anonimowy.
Zreszta sporo priv-ow niestety laduje na forach.

Warszaviak nie musisz udzielać odpowiedzi jeśli chodzi o banki ,samochody,łowienie ryb ,gotowanie itd itp.
Ale jeśli chodzi o pomoc drugiej chorej osobie zapytam cię, Boże jakim trzeba być człowiekiem aby odmawiać pomocy ? Jesteśmy na obczyźnie i niejednokrotnie potrzebujemy i będziemy potrzebować dobrego lekarza!
Info który lekarz jest dobry, a który jest zły może zapobiec wielu, naprawdę wielu nieszczęściom ,czy to jest dla ciebie OJCA tak trudne do zrozumienia ?

Mój drogi co do moich gotowych odpowiedzi ...hmm...zwyczajnie dużo uczę się ,
ale nie dlatego, że chcę ,tylko dlatego bo muszę ...taki mi życie niestety napisało scenariusz.
Uczę się aby uciec przed najgorszym... :'(
Pewnie wolałabym przeczytać dobrego harlekina zamiast uczyć się jak funkcjonuje wątroba,płuca ,trzustka ...jakie robi się najnowsze badania na świecie,analizować wyniki ich prac, co uwierz mi jest nudne jak flaki .

Tutaj na forum zadałam bardzo proste, ale ważne pytanie ,jesli nie chcesz odpowiedzieć wystarczyło napisać
 „nie chcę pomagać ,los drugiego, chorego człowieka mnie obchodzi “
Pamiętaj jednak DOBRO WRACA, ALE ZŁO TEŻ POWRÓCI ...to tylko kwestia czasu.

Kiedy będzie chodziło o twoją rodzinę zawsze chętnie ci pomogę !

varszafiak

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Maj 2012, 13:40:55 »
Jeszcze nie zauwazylas ze nikt na te Twoje głupoty sie nie nabiera?

Kto w tym watku tak drastycznie potrzebowal pomocy?

Próbujesz manipulowac ludzmi tak jak pseudo "faktami" ktore tu glosisz.






MalaCzarna

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Maj 2012, 13:44:15 »
Jeszcze nie zauwazylas ze nikt na te Twoje głupoty sie nie nabiera?

Kto w tym watku tak drastycznie potrzebowal pomocy?

Prubujesz manipulowac ludzmi tak jak pseudo "faktami" ktore tu glosisz.
Pozwoliłam sobie skopiować pewną wypowiedź z forum ,która tutaj też pasuje

"klotnia z idiota jest jak gra w szachy z golebiem: nie wazne jak dobrze grasz, golab i tak przewroci wszystkie figury, nasra na szachownice i bedzie dumny z wygranej"...

varszafiak

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Maj 2012, 13:51:17 »
haha... bylem pewny ze kolejny raz użyjesz jakiegoś cytatu , czy Ty  masz jakies wlasne zdanie?!

Jestes typowym dzieckiem internetu... miejmy nadzieje ze nie masz wiecej niz 16 lat.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Maj 2012, 21:15:18 »
Vording czy moglibyśmy sie kiedyś spotkac i nachlać jak typowe polskie swinie tak na przyklad po pół litra i zgrzewke piwa 24 ? ja tak za wodką nie przepadam ale moge z aCiebie np. 50 piw  wypić a Ty reszte  ;D ;D ;D co TY na to????
Pewnie że możemy  :) ja też preferuję browary bo po wódzie  :P sam wiesz. Zabierz  swoją kobitkę żeby moja się nie nudziła (posadzimy je naprzeciw i niech biją rekordy Guinessa w długości gadania) ;)
MC potrzebuję coś na wzmocnienie trzustki i regenerację wątroby (śito) Może się w końcu przydasz  :)
haha... bylem pewny ze kolejny raz użyjesz jakiegoś cytatu , czy Ty  masz jakies wlasne zdanie?!

Jestes typowym dzieckiem internetu... miejmy nadzieje ze nie masz wiecej niz 16 lat.
Varszafiak odpuść ją sobie bo sprowadzi cię do kuchni (na gołąbki) i otruję  :-\

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Maj 2012, 21:23:00 »
PRZYJACIELU drogi, dla mnie podanie nazwiska lekarza czy kogokolwiek innego jest równoznaczne z poleceniem go, nie będę więc wysyłać dziewczyny do kogoś, kto wg mnie na zaufanie nie zasługuje.
Cudownych leków nie oczekuję, tak jak i przepisywania ich tonami. Od lekarza oczekuję jednak, że nie wyjdę w gorszym stanie niż przyszłam.
Lekarz ma przede wszystkim nie szkodzić!
Kazdy ma inny punkt widzenia na punkt patrzenia  ;Djak by sie aytor pytania zwrocił kogo polecacie to bym napisała to samo .ja do tej lekarki nie mam nic i jestem zadowolona jak i moi znajomi .kazdy ma prawo decydowac ,zmieniac ,ale.............ach

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Maj 2012, 21:33:38 »
Kazdy ma inny punkt widzenia na punkt patrzenia  ;Djak by sie aytor pytania zwrocił kogo polecacie to bym napisała to samo .ja do tej lekarki nie mam nic i jestem zadowolona jak i moi znajomi .kazdy ma prawo decydowac ,zmieniac ,ale.............ach
Wiesz przyjacielu zgadzam się z tobą jeśli chodzi o grypę ,przeziębienie natomiast jeśli w grę wchodzą poważne diagnozy nie wolno ryzykować ,zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko!

Zachęciłam newbie12 do podzielenia się swoimi przykładami,które opisała mi na priv zaczekajmy,
 a zrozumiesz, że ona ma rację. 

vordingborg na wątrobę i trzustkę najlepsza skrzynka wódki  ;) seba leczenie już ci zaproponował więc uzbrój się w cierpliwość wyjdzie z ciebie wszystko łącznie z robalami  ;) :D Udanej imprezy !

poloniainfo.dk

Odp: Polski lekarz
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Maj 2012, 21:33:38 »

 

tanie rozmowy na stacjonarne i komórki do Danii z Polski

Zaczęty przez bazakbalDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 31341
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2010, 13:19:35
wysłana przez jamjurand
z duńskiego na polski

Zaczęty przez jan22Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 17376
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2009, 23:12:13
wysłana przez robertcph.
jak odliczyc dojazdy do polski

Zaczęty przez mucz81Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 16834
Ostatnia wiadomość 27 Cze 2009, 20:40:39
wysłana przez andyandy
Nabiał itp. z Polski

Zaczęty przez seba08Dział Kącik Kulinarny

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 29764
Ostatnia wiadomość 16 Lis 2011, 20:05:53
wysłana przez M z Horsens
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 19782
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl