poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: WIEM JUZ WSZYSTKO :))  (Przeczytany 11207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotr1

  • Gość
WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« dnia: 27 Maj 2012, 21:33:13 »
- odnosnie jachtow i lodzi w dk---podzwonilem do skatu,do celnikow i jeszcze gdzies- dostalem info ze w dk nie ma cla na lodzie, nie ma tez rejestracji lodzi i przegladow, nie ma tez podatkow od tego itp(tak jak w polsce)- wiec hulaj dusza!  :)))
ten watek napisalem dlatego bo nikt nie potrafil lub nie chcial mi odpowiedziec na pytanie dotyczace jachtu motorowego w dk..

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Cze 2012, 15:24:24 »
- odnosnie jachtow i lodzi w dk---podzwonilem do skatu,do celnikow i jeszcze gdzies- dostalem info ze w dk nie ma cla na lodzie, nie ma tez rejestracji lodzi i przegladow, nie ma tez podatkow od tego itp(tak jak w polsce)- wiec hulaj dusza!  :)))
ten watek napisalem dlatego bo nikt nie potrafil lub nie chcial mi odpowiedziec na pytanie dotyczace jachtu motorowego w dk..
Nie pisz ze tak jak w Polsce ,bo w Polsce rejestrujesz łodz.wiem bo swoja rejestrowalam w Polsce

piotr1

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2012, 16:11:03 »
tak-pomylilem sie,mialo byc---nie tak jak w polsce  :)
ale wlasnie dzis mialem telefon z polski ze przepisy dotyczace rejestracji lodzi zmienily sie i ida w ta strone zeby nie trzeba bylo rejestrowac, tak jak i tutaj w dk

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Cze 2012, 17:44:28 »
tak-pomylilem sie,mialo byc---nie tak jak w polsce  :)
ale wlasnie dzis mialem telefon z polski ze przepisy dotyczace rejestracji lodzi zmienily sie i ida w ta strone zeby nie trzeba bylo rejestrowac, tak jak i tutaj w dk

Cos za duzo/za czesto sie mylisz.  ;) W innym watku (o dokumentach E410 i 411) napisales, ze o ile sie nie mylisz, dotycza ubezpieczenia (dotyczyly rodzinnego). Teraz piszesz, ze nie ma rejestracji lodzi i jachtow. To tylko ½ prawdy. Nie ma rejestracji lodzi o pewnym tonazu. Inne szczegoly to moms i rozne sprawy jezeli kupowana jest np. w innym kraju Unii., ale to wykracza poza temat watku.

piotr1

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Cze 2012, 17:48:10 »
ocywiscie ze zalezy to od tonazu(przeciez jak kupisz wielki statek to musisz zaplacic-mi codzilo o jacht ok.7-8 metrow dlugosci) i od tego czy lodz bedzie uzytkowania prywatnie  czy zarobkowo,co napisalem,tutaj zrobilem zwykla prawie literowke---szkoda roga ze nie odpowiedziaes na moje pytanie wtedy jak pytalem o rejestracje lodzi, tylko dopabuse teraz zeby wytknac glupia pomylke..coz...nie bede komentowal bo szkoda gadac..
a co do innego watku o dokumentach-zaznaczylem ze nie jestem pewny czy to to czy nie to,a gdy powiedziales o co chodzi(chyba to byles ty,nie chce mi sie sprawdzac) to powiedzialem jak bylo w moim wypadku z zalatwianiem tego...najfajniej i najlatwiej krytykowac innych,zamiast cos podpowiedziec-nie?
« Ostatnia zmiana: 18 Cze 2012, 18:20:42 wysłana przez piotr1 »

jens

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Cze 2012, 19:21:51 »
tak-pomylilem sie,mialo byc---nie tak jak w polsce  :)
ale wlasnie dzis mialem telefon z polski ze przepisy dotyczace rejestracji lodzi zmienily sie i ida w ta strone zeby nie trzeba bylo rejestrowac, tak jak i tutaj w dk
kto Ci takie banialukli wciska ,zadne przepisy sie nie zmieniły  ::) ::) ::)

piotr1

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Cze 2012, 20:48:37 »
o rany...nastepny ignorant......gdybys zapytal grzecznie to dal bym ci linki do nowych rozporzadzen ale tak to poszukaj sobie na necie to znajdziesz nowe rozporzadzenia i znajdziesz tez to ze od 16 pazdziernika tego roku zmienia sie o wiele bardziej--same rozporzadzenia o ktorych mowie i ktore juz weszly w zycie duzo zmieniaja.....

poloniainfo.dk

Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Cze 2012, 20:48:37 »

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Cze 2012, 21:12:35 »
o rany...nastepny ignorant......gdybys zapytal grzecznie to dal bym ci linki do nowych rozporzadzen ale tak to poszukaj sobie na necie to znajdziesz nowe rozporzadzenia i znajdziesz tez to ze od 16 pazdziernika tego roku zmienia sie o wiele bardziej--same rozporzadzenia o ktorych mowie i ktore juz weszly w zycie duzo zmieniaja.....
zle go odbierasz  nikt cie nie ignoruje ,ale twoje literowki moga wprowadzic duzo ludzi w bład. ja dolozyłam troche staran i zmieniło sie tylko to ze moze teraz policja wodna podac alkotest nawet tym co na pontonach pływaja,ale nie zauwazyłam zeby zmieniły sie rzeczy o ktorych ty wspominałes.ale jak kjtos nie jest pewien to faktycznie kazdy zainteresowany nie opiera sie tylko na wiadomosciach z forum .powodzenia

piotr1

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Cze 2012, 21:19:45 »
przyjaciel- nie wiem co macie wspolnego z jensem ale znalazlem mase wpisow gdzie wstawiasz sie za nim lub robisz tym podobne rzeczy....zreszta niewazne- dla mnie jest ignorantem samego siebie a nie mnie poniewaz nie sprawdzi a pratkuje--a nie doczytalas o lodziach zaglowych co sie zmienilo, nie doczytalas ze od pazdziernika maja wejsc jeszcze bardziej liberalne przepisy?- moze najpierw doczytaj a potem bron ignorantow-- pozatym napisalem ze idzie ku lepszemu--a nie ze jest--oczywista sprawa jest ze nie zmienia przepsow jednym machnieciem a stopniowo---i tak sie dzieje wlasnie..

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Cze 2012, 21:27:13 »
Piotr nie wiem czemu sie złoscisz ,ma wejsc to nie weszło ,NASI TEZ MIELI WYGRAC I CO .WSZYSTKO SIE MOZE .....z jensem nie mam nic wspolnego on facet ja kobitka nie spimy razem ,,jeszcze nie  ;D.i nie wstawiam siie za nim ale podejdz do tego logicznie jak ktos ma racje to czemu go nie wspirac ?

piotr1

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Cze 2012, 21:43:56 »
wiem ze ma wejsc to nie weszlo ale mowie tez ze cos weszlo, prawda?zloszcze sie bo denerwuje mnie koltunstwo i ignorancja-poszukajcie,podzwoncie,posiedzcie na necie pare godzin i znajdziecie--a jak ktos nie wie a pyszczy to ignorant

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Cze 2012, 21:47:51 »
wiem ze ma wejsc to nie weszlo ale mowie tez ze cos weszlo, prawda?zloszcze sie bo denerwuje mnie koltunstwo i ignorancja-poszukajcie,podzwoncie,posiedzcie na necie pare godzin i znajdziecie--a jak ktos nie wie a pyszczy to ignorant
nie denerwuj sie ,szkoda nerwow .ja nawet ci podziekowałam za pierwszy wpis ,ale zastanawiałam sie po co leciałam do polski rejestrowac swoja .najładniejsza forma tego wszystkiego jest dobra forma dyskusji .akurat  nie zauwazyłam zeby jens ciebie tak mocno zaatakował ,poczytaj uwaznie .ale szerokich wod i wysokiej fali .nie łam sie .lece wziasc prysznic bo jest przerwa w meczu .pozdrowienia

piotr1

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Cze 2012, 22:05:31 »
nie denerwuj sie ,szkoda nerwow .ja nawet ci podziekowałam za pierwszy wpis ,ale zastanawiałam sie po co leciałam do polski rejestrowac swoja .najładniejsza forma tego wszystkiego jest dobra forma dyskusji .akurat  nie zauwazyłam zeby jens ciebie tak mocno zaatakował ,poczytaj uwaznie .ale szerokich wod i wysokiej fali .nie łam sie .lece wziasc prysznic bo jest przerwa w meczu .pozdrowienia


hmmm....moze faktycznie siem unoszem..czemu rejestrujesz lodke w pl jak tutaj nie musisz-nie lepiej tutaj miec lodz?- to pytanie czysto ciekawskie, nie odpowiadaj jesli nie chcesz...ja z kolei w lipcu kupuje w pl i chce przywlec tutaj  :)    zwlaszcza ze mieszkam 800metra od morza,plazy i fajnej mariny..

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Cze 2012, 21:35:40 »
PIOTR  nie chce tu łodzi bo ja w Polsce kupilismy .to była zachcianka mojego faceta ,a silnik jak sobie wymyslił to kwota mnie przeraziła.jak dziecko. ;D teraz wymysla jakies barierki ,czy cos w tym sensie ,drabinki ,szału dostaje ale ja nie on.jak by mi to ,,cos ,,tu przyciągnął to bym zwariowała i szukała nowego MODELA W TOWARZYSKICH ::) :o :o JA MORZE WIDZE Z OGRODKA takze jak on by mnie nie szokował z tym wszystkim to czemu nie? a tak pojedzie raz w roku na 3 tygodnie na urlop i niech pływa do u......o /nawet niech nie je tylko pije wode z jeziora :o :o :o ::)

piotr1

  • Gość
Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Cze 2012, 21:40:43 »
hahahahah...no tak....faceci to wieczne dzieci tylko zabawki drozeja  :)

poloniainfo.dk

Odp: WIEM JUZ WSZYSTKO :))
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Cze 2012, 21:40:43 »

 

komuna nie wypłaca mi już drugi rok zasiłku na dzieci

Zaczęty przez robotnikDział Podatki

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 28795
Ostatnia wiadomość 28 Mar 2015, 18:46:19
wysłana przez robotnik
Wakacje w Hiszpanii już możliwe

Zaczęty przez GagatkaDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5940
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2021, 21:25:35
wysłana przez Gagatka
Zamrożone pieniadze wakacyjne mozna juz wypłacić

Zaczęty przez GagatkaDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4679
Ostatnia wiadomość 01 Paź 2020, 22:42:10
wysłana przez Gagatka
Elektroniczne prawo jazdy już dostępne

Zaczęty przez GagatkaDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4687
Ostatnia wiadomość 07 Gru 2020, 05:19:29
wysłana przez Nightworker
Bilet miesięczny - alle zoner już nie obowiązuje?

Zaczęty przez kujawiaczkaaDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7493
Ostatnia wiadomość 02 Lut 2017, 15:47:56
wysłana przez amager30