poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 51718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rycerzyk111

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Cze 2012, 07:41:52 »
Polecam obejrzeć: http://w483.wrzuta.pl/film/0TyPczAOjsQ/euro_2012_-_stadiums_of_hate

Prawda czy nie, jest to po prostu zdanie wielu ludzi z zagranicy...

Jezu Chryste...!Ale będzie wstyd:/
A na Ukrainie uczą się walczyć na noże...Matko:o co za debile

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Cze 2012, 20:14:39 »
Cytuj (zaznaczone)
Ale będzie wstyd:/
A na Ukrainie uczą się walczyć na noże...

zadnego wstydu nie bedzie.u nas juz potrafia walczyc na noze ;D damy rade!

Offline SJONA

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Cze 2012, 16:43:36 »
Pytanie do organizatora.Ile miejsc tam będzie? Pytanie do kibiców-Czy można by było spotkać sie w piątek o godzinie 16.30 na półtora godziny przed meczem powiedzmy w centrum miasta i ładnie przemaszerować przez stroget w barwach biało-czerwonych,każdy to co ma.W KOŃCU JESTEŚMY WSPÓŁORGANIZATOREM TEGO WYDARZENIA I PIEKNIE BY BYŁO W TEN SPOSÓB ZAPROMOWAĆ NASZ KRAJ !!! CO WY NA TO KIBICE,POLACY???

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Cze 2012, 22:54:38 »
Super podoba mi się pomysł i popieram akcje,mam tylko pytanie....
Przeciwko komu albo czemu będziemy protestować ?

Offline RyszardS

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Cze 2012, 23:16:22 »
Od organizatora:
Ilosc miejsc jest niestety ograniczona  i  dlatego prosimy o rezerwacje na mail : info@wisla.dk

Offline SJONA

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Cze 2012, 13:14:22 »
Vordingborg ja też mam pytanie-gdzie Ty wypatrzyłeś w moim poście choćby ćwierć słowa o jakimkolwiek proteście??? Idea przemaszerowania kibiców na mecz jest stara jak futbol,brałem w tym udział wielokrotnie czy to na stadion czy do miejsca gdzie znajduje się telebim. Ceremonia otwarcia Euro i zaraz po tym Polski mecz odbywa się w piątek od godziny 17.45 oczywiscie można spotkać się na miejscu ale to nie jest zwykła sportowa impreza dla nas Polaków a najwieksze sportowe wydarzenie jakie wspólorganizujemy w historii naszego kraju,za naszego żywota już tak gigantycznej imprezy nie zorganizujemy,dlatego 8 czerwiec to dzień szczególny o którym będzie słyszał  cały świat.Właśnie dlatego zaproponowałem przemarsz w naszych barwach narodowych w kierunku miejsca gdzie wspólnie możemy dopingować nasz zespół.Czy trafi się nam emigrantom lepsza okazja aby zaprezentować jednośc,zgode i dume narodową??? Wątpie....

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Cze 2012, 14:15:05 »
.....za naszego żywota już tak gigantycznej imprezy nie zorganizujemy......

Eeeeee, nie przesadzaj, niedługo  będziemy organizować Mistrzostwa Swiata i mam zamiar tego dożyć  ;D ;D :D :D.

poloniainfo.dk

Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Cze 2012, 14:15:05 »

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Cze 2012, 17:14:49 »
Vordingborg ja też mam pytanie-gdzie Ty wypatrzyłeś w moim poście choćby ćwierć słowa o jakimkolwiek proteście???
No chociaż jakiś transparent w obronie praw człowieka chińczyka  ;)

varszafiak

  • Gość
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Cze 2012, 17:42:04 »
Pytanie do kibiców-Czy można by było spotkać sie w piątek o godzinie 16.30 na półtora godziny przed meczem powiedzmy w centrum miasta i ładnie przemaszerować przez stroget w barwach biało-czerwonych,każdy to co ma.W KOŃCU JESTEŚMY WSPÓŁORGANIZATOREM TEGO WYDARZENIA I PIEKNIE BY BYŁO W TEN SPOSÓB ZAPROMOWAĆ NASZ KRAJ !!! CO WY NA TO KIBICE,POLACY???

Bedziemy spiewac hymn " Koko, koko euro spoko" ?

Offline SJONA

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Cze 2012, 18:21:15 »
Zamykam ten temat bo się żałośnie robi to 4 kraj w którym mieszkam i zostanie mi w pamieci jak turcy się zjednoczyli w Dortmundzie na poprzednich Mistrzostwach Europy w sile kilku tysięcy maszerowali na stadion Iduna Park gdzie był telebim. Jak widze te hasła o "PROTESTACH" i "HYMNIE" pt.koko to się mi aż nie dobrze robi,wystarczy mi grono przyjaciół z którymi wspólnie bedziemy kibicować bo teksty tu robią się coraz bardziej "PATRIOTYCZNE" po 21 latach na emigracji coraz mniej mnie zadziwiają opinie że Polacy to jedna z niewielu nacji w Europie która nigdy nie potrafiła się zjednoczyć za to do gardła sobie skoczyć to jesteśmy w czołówce!!!

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Cze 2012, 19:02:08 »
I co ? Zmielila sie opinia o Turcji i turkach po tym "kilkutysiecznym marszu" w Dortmundzie?
A pamietasz jakie byly sily policji zeby jaki taki porzadek utrzymac?

Wlasny kraj to nie jogurt zeby go jakimis marszami "promowac".
Wyprzedaz jakas? Polska dzisiaj w promocji, za pól ceny?

To tylko pilka, kto dzis pamieta pilke w Poludniowej Afryce? Kto w swiecie bedzie pamietal Wroclaw za cztery lata?
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline SJONA

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Cze 2012, 20:11:39 »
O jakiej policji człowieku piszesz??? Pół policjanta nie było co Ty myślisz że bili się miedzy sobą idąc na mecz własnej drużyny narodowej?? Szli pod moimi oknami wiec wiem co widziałem,odnośnie Twojej wiedzy na temat kultury futbolu myślisz że Niemcy w 2006 roku byli jakimś jogurtem albo w 1998 Francuzi może byli jak się zbierali w każdym większym mieście w jakim byli i maszerowali na mecz? Odnośnie RPA sam poruszyłeś wątek tego kraju a to ze względu na to że właśnie tam odbyły się Mistrzostwa Swiata i każdy zapamieta ten kraj właśnie dzieki temu a że turystyka wzrosła w wymienionym kraju o 200 procent od czasu mistrzostw to już inna sprawa.To była tylko propozycja a nie jakiś przymus!!! Chcesz to zamknij się w domu na 4 spusty i udawaj że te Mistrzostwa Nas wogóle nie dotyczą bo piszesz do kibica który zaliczył około 270 spotkań na żywo w 4 krajach na szczeblu ligowym i miedzynarodowym i idea marszu w grupie nie wzieła mi się z filmu sains-fiction a z realnego świata kibica !!!!!!!!!!!!!!!

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Cze 2012, 20:22:55 »
Alez ja nic nie mówie o twoim prywatnym "swiecie kibica", jeden wydaje pieniadze na 270 meczy, inny na kolekcje motyli swojego kraju a jeszcze inny na turnieje rollespil na calym swiecie.
Kazdy ma swoje hobby...

P.S Masz jakis link do statystycznych danych o tym 200% wzroscie turystyki w RPA?
Niewielu pamieta RPA, zagorzali hobbisci którzy zaliczyli kilkaset meczy w 4 krajach...byc moze..a poza tym prawie nikt.
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline SJONA

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Cze 2012, 20:49:34 »
Nie trzeba być geniuszem aby odszukać statystyki wzrostu turystyki w RPA ,wystarczy wejść na strone FIFA i przeczytać raport który był opracowany 18 miesiecy po Mistrzostwach Swiata . Z uporem maniaka głosisz tu że nikt nie pamięta i pamiętać nie będzie MŚ w RPA więc komunikuje Ci że mecz otwarcia był transmitowany do ponad 200 krajów świata i oglądało go SETKI MILIONÓW na świecie,finał natomiast prawie MILIARD (też chcesz link do statystyk?) czyli co 7 człowiek na tej planecie i zapewniam cię że to nie byli tylko kibice a tym bardziej zapewniam że mało prawdopodobne aby nagle miliard ludzi utraciło pamięć!!!!!!!!!!!!! Byłem w kraju niecałe 3 tygodnie temu i ludzie naprawde żyją tym wydarzeniem od małego chłopca na podwórku do babci która wlasnie jakieś 40 min. temu była pokazana w telewizji!!!!!! Nikt Ci nie każe przyjmować tego do swojej wiadomości ale napewno nie zanegujesz że piłka nożna jest najpopularniejszą i najbardziej medialną dyscypliną sportu!!!

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Cze 2012, 21:07:32 »
Cytuj (zaznaczone)
po 21 latach na emigracji coraz mniej mnie zadziwiają opinie że Polacy to jedna z niewielu nacji w Europie która nigdy nie potrafiła się zjednoczyć za to do gardła sobie skoczyć to jesteśmy w czołówce!!!

czytajac Twoje kolejne posty,to chyba jestes pierwszy w kolejce :'(

a zreszta :

poloniainfo.dk

Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Cze 2012, 21:07:32 »

 

Zaliczkowa deklaracja podatkowa (Forskudsopgørelse 2012)

Zaczęty przez rogaDział Podatki

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9941
Ostatnia wiadomość 16 Lis 2011, 20:16:06
wysłana przez noemi_1204
forskudsopgorelse na 2012 r

Zaczęty przez keny79Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3057
Ostatnia wiadomość 03 Lis 2011, 19:19:14
wysłana przez keny79
egzamin PD3 - maj/czerwiec 2012

Zaczęty przez jasix81Dział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3315
Ostatnia wiadomość 27 Mar 2012, 12:18:57
wysłana przez jasix81
rozliczenie 2012 w dani

Zaczęty przez arobar72Dział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3470
Ostatnia wiadomość 04 Mar 2013, 11:28:39
wysłana przez arobar72
børnepenge 2012

Zaczęty przez frida1Dział Rodzina ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4265
Ostatnia wiadomość 04 Lis 2011, 01:17:08
wysłana przez dkdkdk