poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: W DK cesarka na życzenie?  (Przeczytany 17621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lebowski

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 20
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: W DK cesarka na życzenie?
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Sie 2012, 20:46:10 »
agnieszko1234 piszesz, ze w sytuacji, w ktorej nie uda Ci sie przekonac lekarzy i poloznych do cesarki, chcialabys rodzic w wodzie z pelnym znieczuleniem. Otoz jest to niemozliwe. Jezeli zdecydujesz sie na porod w wodzie, to jedynum znieczuleniem jest wlasnie woda. Gdybys w trakcie porodu zmienila zdanie i poprosila o znieczulenie, musisz wyjsc z wanny na lozko. W wodzie nie mozesz byc podpieta do zadnej aparatury, jedyna czynnoscia, jaka polozna wykonuje, jest mierzenie cisnienia co jakis czas, poza tym natura robi swoje.
Nie boj sie porodu, nie mysl o tym, nie nakrecaj sie! Mysl tylko o dziecku, badz pozytywna, nie stresuj siebie i maluszka. On juz czuje Twoje nastroje.
Moze sie powtarzam, ale zostalysmy tak wspaniale "wymyslone" i tylko my kobiety mozemy dac dziecku zycie. Nie rezygnuj z porodu naturalnego. Strach ma wielkie oczy, wierz mi.

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: W DK cesarka na życzenie?
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Sie 2012, 21:29:59 »
Agnieszko jesli chodzi o przeniesienie do innego szpitala to skontaktuj sie jak najszybciej z swoim lekarzem albo polozna i zapytaj sie jakie sa mozliwosci, oni sa najlepiej poinformowani a jesli dobrze pamietam to lekarz rodzinny wysyla zgloszenie do szpitala.
A co do ewentualnego przeniesienia do Herlev, nie uwazasz ze to troche daleko?
Trzy lata temu znajoma z pracy rodzila w Skejby, miala cesarke na wlasna prosbe, jako powod podala fakt ze w jej bliskiej rodzinie jest dziecko z niedotlenieniem mozgowym spowodowanym powiklaniami przy SN i ona faktycznie bardzo sie bala. Wzieli to pod uwage.

Offline natalia.you

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Odp: W DK cesarka na życzenie?
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Sie 2012, 11:28:28 »
witam!Jestem w 29 tyg ciąży i mam od nie dawna pewien problem- żylaki sromu. Jest to moja druga ciąża i problem pojawił się dopabuse teraz. Czytałam na forach ze jest to czasami wskazanie do cc i nie wiem co mam robić, podobno takie żylaki mogą popekać także (czasami sięgają do brzucha). przyznam że wolałabym rodzić naturalnie ale zaczynam się bać ponieważ podczas pierwszego prorodu miałam podobna sytuacje tzn. poród był szybki ale po pękło mi gdzieś naczynie i krew zaczeła się zbierać. Skończyło się na otworzeniu mnie ze znieczuleniem jak do cc, założeniu drenu co za tym idzię duższy pobyt w szpitalu już nie mówiąc o stresie. Straciłam także dużo krwi.Czy któraś z was była w podobnej sytuacji?czy miałyście ten sam problem z zylakami i czy to własnie było wskazaniem do cc? proszę o podpowiedź, wizyte u położnej mam dopabuse 20.10 i nie wiem jak powinnam rozmawiac z położną.

poloniainfo.dk

Odp: W DK cesarka na życzenie?
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Sie 2012, 11:28:28 »

 

Cesarka w Danii

Zaczęty przez kasiarafalDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2788
Ostatnia wiadomość 19 Paź 2013, 17:45:39
wysłana przez Jomir