poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Marihuana w Danii.  (Przeczytany 69703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Wrz 2012, 20:19:04 »
wiesz dominik, w przeciwienstwie do ciebie, ja, zanim zabiore glos, to staram sie dowiedziec i doczytac o czyms, bo szkoda mi slow marnowac nadaremno- wydaje mi sie ze powinienes sprubowac, gwarantuje ci ze to nie boli

Offline Rycerzyk111

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Wrz 2012, 02:05:25 »
Kupując od kogoś (np od 'dilera') nie dostajesz 'czystego towaru', czytałem kiedyś o tym że w takim narkotyku znajdują się różne substancję jak i coś co powoduje że wszystko razem jest cięższe itd, a co za tym idzie 'diler' zarobi więcej a Ty się tylko nazaciągasz jakimś syfem.

Co do tego że 'maryśka' nie uzależnia, lub to że jest to środek leczniczy.. lub wgl że marijuana to nie narkotyk to.. nawet nie ma co gadać, ani nie ma sensu z takimi ludźmi rozmawiać :)

Hahahahahahahahahaha...

Tyle komentarza.Rozmawiac to nie ma co z tymi, ktorzy nie maja pojecia o czym mowia-tak jak Ty

Papabuseski plaisz?Pewnie tak...Otoz 1 papabuses ma 100 razy wiecej substancji smolistych i szkodliwych niz 1 join czystej marihuany.Zabija tysiace ludzi rocznie.Jak palisz to caly cuchniesz tytoniem-marihuana ma przyjemny, specyficzny zapach, ktory mozna porownac do zapachu intymnego kobiety

Wodeczke lubisz wypic...A jakze!Alkohol zabija srednio 100 tys ludzi rocznie.Po piciu nie masz nad soba kontroli, rzygasz jak za duzo sporzyjesz, smierdzisz i jestes nie do zycia na kacu.Poza tym alkohol wyniszcza zdowie, rozbija rodziny, powoduje konflikty

Mariuhana nie zabila jeszcze nikogo

Pozdrawiam Cie smieszny czlowieku!
I pozdrawiam kumatych!

« Ostatnia zmiana: 20 Wrz 2012, 02:15:48 wysłana przez Rycerzyk111 »

Offline solange

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Wrz 2012, 10:22:17 »

Papabuseski plaisz?Pewnie tak...Otoz 1 papabuses ma 100 razy wiecej substancji smolistych i szkodliwych niz 1 join czystej marihuany.Zabija tysiace ludzi rocznie.Jak palisz to caly cuchniesz tytoniem-marihuana ma przyjemny, specyficzny zapach, ktory mozna porownac do zapachu intymnego kobiety

:o
chlopie! czy Ty kiedykolwiek kobiete wachales?! po tym poscie smiem watpic. no chyba, ze miales do czynienia z takimi, co to lubia sobie skreta raz dziennie zapalic i byly przesiakniete zapachem.

I prosze Cie przestan idealizowac. Osoby palace ziolo, to nie sa proekologicznie nastawieni ludzie, ktorzy dbaja o swoje zdrowie. wiekszosc z nich oprocz marihuany, pali rowniez papabusesy i pije wodke, robia to po to, zeby miec faze, a nie dlatego, ze marihuana jest zdrowa i nie uzaleznia. do tego ile znasz osob, ktore choduja sobie wlasne krzaki w domu? duza wiekszosc kupuje (czy moze masz niesamowite "wyczytane" dane, ze jest inaczej?).

Pieknie piszesz, ale to sa tylko teorie. Praktyka pokazuje cos zupelnie innego.

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Wrz 2012, 15:40:56 »
SOLANGE bez uniesień spokojnie, koledze pewnie z tym zapachem intymnym o smaku marihuany :)chodziło o palenie cipą :)

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Wrz 2012, 17:25:57 »
hmm....solange...a moze wachales nie ta sama kobiete co rycerzyk i to dlatego?
a co do osob palacych ziolo- przeczytaj moj post ze zrozumieniem- ja pisze ze maryska ktora choduje sie w domu jest stosowana dla zdrowia- w usa ludzie majacy kogos chorego dostaja zgode od policji na chodowanie maryski w domu, w niemczech zreszta tez...nie mowie o chlamie ktory mozna kupic na kazdym prawie rogu, nie mowie tu o fazie, bo mnie to nie obchodzi....pozatym czemu wyjezdzasz tu z ekologia?co to ma do marychy?
moja praktyka pokazuje cos innego niz twoja, byc moze obracamy sie w innych srodowiskach i to dlatego...

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Wrz 2012, 19:34:54 »
A co wy tak te kobiety obwąchujecie  ;D
Fajne kino  ;D szkoda że nieme
 ;D ;D ;D

Offline anikrey

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 13
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • http://www.youtube.com/watch?v=c_G4ogetXuQ
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Wrz 2012, 19:49:59 »
"Jedzą, piją, lulki palą,

Tańce, hulanka, swawola;

Ledwie karczmy nie rozwalą,

Cha cha, chi chi, hejza, hola!"

 Róbcie co chcecie tylko błagam zmieńcie słowo na uprawa albo na hodowla (H - samo ,samiusieńkie )
"A cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?.. Mikołaj Kopernik

poloniainfo.dk

Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Wrz 2012, 19:49:59 »

Offline solange

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Wrz 2012, 19:58:28 »
SOLANGE bez uniesień spokojnie, koledze pewnie z tym zapachem intymnym o smaku marihuany :)chodziło o palenie cipą :)

faktycznie, na to nie wpadlam, ale to by wiele wyjasnialo  ;)

Offline anikrey

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 13
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • http://www.youtube.com/watch?v=c_G4ogetXuQ
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Wrz 2012, 20:09:49 »
Jacy hodowcy takie palenie ;)
"A cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?.. Mikołaj Kopernik

Offline solange

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Wrz 2012, 20:17:51 »
hmm....solange...a moze wachales nie ta sama kobiete co rycerzyk i to dlatego?

hehe mnie obwachiwanie kobiet nie jara. natomiast tak mnie to stwierdzenie zaintrygowalo, ze zrobilam szybkie rozeznanie wsrod kolegow i zapytalam, do czego porownaliby zapach intymny kobiety. padaly przerozne odpowiedzi (wanilia i brzoskwinia chyba najczesciej), ale zaden nie wpadl na marihuane  ;D

Co do reszty Twojej wypowiedzi; ja odnioslam sie do tekstu Rycerzyka. zgadzam sie, ze marihuana jest przepisywana jako lekarstwo, itd. Nie jestem zapalona przeciwniczka i nie uwazam osoby, ktora raz w miesiacu pali za narkomana. Jednak denerwuje mnie dorabianie ideologii i tlumaczenie grzeszkow. No przyznaj sam, gdy masz zapalic to myslisz sobie: o fajnie, marihuana to lekarstwo i zamierzam podreperowac swoje zdrowie, czy raczej: zapale i bedzie fajna zabawa?

Offline anikrey

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 13
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • http://www.youtube.com/watch?v=c_G4ogetXuQ
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Wrz 2012, 20:22:24 »
Morfina też jest aplikowana jako lekarstwo, czy to oznacza, że należy sobie organizować przydomowe linie produkcyjne?
"A cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?.. Mikołaj Kopernik

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Wrz 2012, 20:23:38 »
tzn...ehm..wstyd sie przyznac chyba....ja nie pale i nie palilem nigdy maryski...nigdy nie palilem bo wiedzialem malo na ten temat i mnie to za bardzo nie interesowalo wiec nie szukalem wiedzy...nie dorabiam tez ideologii, podalem tylko fakty, nie namawiam tez nikogo do niczego...
vanilia i brzoskwinia mowisz...noo..hmm..
holera ale wstyd z ta chodowla.... ;)

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Wrz 2012, 20:24:20 »
Morfina też jest aplikowana jako lekarstwo, czy to oznacza, że należy sobie organizować przydomowe linie produkcyjne?

morfina latwo uzaleznia, nie widzisz roznicy?

Offline anikrey

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 13
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • http://www.youtube.com/watch?v=c_G4ogetXuQ
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Wrz 2012, 20:36:03 »
":ja pisze ze maryska ktora choduje sie w domu jest stosowana dla zdrowia"
Dla chorego różnica niewielka prawda? A, w wątku używasz tej argumentacji. W zasadzie uważam , że picie alkoholu czy palenie papabusesów , marihuany ( czystej z własnej uprawy czy nie bez znaczenia) to wolny wybór każdego pod warunkiem , że wie co robi.Bo co jeśli uprawa własna się właśnie skończyła , nowe jeszcze nie wykiełkowało a, palić się chce?
"A cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?.. Mikołaj Kopernik

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Wrz 2012, 20:45:19 »
roznica jest ogromna- kilkanascie dawek morfiny uzaleznia fizycznie a psychicznie znacznie wczesniej, pozniej chory musi leczyc sie z uzaleznienia od morfiny- naprawde nie widzisz roznicy ?- no nie widzisz skoro piszesz ze dla chorego zadna roznica.....
oczywiscie ze uzywam tych faktow, a nie zeby cos argumentowac, wlasnie z powyzszego powodu miedzy innymi
mylisz pojecia- nie ma czegos takiego w marihuanie jak--- a palic sie chce -----z prostego powodu- maryska nie uzaleznia tak jak fajki ktore usilnie staram sie rzucic..

no i morfina to spustoszenie w organizmie pod wzgledem fizycznym

poloniainfo.dk

Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Wrz 2012, 20:45:19 »

 

Urlop rodzicielski w Danii

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 255589
Ostatnia wiadomość 10 Cze 2016, 20:01:31
wysłana przez aneczka.k
uczelnie w Danii?

Zaczęty przez Mateusz199Dział Edukacja

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1556
Ostatnia wiadomość 18 Kwi 2024, 10:49:09
wysłana przez Mateusz199
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 28512
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
Nastepny punkt do podniesienia naszej "popularnosci" w Danii...

Zaczęty przez MartynaMDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 34877
Ostatnia wiadomość 16 Cze 2014, 17:07:43
wysłana przez natalaa
tanie rozmowy na stacjonarne i komórki do Danii z Polski

Zaczęty przez bazakbalDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 32376
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2010, 13:19:35
wysłana przez jamjurand