poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Marihuana w Danii.  (Przeczytany 69757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Domnik

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 10
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Wrz 2012, 15:35:25 »
nie wiem co to za jednostka "miklirdy", ale jesli chodzilo Ci o miliardy, to sie troszke przeliczyles. miliard to 1 000 000 000. w przytoczonym tekscie byla mowa o 500 000 000 (500 milionow).

Tu widać że pan Rycerzyk nie chodził na lekcje matematyki, pewnie miał jakieś inne zajęcia, zapewne leczył groźne choroby marijuaną :)))
Po za tym czego się spodziewać o osobach które piszą po dwa posty, bo po napisaniu pierwszego coś im się przypomniało, pewnie po jakimś czasie kiedy to nie-narkotyk przestaje lasować im mózgi, piszą drugi bo nadal mają problemy z trafieniem na przycisk 'edytuj'..
Co do kota to przyznam się że nie wiem o co chodzi, ale pewnie już miał dosyć że w domu kłęby dymu, więc po prostu chciał się wynieść, albo po prostu nie był straszliwie chory i nie potrzebował w tym momencie leczenia :>>
Wzmianka o szukaniu lekarza jest chyba nie na miejscu, toć wszyscy wiemy że marijuana leczy, i jest dobra na każdą chorobę.
Cytat od kogoś mądrego, stąd..
'Iraq, Afghanistan, to już było... Teraz odpoczynek...
Dlaczego? -Bo niewłaściwi ludzie dowodzą...
Kapitanie wrócisz?... -Wrócę jak oni odejdą...'

jens

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Wrz 2012, 15:40:13 »
Rycerzyk111
Jr. Member

Wiadomości: 82








 (Bez tematu)
« Wyślij do: jens dnia: Dzisiaj o 03:55:09 » Odpowiedz
Cytuj
Usuń



Żałosny pajac z Ciebie.
Powiedz gdzie przyjść, żeby Ci obić zachlany ryj?


no Rycerzyk11 jak ci marycha nie wypaliła jeszcze wszystkich komorek to jak masz troche inteligencji to znajdziesz .GROZIC TO MOZESZ ,JAK TYLE TUPETU WIEC NIE PISZ MI NA PRIVAT TYLKO PISZ NA FORUM .PROBUJESZ NA FORUM BYC GRZECZNY ,INTELIGENTNY ALE.......słoma z butow ci wychodzi.te cyfry wziołem z neta to nie sa moje cyferki.kotka ,rybki,lekarza  ci przytoczyłem bo w tych tematach błagasz o pomoc ,i jestes bezradny jak dziecko.ale temat marychy TO TWOJ IDOL .JESTES BIEDNY ,BO DORWAŁES SIE DO KORYTA I WIDAC NIE POTRAFISZ KORZYSTAC Z TEGO JAK CZŁOWIEK .LUDZIE NA OBCZYZNIE BORYKAJA SIE Z WIELOMA PROBLEMAMI ,ALE TWOJ TO MARYCHA ,zmien zioło ,bo to nie twoj debiut,to cie ogłupia i robi z ciebie idiote.patrzysz zeby na dentyscie pare groszy przyoszedzic ,na tanszym sprzecie wedkarskim ,ale na ZIOŁO CI NIE ZAL KASY? PEWNIE COS ZA COS . ::) ::) ::) ::) .pewnie to jest kazdego osobista sprawa co cpa i co pije ale pamietaj ze i młodziesz zaglada na forum dzieci nie jednych polakow i ty je przekonujesz ze marycha jest ok.podpal sobie pare skretow i powsadzaj sobie we wszystkie otwory jakie masz.gdyby marycha była tak nie szkodliwa to czemu jej nie masz w Polsce legalnie .idz do sejmu i zrob im wykład .powodzenia .pustostan.a dodam ci jeszcze na pocieche ze znamy sie i kto cie zna wie jakie z ciebie ziółko :P ::) :o :o

jens

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Wrz 2012, 15:41:56 »
Tu widać że pan Rycerzyk nie chodził na lekcje matematyki, pewnie miał jakieś inne zajęcia, zapewne leczył groźne choroby marijuaną :)))
Po za tym czego się spodziewać o osobach które piszą po dwa posty, bo po napisaniu pierwszego coś im się przypomniało, pewnie po jakimś czasie kiedy to nie-narkotyk przestaje lasować im mózgi, piszą drugi bo nadal mają problemy z trafieniem na przycisk 'edytuj'..
Co do kota to przyznam się że nie wiem o co chodzi, ale pewnie już miał dosyć że w domu kłęby dymu, więc po prostu chciał się wynieść, albo po prostu nie był straszliwie chory i nie potrzebował w tym momencie leczenia :>>
Wzmianka o szukaniu lekarza jest chyba nie na miejscu, toć wszyscy wiemy że marijuana leczy, i jest dobra na każdą chorobę.
kotek mu zginoł .albo go sprzdał by miec na trawsko ;D ;D ;D. lekarza zapomniał wybrac jak wyrabiał sobie zółta karte czyli palenie mu nie słuzy.10. Papabusesy vs. Marihuana vs. Kawa

• Papabusesy – około 50 substancji rakotwórczych
• Mariuhuana – około 50 substancji rakotwórczych
• Kawa – około 16 substancji rakotwórczych
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2012, 15:56:01 wysłana przez jens »

jens

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Wrz 2012, 16:03:48 »

jens...chyba musisz zmienic lekarza albo zaczac brac polowe tego co bierzesz.....artykul ze strony pt koszerny blog???- zenada.....ale jakos przeczytalem ten  tekst---nie ma instytutu ds substancji toksycznych- jest biuro ds subst toksycznych.....niestety nie znalazlem tez wzmianki o profesorze janie głąbek, jan gołąbek- tak, ale głąbek??- niestety....jens...no brak mi slow jak mozna byc takim ignorantem i cymbalem...
piotr1 myslałem ze ty JAKO KabuseWCA stac cie na wyzsza, inteligencje ,czy ty w aucie korzystasz z neta ja znalazłem wzmianke i to nie jedna na temat tego profesora.







piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Wrz 2012, 18:37:05 »
jens-widze ze odrobiles lekcje, ale nie, nie korzystam podczas jazdy z neta..... alez poprosze o linki dotyczace pana profesora...ehmm...za przeproszeniem... głąbka...powiedzialem ci- badz merytoryczny, podaj mi linki,zapoznam sie z przyjemnoscia....poprosze tez o linki do instytutu ds substancji toksycznych

acha...czy jako kabusewca musze byc inteligentny?co ma piernik do pana profesora?- kabusewca to praca fizyczna dla niewyksztaconych i dla tych ktorzy nie umieja znalezc nic lepszego, tyle ze akurat ja lubie to co robie....

dominik-- zakladam ze to o tych podwojnych postach napisales tez o kims pt jens?- bo widze ze on robi podobnie...

Offline solange

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Wrz 2012, 19:23:41 »
oj chlopcy, proponuje troche wyluzowac. kazdy ma swoje poglady i tluczenie sie tutaj, raczej nic nie zmieni. Teraz stane posrodku i podam kilka obiektywnych danych  (o blogoslawiona ciotko wikipedio!):D

-dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek; do 2008 roku odnotowano dwa przypadki śmierci z powodu nadużycia marihuany, jednak spowodowane były one prawdopodobnie wystąpieniem dodatkowych indywidualnych czynników ryzyka, bez których zażyta marihuana nie doprowadziłaby do śmierci. Dawka śmiertelna wynosi ok. 1/3 masy ludzkiego ciała.

-Choć stosowanie marihuany nie prowadzi do uzależnienia fizycznego, może doprowadzić do uzależnienia psychicznego.

-Palenie marihuany przez ludzi młodych związane jest z ryzykiem znacznego i nieodwracalnego obniżenia ilorazu inteligencji

Dla osob, ktore pragna bardziej poszerzyc swoja wiedze, zapraszam do przeczytania calosci http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana

jens

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Wrz 2012, 19:35:49 »
jens-widze ze odrobiles lekcje, ale nie, nie korzystam podczas jazdy z neta..... alez poprosze o linki dotyczace pana profesora...ehmm...za przeproszeniem... głąbka...powiedzialem ci- badz merytoryczny, podaj mi linki,zapoznam sie z przyjemnoscia....poprosze tez o linki do instytutu ds substancji toksycznych

acha...czy jako kabusewca musze byc inteligentny?co ma piernik do pana profesora?- kabusewca to praca fizyczna dla niewyksztaconych i dla tych ktorzy nie umieja znalezc nic lepszego, tyle ze akurat ja lubie to co robie....

dominik-- zakladam ze to o tych podwojnych postach napisales tez o kims pt jens?- bo widze ze on robi podobnie...
ty tez odrabiasz .wbij sobie w google pana profesorka i sobie poczytaj ,wszystko bys chciał gotowe? to nie christiana zeby podawac na tacy.troche sie wysil i pokaz czym mozesz zabłysnac,a tu masz jeszcze jedna ciekawostke;Wywar z marihuany jest najsilniejszą substancją toksyczną na świecie.Podczas wojny z sowietami w Afganistanie,Talibowie użyli słoików z wywarem tamtejszej odmiany marihuany zwanej hashish do zatrucia armii wroga. Słoik taki rzucony na pojazd opancerzony sprawiał,że pancerz topił się a wszyscy ludzie dokoła ginęli w strasznej agonii. Dziś ów wywar odpowiednio rozcieńczony stosowany jest przez większość narkomanów na świecie. Uzależnienie od marihuany jest tak silne,że przyjmowanie kolejnych dawek staje się najważniejszą potrzebą jaką odczuwa uzależniony. zaczyna sie od przypalania ,potem mało i jest strzykawa i DNO a od papabusesow to jak ktos pali to nie siegnie po nic mocniejszego,po papabusesach nikt nie ma odlotow i skojarzen ze marycha pachnie mu jak intymna czesc kobiety .załosne .jak i jedno tak i drugie to nałog tyle ze papabusesy nie powoduja wizji  ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2012, 20:21:35 wysłana przez jens »

poloniainfo.dk

Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Wrz 2012, 19:35:49 »

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Wrz 2012, 19:57:36 »
tak jens, ja staram sie odrabiac lekcje i nadal prosze cie o linki gdyz ja nie potrafie znalezc i nie musze blyskac, nie zalezy mi zbytnio na tym....
hashis mowisz...topil sie pancerz........he....coz, szkoda mych cennych slow.....




anikrey- pytalas o cos pare postow wczesniej- oto odpowiedz dla ciebie-

==odmiany marihuany i jej wlasciwosci lecznicze
(Afghanica) nudności, ból

(Afghanie x Haze) zespół napięcia przedmiesiączkowego

(AK-47) ból, nudności, depresja, bezsenność, bóle głowy

(Alien Train Wreck) astma

(Apollo 13) ból pleców

(Auntie Em) Choroba Leśniowskiego-Crohna, MS

(Aurora) nudności, bóle stawów, zapalenie stawów

(Berry-Bolt) bezsenność, bóle stawów

(Big Bang) służy zmniejszeniu stresu i niepokoju wśród osób cierpiących na lęki itp. (zwycięzca Cannabis Cup, opinie wspominają o jego właściwościach leczniczych.

(Big Kahuna) ból dysku, zapalenie stawów

(Black i Blue Widow) AIDS, ból pleców

(Black Vietnamese) nudności, skurcze mięśni, ból

(Blue Fruit) Choroba Leśniowskiego-Crohna, skurcze mięśni

(Blue Moonshine) lęk, depresja, bezsenność

(Blue Satellite x Jack Herer) Depresja, nudności

(Blue Satellite) ból, nudności, bezsenność, niepokój, napięcie mięśni

(Blueberry) nudności, bezsenność, ból

(Bog Sour Bubble) ból, lęk

(Bonzo Bud) ból ciała, migrena

(Budacolumbia) nudności

(Burmaberry) Migrena, depresja

(Burmese kush) Niepokój, depresja

(C99 x Great White Shark) lęk

(Cali-O) nudności

(Catalyst) zespół napięcia przedmiesiączkowego

(Cinderella 99) nudności

(CIT) ból, nudności, bezsenność

(Citral) bezsenność

(Cripple Creek) zapalenie stawów kręgosłupa, zapalenia wątroby typu C, choroba zwyrodnieniowa dysku, zespół jelita drażliwego (IBS), śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego(IC), przewlekły ból karku

(Deep Chunk) ból stawów, bezsenność

(Dynamite) astma, choroba Crohna, zapalenie wątroby typu C

(NYC Sour Diesel) obrzęki, padaczka, fibromyalgia, radikulopatia
(El Nino) nudności, bezsenność

(Fieldale Haze) Lęk, ból pleców

(Fig Widow) ból pleców, psychoza

(Firecracker) niepokój, depresja, nudności

(G13 x HP) nudności, bóle stawów, bezsenność

(G-13) depresja, ból, ADD, ADHD

(Grapefruit) zapalenia stawów, zapalenia wątroby typu C, ból, nudności

(Green Queen) Padaczka, ból szyi / kręgosłupa

(Green Spirit x Timewarp x Herijuana) RLS, bezsenność, migrena, bóle stawów

(Green Spirit) nudności, bóle głowy, bóle ciała

(Herijuana x Trainwreck) neuropatia cukrzycowa, bóle stawów, bezsenność, MS

(Herijuana) ból, nudności, bezsenność

(Ice Princess x Bubblegum) migrena

(Jack Herer) lęk, fibromyalgia

(Juicy Fruit) bezsenność, bóle stawów, niepokój

(Kali Mist) nudności, depresja

(Kal-X) ból ciała

(Killer Queen) depresja, ból pleców

(Krinkle x Kush x Freezeland) MS, skurcze mięśni

(Leda Uno) bezsenność

(Legends Ultimate Indica x Herijuana) skurcze mięśni, ból

(Legends Ultimate Indica) Bezsenność, IBS

(Lemon Chemo) bezsenność, bóle pleców, migrena

(Lemon Haze) RLS, chroniczne zmęczenie

(Lifesaver) nudności, bóle głowy, bóle, bezsenność

(Lollipop) kacheksja, zwyrodnieniowa choroba kości / dysku, obrzęk, ogólny ból, ogólne ataki, jaskra, migrena, MS, nudności, zespół zaburzeń wywołanych stresem pourazowym (PTSD)

(Lowryder) nudności, ból głowy

(LSD) nudności, niepokój, depresja, bóle głowy

(M-39) depresja

(Magic Crystal) migrena, napięcie przedmiesiączkowe (PMS), depresja, sezonowe zaburzenia afektywne (SAD), mania, nudności

(Mango x Northern Lights # 5) ból, nudności, bezsenność, niepokój

(Mango) ból pleców, nudności

(Masterkush) nudności

(Medicine Woman) neuropatia cukrzycowa, ogólne bóle, ogólne ataki, jaskra, zapalenie wątroby typu C, skurcze mięśni, nudności, radikulopatia

(Misty) wirusowe zapalenie wątroby typu C, bóle pleców, bezsenność, nudności

(Motarebel Oguana Kush) nerwobóle, skurcze mięśni, ból pleców, ból głowy, bezsenność

(Mountainberry) bezsenność, migreny, bóle

(Northern Lights # 1) zapalenie stawów

(Northern Lights # 2) nudności, bezsenność

(Northern Lights x Jamaican) zapalenie stawów

(Northern Lights x Cinderella 99) depresja

(Northern Lights x Shiva) ból zęba, ból ciała, ból pleców

(Northern Lights) lęk, choroba korzeni nerwowych, bezsenności

(Northernberry) ból

(Oregon 90) bezsenność, bóle stawów, RLS, ból, nudności

(Original Mystic) padaczka

(Phaght Betty) kacheksja, zwyrodnienie kości / choroby dyskowej, zespół stresu pourazowego (PTSD)

(Queen Bee) ból kręgosłupa / szyi

(Sensi Star) migrena

(Shiskaberry x Dutch Treat) migrena, lęk, bezsenność, nudności

(Shiskaberry x Hash Plant) lęk, nudności

(Skunk # 1) nudności

(Snow White) zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS)

(Sour cream) bezsenność, bóle stawów, nudności

(Stardust 13) ból, nudności, bezsenność

(Strawberry Cough) ból pleców, depresja

(Super Impact x AK-47) ból, bezsenność

(Super Impact) nudności, bezsenność, bóle mięśni, depresja, niepokój, sezonowe zaburzenia afektywne SAD, mania

(Super Silver Haze) nudności, depresja

(Super Thai) depresja

(Sweet Blu) zwyrodnienie kości / dysku, neuropatia cukrzycowa, obrzęk, fibromyalgia, skurcze mięśni, nudności, bólowych kręgosłupa / szyi

(Sweet Tooth # 3) depresja

(Trainwreck x Herijuana) nudności

(Trainwreck) lęk, zapalenie stawów, neuropatia cukrzycowa, depresja

(TW x LUI) zapalenie stawów, nudności

(TX) zapalenie stawów, astma, ogólny ból, ogólne zajęcia, jaskra, MS

(Ultra Green) bezsenność

(Wakeford) lęk, nudności, bezsenność

(White Rhino - aka Medicine Man) ból ciała, ból pleców, ból stawów, bezsenność

(White Russian) ból, nudności

(White Widow x Big Bud) depresja

(White Widow) kacheksja, zapalenia wątroby typu C, zaburzenia stresu pourazowego (PTSD)

----------------------------------------------------------------------------------------

Bezsenność, stabilość emocjonalna: Black Domina, Butterscotch Hawiian, Trainwreck, Afgani, William's Wonder, Blueberry.

Ból neuropatyczny, MS, nietrzymanie moczu: Trainwreck, Super Silver Haze, NYCD i Sour Diesel. (Na silny ból, koncentraty mogą być wymagane).

Choroby układu pokarmowego: Blueberry, Blackberry, Black Domina.

Nudności, biegunka i skurcze (w tym krwawienie miesiączkowe): Blueberry.

Lęk społeczny: Romulan, NL # 5, Hindu Kush, OG Kush, Bubba Kush.

Stres: Heavenly Man.

Sen I ogólne rozluźnienie: Sonoma Coma, Lifesaver, Matanuska Thunder Fuck, XXX, Legends Ultimate Indica, Sensi Star.

Czujność: AK-47, Dankouver, Cambodian X Orange Peako.

Przeciwlękowe: Blue Moonshine, Jack Herrer, M-39, Herijuana.

Przewlekłe bóle: Romulan, Shiskeberry, Blueberry, Reeferman’s Hashplant

Pobudzające apetyt / skurcze: TY's Northernberry x Reefermans herijuana, Catalyst.

Bole stawów i mięsni: Legends Ultimate Indica, UBC Chemo x Grapefruit, Blueberry.

----------------------------------------------------------------------------------------

White Russian-ak-47 x white widow - doskonały na przewlekły ból i bezsenność
M39 – bezsenność
Peace BigD – przewlekły ból

Catalyst - dobry na lęki i depresje

Purple Kush - pomaga mi na żołądek jak i stres / lęki.

Slow train - ból pleców po prostu odpływa

Romulan – dobry na sen

AK-47 – uwalnia od bólu, działa antystresowo

----------------------------

Nirvana papaya: pomaga na przewlekłą bezsenność

Nirvana White Rhino: łagodzi ból i pomaga w kwestii głodu po chemiterapii

Female Seeds Grapefruit: świetna na depresję, nie tak dobra na lęki

Nirvana White Widow: dobra na depresję i zmniejsza lęki (znowu osobista opinia)

Nirvana northen light x big bud: dobra na umiarkowany ból. Późno zebrana daje relaksującą fazę. Dobra na stres, ból, niepokój I zmęczenie po długim okresie chemioterapii.

jens

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Wrz 2012, 20:12:27 »
piotr1 marnujesz sie BARANIE ,ty na lekarza mogłes sie uczyc ,a rozumiem kasy było mało ,ale w ten sam sposo jak wyszperałes te wypociny to poszukaj pana profesora ,widze ze masz problemy z wymowa i pisaniem ja nie mam takich problemow ,jestes załosny jak i w kazdym watku w jakim sie wypowiadasz .masz chyba zakompleksione zycie albo trudne dziecinstwo miałes.pomodle sie za ciebie ,tu masz niedouczony linka do tego HASHISH,www.youtube.com/watch?v=BstaK5dJwjQ  I JAK SOBIE TO JUZ OBEJZYSZ TO PRZEPROS NA FORUM ,.NIE TRZEBA UDAWAC OCZYTANEGO ,TRZEBA NIM BYC

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Wrz 2012, 20:18:01 »
jens, nie obrazaj bo bedziesz obrazany...
wydaje mi sie ze baran to cie splodzil ...

szukalem i nie potrafie znalezc, poprosze o linki, marny cwaniaku....udajesz ze cos wiesz i wlasnie nie dajac tych linkow to pokazales swoja klase....moze i mam problemy,niestety wiek swoje robi  :)
niestety nie moge rownac sie do ciebie, bo problemow emocjonalnych nie mam i nie musze udowadniac, piszac bzdury na forum, jaki to madry nie jestem...
jens- nie tedy droga....co do modlitwy to hm....chyba nie bardzo wierze w twoja szczerosc- ciekawe czemu....


a twoj marny link to cos jakby nie temat, co?- gdzie te topiace sie pancerze ?przeoczylem znowu cos?-dajze spokoj czlowieku bo to co robisz to po prostu ......kto sie durniem urodzil...itd
jeszcze smiesz o przeprosiny zebrac, ignorancie?

Offline solange

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Wrz 2012, 20:22:04 »
Piotrze, teoretycznie sie z Toba zgodze, ale trzeba dopelnic Twoj wpis:

po pierwsze, wykreslilabym subiektywne opinie palaczy- "pomaga na depresje"- ta, jak sie kopci srodek wywolujacy euforie, to zapewne chwilowo maskuje on objawy depresji, niemniej nie leczy jej z pewnoscia.

po drugie, dlaczego nie dopisales, ze leczniczo dzialaja srodki na bazie marihuany: tabletki, zastrzyki, wziewy? palenie jest najbardziej szkodliwa metoda przyjmowania, a dziala jedynie na kilka przypadlosci (np. wymioty u osob po chemioterapii).

No i dla mnie najistotniejsza rzecz: "Medyczne korzyści z przyjmowania kannabinoidów są niezwiązane i niezależne od efektów psychoaktywnych. Badania wykazały, że większość pacjentów może osiągnąć korzyści z leczenia, zanim pojawią się jakiekolwiek objawy odurzenia"

jens

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Wrz 2012, 20:27:29 »
widzisz piotr juz sie pomodliłem i juz lepiej piszesz ,poczytaj sobie na temat HASHISH ,TAK CI SMIESZNIE BYŁO ,co myslałes ze byka popełniłem.?no jednych baran płodzi inni sa z probowki i własnie taka generacje ty przedstawiasz.mysle ze ci miło teraz ,ja twoich rodzicow nie ruszam a ty jak smarkacz w piaskownicy

piotr1

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Wrz 2012, 20:32:37 »
nie dopisalem pewnych rzeczy bo nie jestem specjalista, opieram sie na ksiazkach, necie,gazetach...po prostu nie znam sie na tym...niczego nie ukrywam, jak jens i nie usiluje przekonywac nikogo do swoich racji- wyrazam swoje zdanie...nie potepiam tez i nie przekonuje do mojego zdania bo mi na tym nie zalezy...
nie mialem tez pojecia o innych srodkach na bazie marihuany- oj , to sie jens zmartwi ze jednak ....a moze nawet sam zazywa a o tym nie wie...

acha- i dziekuje za ciekawe informacje



jens- daj juz spokoj bo to zenada i nie chce schodzic do twojego poziomu

jens

  • Gość
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Wrz 2012, 20:39:53 »
nie dopisalem pewnych rzeczy bo nie jestem specjalista, opieram sie na ksiazkach, necie,gazetach...po prostu nie znam sie na tym...niczego nie ukrywam, jak jens i nie usiluje przekonywac nikogo do swoich racji- wyrazam swoje zdanie...nie potepiam tez i nie przekonuje do mojego zdania bo mi na tym nie zalezy...
nie mialem tez pojecia o innych srodkach na bazie marihuany- oj , to sie jens zmartwi ze jednak ....a moze nawet sam zazywa a o tym nie wie...

acha- i dziekuje za ciekawe informacje



jens- daj juz spokoj bo to zenada i nie chce schodzic do twojego poziomu
nie znam ludzi na takim poziomie jak ty jestes .zachowujesz sie jak stary pryk ,musi byc twoje na wierzchu .i dla twojej informacji nie PRZYPALAM ,NIE NADUZYWAM ALKOHOLU ,I NIE PALE PAPabuseSOW ,jestes bardzo konfliktowym człowiekiem , co właczasz sie w jakas dyskusje na forum znajdujesz sobie jedna ofiare ,jestes juz od tej PORY IGNOROWANY PRZEZ MOJA OSOBE .NIE JESTES WART MOJEGO KLIKANIA ,

Offline Rycerzyk111

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Wrz 2012, 20:54:40 »
piotr nie wdawaj się więcej w dyskusję z tym kretynem:-)
On żyje z tego, że może komuś na forum polonii ubliżyć, wytknąć coś, wtrącić swoje "wypryski"

On jest nie spełna rozumu.Zobacz jego posty, gdzie pisze coś o moim kocie, czy sprawach, które załatwiam na forum...Przecież on jest pierdolnięty i widać to z daleka.


poloniainfo.dk

Odp: Marihuana w Danii.
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Wrz 2012, 20:54:40 »

 

Urlop rodzicielski w Danii

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 257446
Ostatnia wiadomość 10 Cze 2016, 20:01:31
wysłana przez aneczka.k
uczelnie w Danii?

Zaczęty przez Mateusz199Dział Edukacja

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1813
Ostatnia wiadomość 18 Kwi 2024, 10:49:09
wysłana przez Mateusz199
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 28770
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
Nastepny punkt do podniesienia naszej "popularnosci" w Danii...

Zaczęty przez MartynaMDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 35238
Ostatnia wiadomość 16 Cze 2014, 17:07:43
wysłana przez natalaa
tanie rozmowy na stacjonarne i komórki do Danii z Polski

Zaczęty przez bazakbalDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 32936
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2010, 13:19:35
wysłana przez jamjurand