poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Power Shift  (Przeczytany 3148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hydrogen2

  • Gość
Power Shift
« dnia: 20 Paź 2012, 17:53:42 »
Pytanie kieruję do znawców motoryzacji. Otóż interesuje mnie od kiedy (rocznik), w Fordach MONDEO, pojawiła się skrzynia automatyczna typu Power Shift?

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Power Shift
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Paź 2012, 18:34:19 »
Z tego co wiem to od roku 2009.

Baumi

  • Gość
Odp: Power Shift
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Paź 2012, 20:20:16 »
I pytasz o to na forum polonii dunskiej zamiast np. na http://forum.fordclubpolska.org/? Gdzie tu logika? ;)))

hydrogen2

  • Gość
Odp: Power Shift
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Paź 2012, 20:41:39 »
Jakbyś poczytał to forum, to wiedziałbyś gdzie logika...15 stron przechwałek na temat swoich aut i nic, oprócz jednej wypowiedzi, która zresztą jest tylko domysłem, ale Ty zamiast udzielić jakiejś sensownej odpowiedzi, musiałeś oczywiście błysnąć znajomością Google...A o co pytam i gdzie to nie Twój interes. Nie chcesz, nie odpowiadaj. Ja biorę udział w dyskusji, w której mam coś do powiedzenia (napisania).
Jestem członkiem forum, o którym wspomniałeś i tam, dla Twojej informacji, nie znalazłem konkretnej odpowiedzi

Baumi

  • Gość
Odp: Power Shift
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Paź 2012, 10:46:10 »
Super, jednak wciąż uważam, że to tam powinieneś o to zapytac chcac w miare szybko uzyskac poprawna odpowiedz. To forum ma krecic się wokol polonii w Danii a skrzynia biegow w samochodzie trochę od tematu odbiega.

hydrogen2

  • Gość
Odp: Power Shift
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Paź 2012, 14:42:12 »
http://www.poloniainfo.dk/forum/index.php?topic=1019970.msg1031455
Tak pierwszy z brzegu temat, w którym brałeś udział , który wg Ciebie dotyczy Polonii w Danii. Wątek, z którego link wkleiłem zdecydowanie odbiega od głównego zamierzenia tegoż forum. Ja na tym skończę polemikę, bo to nic nie wnosi do tematu i zaczyna odbiegać od tematyki forum :)

poloniainfo.dk

Odp: Power Shift
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Paź 2012, 14:42:12 »