poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!  (Przeczytany 13355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomek1708

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« dnia: 03 Paź 2012, 21:12:44 »
Prosze uwazac na mezczyzne podajacego sie za  Arkadiusza Paczkowskiego z Pruszkowa ktory obecnie (niby) mieszka w Hillerod.Facet zamiescil ogloszenie wynajmu mieszkania na Valby ( Skyttegardsvej 13,st ,tv)ktore bylo juz do oddania do spoldzielni od 1 pazdziernika(nic mi o tym nie powiedzial). przed 1 wszym zaplacilem mu  12.000kr, nic nie wskazywalo na to ze jest oszustem.Pszed wprowadzeniem zaczalem malowac mieszkanie i zostawilem tam juz swoje rzeczy,nastepnego dnia mialem sie wprowadzac. Niestety na drzwiach zastalem inne nazwisko i wymienione zamki oraz puste mieszkanie a u faceta tylko odezwala sie autom.sekretarka.Bardzo prosze o pomoc jezeli ktos zna taka osobe oraz moze mieszkal w tym mieszkaniu wczesniej..Pomozcie, moze uda mi sie go jakos namierzyc.
Pozdrawiam

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Paź 2012, 22:02:01 »
a spisales umowe?
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Paź 2012, 20:01:34 »
Tomek idz do tego chłopaka co Ci namiary dałam

Offline tomek1708

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Paź 2012, 19:52:52 »
Juz jestem umowiony z nim. Dziekuje  Umowa byla ale jak napisalem mieszkanie zastalem puste.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Paź 2012, 14:14:20 »
Namierzasz go dowiadując sie kto tam poprzednio mieszkał , byc moze on ,jesli nie to osoba ktora tam mieszkała zna go bo  zostawiła klucz pewnie w celu pomalowania przed zdaniem by odzyskac kaucje. Po nitce do kłebka a kłębek do worka ;)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Paź 2012, 22:53:08 »
Po nitce do kłebka a gnoja do worka

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Paź 2012, 23:19:32 »
Dzieki za >transejt< ;D a co do Tomek1780 to podaj rysopis krotki faceta na priv moze ,bo w tym regionie pracuje kilku gosci  lajk det ;),wiec jesli nie widziales jego karty bądz dowodu to moze nie byc paczkoski  ;D Znajdziemy Posprzątamy  :D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Paź 2012, 23:19:32 »

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Paź 2012, 23:45:56 »
Paczkowski bo jeszcze sprzatniecie jakiegos paczkoskiego ,było ogłoszenie ze wynajmie facet mieszkanie na valby i moi znajomi szukali akurat mieszkania ,umowili sie z gosciem i poszli je obejzec ale jak przyszło co do czego to gosciu krecił i powiedział ze to jest mieszkanie turka a ten polak był tylko przyjacielem jego i chciał mu pomoc w wynajeciu ,jak Tomek pisał mi na privat to duzo by sie zgadzało ze to ten sam gosciu.chcielismy goscia jeszcze raz sprawdzic i zadzwonilismy do niego ze sprawdzimy to w społdzielni czy moze byc to mieszkanie wynajmowane itd a ten nam powiedział ze to juz nie jest aktualne ,i na drugi dzien znow wstawił ogłoszenie ze ma do wynajecia mieszkanie .smierdziała ta sprawa i zadzwoniłam do niego i sie spytałam czy dostane kontrakt i czy to jego mieszkanie .powiedział ze jego i juz było wiadomo ze cos kombinuje ,Tomek pisałes mi na privat ze masz z nim kontrakt /chyba tak pisałes/bo juz nie pamietam to czy masz tam moze jego nr cpr? A rysopis gnoja dac na forum ,

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Paź 2012, 00:51:51 »
Jak czytam takie rozne "niespodzianki" jak to "rodak" rodaka wyje.al to az mnie cisnienie skacze,taką pałe tylko pałą.

Offline Domnik

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 10
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Paź 2012, 19:53:55 »
A rysopis gnoja dac na forum ,

Hahaha, ja nic nie mówię, ale jak podałem taki pomysł kilka dni temu to zagorzali forumowi lizodupcy zaczęli mnie jechać że to głupi pomysł hahahaha.
Pozdrawiam musguf na forum.
Po za tym piszesz że nie pamiętasz co ci tomek pisał, co mnie raczej nie dziwi że ci pod kopułą coś nie pracuje jak winno.
Więc raczej nie opierałbym się na twojej za pewne zaje trafnej opini i domniemanym 'poszukiwaniu' mieszkania przez twoich znajomych hahahah.

PS. napisałbym to już na pw, lecz boje się że zapomni :<

Ps2. Zamiast bawić się w szerlokuuuf, poszukałbym raczej jakiejś instytucji która zajmuje się takimi przypadkami, zgłosić to i może oni coś poradzą.
Cytat od kogoś mądrego, stąd..
'Iraq, Afghanistan, to już było... Teraz odpoczynek...
Dlaczego? -Bo niewłaściwi ludzie dowodzą...
Kapitanie wrócisz?... -Wrócę jak oni odejdą...'

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Paź 2012, 20:20:45 »
Dominik czy ja ciebie ty debilny człowieku wysmiałas z takim pomysłem ? czep sie tych co ci to poczynili .małe dziecko jak przychodzi na swiat to zeby zaczac samodzielnie oddychac dostaja klapsa w pupe A CIEBIE TO W ŁEB WALNIETO BO SIE NICZYM NIE ROZNIĄ U CIEBIE TE DWIE RZECZY,zreszta do tej pory masz twarz zakryta,niema sie co dziwic , ty jestes jak dachowiec albo jak facet cierpiacy na brak pracy ,probujesz krzyczec ,byc smieszny ,ale sprawiasz wrecz odwrotne wrazenie ,nad toba trzeba usiasc i płakac .naprawde zamilknij bo twoje KRETYNSKIE KOMENTARZE NIC NOWEGO NIE WNOSZA DO ZADNEGO TEMATU.JESTES OD TEJ PORY IGNOROWANY PRZEZ MOJA OSOBE . ::) ::) ::) :o :o :oA tak przejzałam twoje wypociny i nie widze zebys pisał zeby dac jego opis na forum ,czego ty sie czlowieku boisz moze ty nazywasz sie Paczkowski ,bo masz bardzo debilne zachowanie i odzywki.

Offline Domnik

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 10
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Paź 2012, 20:43:37 »
Hmm, polecam podstawowy kurs jeż pol dla klas 1-2, może nauczyłabyś się wtedy form, choć pewnie to i tak dla cb za trudne :S
Wpisz sobie w google (jeżeli potrafisz) airsoft. Dowiesz się dlaczego na zdjęciu z gry mam na twarzy maskę. Z drugiej str dziwne pretensje od osoby która na swoim awatarze ma oko ściągnięte z google. No ale nie ma sprawy, nie wymagam od cb logicznego myślenia.
Dzięki bogu że dożyłem zaszczytu być ignorowanym na forum przez idiotki takie jak ty, z drugiej strony to ty zawsze zaczynałaś rozmowę ze mną. (Ps. wrzuć więcej emotikonem bo za słabo widać ;>>)
Nie widzisz mojego postu bo moderator wyczyścił cały spam z tego tematu, czego też pewne nie wiesz, no skąd mogłabyś wiedzieć toć jesteś zbyt zajęta aby sprawdzać ten temat co 5min, jest jeszcze tak wiele tematów w którym musisz napisać coś debilnego, lub po prostu już nie ogarniasz tematów, tak samo zresztą jak jęz POL.
:<
Cytat od kogoś mądrego, stąd..
'Iraq, Afghanistan, to już było... Teraz odpoczynek...
Dlaczego? -Bo niewłaściwi ludzie dowodzą...
Kapitanie wrócisz?... -Wrócę jak oni odejdą...'

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Paź 2012, 21:22:32 »
albo zamknijcie mordy albo wypierdalajcie oboje z forum... nie chce mi się już czytac waszych "poważnych dyskusji"
moderator !!! usuń to co powinno być już dawno usunięte !

jens

  • Gość
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Paź 2012, 21:26:30 »
masz racje ale zauwaz Dominik w kazdym temacie maci jak niewiem.forum jest po to by dyskutowac z kultura.jest bardzo grubianski ,tak sie zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadał, a jeszcze rok temu nie wiedział jak kase przez neta sie wysyła ,zal mi go ,czy takie tuki mieszkaja na Valby?

jens

  • Gość
Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Paź 2012, 21:40:43 »
Hahaha, ja nic nie mówię, ale jak podałem taki pomysł kilka dni temu to zagorzali forumowi lizodupcy zaczęli mnie jechać że to głupi pomysł hahahaha.
Pozdrawiam musguf na forum.
Po za tym piszesz że nie pamiętasz co ci tomek pisał, co mnie raczej nie dziwi że ci pod kopułą coś nie pracuje jak winno.
Więc raczej nie opierałbym się na twojej za pewne zaje trafnej opini i domniemanym 'poszukiwaniu' mieszkania przez twoich znajomych hahahah.

PS. napisałbym to już na pw, lecz boje się że zapomni :<

Ps2. Zamiast bawić się w szerlokuuuf, poszukałbym raczej jakiejś instytucji która zajmuje się takimi przypadkami, zgłosić to i może oni coś poradzą.
no chłopie przeszłes sam siebie .tobie jak zauwazyłem tez sie przyda słownik ortograficzny ,co to jest winno?nizej w swoim poscie napisałes kurs jeż -co to jest ,jestes bardzo zaczepny .nie jedna osoba juz cie ignorowała i sprowadzała do pionu,mozna byc normalnym człowiekiem ,jak zauwazyłem ty jej post zacytowałes i napisałes ze ty juz to proponowałes.piotr1 kiedys napisał ci ze miałes chyba trudne dziecinstwo.chyba tak.zreszta czego mozna spodziewac sie po takim facecie jak ty ktoremu w głowie glany i gierki .pograj sobie lepiej w cos ,chyba ze za trudne sa dla ciebie .napisałes ze moderator wyczyscił to co napisałes ---nie dziwie sie wszystkie twoje posty powinny byc wyczyszczone.hahahahahahaha.biedny mały człowiek jest taki jak ty,a jeszcze sprawdziłem twoja tak idealna polszczyzne i wklejam ci co pisałes w poscie odnosnie pomocy chorym dzieciom,,....MałaCzarna na administratora !
Poustawiała by nas po kątach  ....,,ja bym napisał poustawiałaby ,,,po za tym ,, tez na przyszłosc napisz poza tym tak bedzie lepiej ,widzisz idzie u ciebie wyłapac tyle błedow co i u kazdego ale ty je innym wytykasz ,tak sobie mysle ze jak ktos nie pisze co ktos komus pisał na privat to moze nie chce ,a co do tego zeby zgłosic to innym organom to policja nie chce sie tym zajac ,wiec mysle ze tomek zrobił to co kazdy z nas by zrobił,a  ciebie widze ze cholera bierze ze to nie ty jestes inicjatorem i doradca ,nie zawsze ma sie cos madrego do powiedzenia ,no ale coz sa ludzie i dupki.
« Ostatnia zmiana: 07 Paź 2012, 22:37:55 wysłana przez jens »

poloniainfo.dk

Odp: Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Paź 2012, 21:40:43 »

 

UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 15139
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
UWAGA na pasazerow

Zaczęty przez mikmi03Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5465
Ostatnia wiadomość 06 Cze 2015, 05:19:58
wysłana przez happybeti
uwaga na oszustow samochodowych na dba.dk

Zaczęty przez vaxa_rysDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10445
Ostatnia wiadomość 10 Sty 2012, 22:05:47
wysłana przez vaxa_rys
Uwaga kabusewcy!!!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4445
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2012, 17:13:12
wysłana przez vordingborg
UWAGA -- ogloszenie!

Zaczęty przez TulaDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 10603
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2008, 20:20:20
wysłana przez Manior