poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: nordea rasisci  (Przeczytany 35792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #105 dnia: 22 Sty 2013, 05:16:14 »
Tak napisalam ot tak sobie by ci dowalic :(tak czyta polonie info bo mial tu z Danii trenera .kazdy mysli ze jak jest prosba o pomoc to nie bedzie spekulacji o jego zdrowie czy zycie .

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #106 dnia: 22 Sty 2013, 05:19:33 »
Usunęłas tamten wątek, więc nie mam jak ci udowodnić teraz kłamstwa.
Początkowo w ogóle się nie odzywalam, bo faktycznie nie było co komentować.Dopiro po twoim poście na temat WOŚP odpowiedziałam- i tez nie w kwestii Pana Jacka, tylko twojego plucia na Orkiestrę.
" Polak gorszego sortu"

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #107 dnia: 22 Sty 2013, 05:33:42 »
Kolo takich watkow przechodzi sie czytajac je .to czy ty czy ktos woli pomagac poprzez fundacje to kazdego z osobna sprawa.PAN JACEK ZAMIESCIL TAKA  PROSBE I NIE PYTAL SIE JAKA POMOC BYLABY NAJLEPSZA DLA NIEGO .zauwaz ze jak sa takie apele to forum dzieli sie na 2obozy.dobra ja mykam juz do pracy bo forum mi jesc nie da.a praca i to DOBRA RZECZ  SWIETA.trzymajmy sie tematu watku bo tamten usunelam i wydaje mi sie ze ty jak zabaczylas ze ja ukazalam sie w tym watku to odrazu atak za to ze nie moglas wypowiedziec sie w sprawie orkiestry .no niestety ja tyle znalazlam wsprawie orkiestry w google ze wklejalby i konca by nie bylo .kazdy broni swojego.ZLIKWIDOWALAM BO DLA MNIE WAZNIEJSZE JEST TO BY CZLOWIEK KTORY WOLA O POMOC JA DOSTAL NIZ CZYTAL WYWODY CO POWINIEN ZROBIC BO TO MU ZYCIA NIE URATUJE

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #108 dnia: 22 Sty 2013, 06:47:49 »
Sama napisałas, że to, w jaki sposób ktos woli pomagać, to jego prywatna sprawa, a jednocześnie odsądzasz od czci i wiary Owsiaka, który jednak wiele dobrego uczynił.Sama sobie przeczysz.

A to, co znalazłas w google na ten temat....cóż...powiem tylko tyle, ze każdy znajdzie to, czego szuka.Kiedyś się mówiło, ze papier jest cierpliwy i przyjmie wszystko.Dzis to samo można powiedzieć o internecie- każdy może w nim pisac , co tylko mu do głowy przyjdzie i nie trzeba swięcie wierzyć we wszystko, co gdzies przeczytasz.Ja mogłabym ci wkleić całkiem przeciwne dowody, ale to i tak nie miałoby sensu, bo ty już wiesz swoje, wszyscy to "złodzieje w garniturach" itp.Jak sobie chcesz tak myślec, twoja sprawa.

"(...) atak, że nie moglaś wypowiedziec się w sprawie Orkiestry(...)"
Co prawda nie muszę udowadniac, że nie jestem wielbłądem, ale "dla porządku" zrobię to.

Po pierwsze- odpowiedziałam tu na twój konkretny post, w którym zaatakowałaś Rogę, pisząc bzdury o "kapusiach" itp..Nic wspólnego to z WOŚP nie miało.Więc tym razem masz rację, pisząc, "wydaje mi się".

Po drugie, do tematu Orkiestry to ty tu wróciłaś, nie ja, pisząc, że "zamknęłaś mi gębę", mając świadomość jednocześnie, że zamykając wątek, uniemożliwiłaś mi odpowiedź. Wyzwiska od "debili" itp.(to twoje ulubione słowo?Bo o córce tez tak pisałaś...) pominę milczeniem.

Na koniec dobra rada- więcej odpowiedzialności za swoje słowa.
Nie myśl, że zmieniając nicki , mozesz tego uniknąć i pisac, "co ślina na język przyniesie", bo właśnie to jest "trollowanie".
To, co ty tu reprezentujesz- przeinaczanie faktów na swoją korzyść, mijanie się calkowicie z prawdą i napastliwe ataki na wszystkich, którzy myślą inaczej, raczej dobrze o tobie nie świadczy.

Ja mogę się różnic z kimś w poglądach, ale nie zniżyłabym się do takiego tonu  i stylu, jakim ty się tu posługujesz.
" Polak gorszego sortu"

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #109 dnia: 22 Sty 2013, 07:04:00 »
Ciagniesz temat w nie w temacie .to jest tak samo jakbys proszacemu o pomoc napisala ,,POLOZ SIE DO TRUMNY ,,O JAKIEJ CORCE TY PISZESZ ?ja corki nie mam z tego co wiem ty ja masz .dobrze tym co siedza w domu i nie pracuja -chociaz ma to 2STRONY MEDALU .koncze bo praca czeka .spokojnego dnia a nie nazywaj trollowaniem jak ja zabralam glos tylko w dwoch watkach .mysle ze roga adwokata nie potrzebowal w twojej postaci i od tego sie zaczelo .naprawde jedna przez druga chce by bylo jej na wierzchu .ja nie bede odnosila sie do twoich wypowiedzi bo to niema sensu .jest takie cos jak IGNOROWANIE-totez wpisalam cie do tej listy .ZASZCZYT JESTE JAKO PIERWSZA OD TYLU LAT.kiedys ten pierwszy raz musi byc .w ten sposob dodajac cie do takiej listy nie bede widziec twoich wypowiedzi .zycze ci jak najmniej spiec i milego dnia
« Ostatnia zmiana: 22 Sty 2013, 07:17:02 wysłana przez GOSC1964 »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #110 dnia: 22 Sty 2013, 10:58:49 »
A kto siedzi w domu i nie pracuje? ;D ???
Czy ja pisałam kiedykolwiek, że siedzę w domu?
To,że zaczynam o 8.00 i mam blisko, nie znaczy, że nie pracuję.

Jesli to nie ty jesteś "nadusiaa" , która się skarżyła, że w Danii jej córka stała się "debilem", to styl macie bardzo podobny.
Zresztą, jak wierzyć osobie, która nie ma odwagi nawet pisac pod jednym nickiem, tylko ukrywa się pod różnymi.

A co do Rogi, to wiem, że nie potrzebuje mnie jako "adwokata".Ja tylko wyraziłam swoje zdanie na temat tego, co napisałas o jego poście.

Co do ignorowania- cieszę się szczerze  :D.Jak już pisałam, obcowanie z takimi osobami to średnia przyjemność.Ale taki mam charakter, że jak ktoś mnie wkurza, to to mówię głośno.I pod jednym nickiem.
" Polak gorszego sortu"

inna

  • Gość
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Sty 2013, 12:30:29 »
Do gosc 1964 wyluzuj. Chron serce swoje a i stress szkodzi na urode  :D

Happybeti czasami trzeba przemilczec i dac sie wygadac spragnionym  ;)

poloniainfo.dk

Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Sty 2013, 12:30:29 »

jens

  • Gość
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #112 dnia: 22 Sty 2013, 12:56:54 »
Do gosc 1964 wyluzuj. Chron serce swoje a i stress szkodzi na urode  :D

Happybeti czasami trzeba przemilczec i dac sie wygadac spragnionym  ;)
dobrze to napisalas .czytałem i milczałem i jedna i druga ma racje .jak ktos wlepia link o pomoc to faktycznie nie po to by rozwazac czy komus sie nalezy pomoc czy nie .happiatko wyluzuj bo jedziesz troche jak po masle .mysle ze roga dysponuje komputerem i z tego co widze sam napisał co miał do napisania ,i własnie takie zaczepki prowadza do tego ze jak dwie zadziory sie znajda to ujadaja jak psiaki.taki watek o pomoc poinien byc wstawiony i zaraz zamkniety ,by nie było wybiorczosci komu dac a komu nie ,by nie było oskazen ze ktos chce dla siebie ,wtedy kazdy został by z mysla tego ogłoszenia o pomoc i jak bedzie chciał to pomoze jak nie to nie ,i tyle powinno byc dyskusji ,a nie takie niewiarygodne ,lepiej z tego czy z tamtego korzystac itp,gosc 19 64 powinien od razu zamknac by nikt nie pisał swoich wywodow.takze kobiety na luz trzeba dac bo jedna i druga ma racje ale tylko w swojej kwestii.a mało tego temat przeniosł sie na inny watek ,no bo ty happybeti napisalas ze ta sie tu znow pojawiła ,takie teksty troche rozwalaja ,tego nie powinno byc .

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #113 dnia: 22 Sty 2013, 14:11:35 »
Jens, podziekowałam ci, bo pokazałes, ze można kogoś  (mnie, hehe :P) skrytykowac w kulturalny sposób ;).
A, jak wiadomo, "prawdziwa cnota krytyk się nie boi"...czy jakos tak... ???

" Polak gorszego sortu"

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #114 dnia: 22 Sty 2013, 16:21:06 »
Zamykam bo nie na temat i za ostro się zrobiło.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: nordea rasisci
« Odpowiedź #114 dnia: 22 Sty 2013, 16:21:06 »

 

jak zrobic przelew nordea.dk NIECH MI W KONCU KTOS POMOZE !

Zaczęty przez kolanexDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 16501
Ostatnia wiadomość 19 Mar 2013, 10:18:41
wysłana przez 1941
nordea

Zaczęty przez ld pinkDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2772
Ostatnia wiadomość 07 Kwi 2011, 10:53:32
wysłana przez ld pink
Nordea i Scandia wycofują się z Polski

Zaczęty przez maryo1977Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2899
Ostatnia wiadomość 29 Maj 2019, 20:07:16
wysłana przez kart4
Przelew z netbank nordea krok po kroku

Zaczęty przez Przelew z nordeaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10741
Ostatnia wiadomość 23 Paź 2008, 19:27:20
wysłana przez Tula
Nordea, placenie rachunkow online.

Zaczęty przez cwsm111Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4857
Ostatnia wiadomość 16 Lut 2015, 05:20:57
wysłana przez happybeti