Ogólne > Edukacja

Internetowy Kurs "Opiekun Osób Starszych", "Dietetyka"- dyplom MEN

(1/1)

synergia:
Akademia Edukacji Zdrowotnej Synergia Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego zaprasza na kursy w trybie on-line w zakresie "Opiekunka Osób Starszych", "Dietetyka I i II stopnia". Dyplomy na druku MEN wysyłamy również za granicę. Zapisz się już dziś www.akademiasynergia.pl

vordingborg:
Szczerze polecam  :) JA !!! sam w 14 godzin zdobyłem u nich dyplom domorosłego ginekologa/egzorcysty. Teraz myślę o magisterce choć mógłbym to przeskoczyć i od razu chapnąć doktorka (tylko 3 weekendy) tyle że idą święta,a ja muszę się z kasą liczyć :(

anikrey:

--- Cytat: vordingborg w 21 Lis 2012, 16:20:47 ---Szczerze polecam  :) JA !!! sam w 14 godzin zdobyłem u nich dyplom domorosłego ginekologa/egzorcysty. Teraz myślę o magisterce choć mógłbym to przeskoczyć i od razu chapnąć doktorka (tylko 3 weekendy) tyle że idą święta,a ja muszę się z kasą liczyć :(

--- Koniec cytatu ---





14 godzin nauki  i tylko   ginekolog -egzorcysta to co Ty na wagary chodziłeś czy jak? Ja po 4 godzinach dostałam  duży duuuplom uznania "Przyjaciela Wesołego Diabła"  3 pieczątki piękne czerwone i 2 odciski kciuka, że o kotylionie już nie wspomnę.Tak się trzeba uczyć .
hahahahahahaha







vordingborg:
Jakie wagary ! załapałem się na drugi fakultet rwanie z bląbowaniem sale obok  ;D :-X

anikrey:
Gratuluje i podziwiam ja się zapisze na kurs  pomocnika kalibracji jelit naturalnych:) a, jak zalicze to na
sexer -kę wystartuje ale to już po Mikołajkach .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej