poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Co z tym zrobić???  (Przeczytany 11160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krakers

  • Gość
Odp: Co z tym zrobić???
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Gru 2012, 17:02:20 »
keisak - sorry, że się zabawiłem Twoim nickiem ;) ... wrrrr ... a gdzie imię i nazwisko (z adnotacją, czy prawdziwe, czy też zmyślone :P)? Pamiętamy - nie generalizujemy! ;) Poproszę o przykłady spersonalizowane  :)

Musiałaś posiadać ciekawe doświadczenia edukacyjne ;) - ja do polskiego systemu nauczania zawsze podchodziłem z olbrzymią niechęcią, doświadczenie - na wykładach z ... już nie pamiętam czego ... pan profesor wyciągnął swoją książkę, którą czytał a spore grono słuchaczy miało za zadanie przepisywać słowo w słowo  ;D U tego pana na wykładach byłem tylko raz :) - przepraszam, że nie ma ... a nie, chwilka ... Pastycjusz Koziabródka - tak się zwał!

Hmm ... ja Twoje "pokręcenie" dostrzegam poprzez czcionkę ... Ty pewnie wiesz więcej na swój temat - to śmiało = dlaczego jesteś pokręcona?  ;)

Doniosę - jaja? - w sensie, że kawał? ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co z tym zrobić???
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Gru 2012, 16:12:32 »
keisak - sorry, że się zabawiłem Twoim nickiem ;) ... wrrrr ... a gdzie imię i nazwisko (z adnotacją, czy prawdziwe, czy też zmyślone :P)? Pamiętamy - nie generalizujemy! ;) Poproszę o przykłady spersonalizowane  :)

Musiałaś posiadać ciekawe doświadczenia edukacyjne ;) - ja do polskiego systemu nauczania zawsze podchodziłem z olbrzymią niechęcią, doświadczenie - na wykładach z ... już nie pamiętam czego ... pan profesor wyciągnął swoją książkę, którą czytał a spore grono słuchaczy miało za zadanie przepisywać słowo w słowo  ;D U tego pana na wykładach byłem tylko raz :) - przepraszam, że nie ma ... a nie, chwilka ... Pastycjusz Koziabródka - tak się zwał!

Hmm ... ja Twoje "pokręcenie" dostrzegam poprzez czcionkę ... Ty pewnie wiesz więcej na swój temat - to śmiało = dlaczego jesteś pokręcona?  ;)

Doniosę - jaja? - w sensie, że kawał? ;)

    Asia Konstantynopolikiewiczowna sie klania, oczywiscie, ze prawdziwe ;D. A u  szanownego pana Koziejbrodki na wykladach nie wypadalo nie bywac, bowiem z tychze (a nie innych) teorii wypytywal potem rzetelnie acz nieustepliwie grono nie zawsze wiernych i oddanych sluchaczy ;)
    Pokrecona jestem, to pewnie pozostalosci ADHD, ale juz zamykam buzie na klodke, bo  nie raz mi sie dostalo kapciem po tej buzi, ze za duzo mowie o sobie , itd, itp. A slady zostaja na dlugo...
     Jaj, ze kawal??? Nieeee..., ze kope ;D! A kawal to boczku na jajecznice ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Co z tym zrobić???
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Gru 2012, 21:07:49 »
    Asia Konstantynopolikiewiczowna sie klania, oczywiscie, ze prawdziwe ;D. A u  szanownego pana Koziejbrodki na wykladach nie wypadalo nie bywac, bowiem z tychze (a nie innych) teorii wypytywal potem rzetelnie acz nieustepliwie grono nie zawsze wiernych i oddanych sluchaczy ;)
    Pokrecona jestem, to pewnie pozostalosci ADHD, ale juz zamykam buzie na klodke, bo  nie raz mi sie dostalo kapciem po tej buzi, ze za duzo mowie o sobie , itd, itp. A slady zostaja na dlugo...
     Jaj, ze kawal??? Nieeee..., ze kope ;D! A kawal to boczku na jajecznice ;)

Hmm ... jak to? To Ty nie jesteś od końca?  :-X ... tak mi się ten Twój cudny nick (a co, posłodzę trochę  ;) ) rozszyfrowało.
Moje uszanowanie proszę AK ... może jeszcze jesteś rocznik 74? - czyli AK74:
https://www.google.com/search?q=ak74&hl=da&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=EofPUKzsIcrLtAbysoCADQ&ved=0CAcQ_AUoAA&biw=1920&bih=955#hl=da&tbo=d&tbm=isch&sa=1&q=AK74&oq=AK74&gs_l=img.3..0l3j0i24l7.38380.39320.0.39437.4.4.0.0.0.0.50.183.4.4.0...0.0...1c.1.wE_1_WWugF4&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1355325884,d.Yms&fp=5fd1e4d1dab3caa1&bpcl=39967673&biw=1920&bih=955
- zabójcza w nieodpowiednich rękach? ;)

Nie ma to jak dobre zdanie na temat własnej stabilności - a jak, trzeba się wspierać! ... no chyba, że o włosy chodziło  ;)

Hmm ... e, no przecież na wszystko jest sposób - to teraz będziemy mówić o tych, od których się dostawało za to, że za dużo się o sobie mówiło - o ... ja już to czynię  ;)

Jajecznica - jaja? - to mam kawał:

Dziennikarz przeprowadza wywiad z góralem:
- Baco, jak wygląda Wasz dzień pracy?
- E, normalnie, wyprowadzam owieczki z zagrody, siadam, wyciągam flaszkę i piję.
- Baco, nie, tak nie możemy, ten wywiad będą oglądały dzieci, mówcie w inny sposób!
- No to jak mam (mom(s) ;) ) mówić?
- Zamiast flaszka mówcie książka!
- No dobrze ... no to wyprowadzam owieczki z zagrody, siadam, wyciągam książkę i ją czytam. Później przychodzi Jędrzej ze swoją książką i czytamy jego. Jak już skończymy czytać jego książkę to idziemy do księgarni, kupujemy dwie książki i czytamy je do wieczora. Jak już przeczytamy te książki to idziemy do Staśka i czytamy jego rękopisy  ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co z tym zrobić???
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Gru 2012, 17:27:33 »
Hmm ... jak to? To Ty nie jesteś od końca?  :-X ... tak mi się ten Twój cudny nick (a co, posłodzę trochę  ;) ) rozszyfrowało.

W pracy na moim julegaver napisali "Keshar", wiec.... do koloru, do wyboru, co kto lubi ;D!
    Ale prosze, nie slodz tyle, to nie zdrowe, szkodzi zebom, figurze, a najgorsze - karmi raka ;)


Moje uszanowanie proszę AK ... może jeszcze jesteś rocznik 74? - czyli AK74:
https://www.google.com/search?q=ak74&hl=da&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=EofPUKzsIcrLtAbysoCADQ&ved=0CAcQ_AUoAA&biw=1920&bih=955#hl=da&tbo=d&tbm=isch&sa=1&q=AK74&oq=AK74&gs_l=img.3..0l3j0i24l7.38380.39320.0.39437.4.4.0.0.0.0.50.183.4.4.0...0.0...1c.1.wE_1_WWugF4&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1355325884,d.Yms&fp=5fd1e4d1dab3caa1&bpcl=39967673&biw=1920&bih=955
- zabójcza w nieodpowiednich rękach? ;)

  Niezly z Ciebie  Sir S.H. (ten oryinalny z fajeczka ;D)! Ale moj Dziadek to raczej AK (nie mylic przypadkiem z Africa Korps ;D), zabojczy i zabojczo (byl) przystojny ;D.  Drugi Dziadek tez niczego sobie - z brygady Gen. Maczka, pol Europy z nim przwedrowal...   Niestety, nie bylo mi dane poznac Dziadkow.

Nie ma to jak dobre zdanie na temat własnej stabilności - a jak, trzeba się wspierać! ... no chyba, że o włosy chodziło  ;)

Hmm ... e, no przecież na wszystko jest sposób - to teraz będziemy mówić o tych, od których się dostawało za to, że za dużo się o sobie mówiło - o ... ja już to czynię  ;)

Jajecznica - jaja? - to mam kawał:

Dziennikarz przeprowadza wywiad z góralem:
- Baco, jak wygląda Wasz dzień pracy?
- E, normalnie, wyprowadzam owieczki z zagrody, siadam, wyciągam flaszkę i piję.
- Baco, nie, tak nie możemy, ten wywiad będą oglądały dzieci, mówcie w inny sposób!
- No to jak mam (mom(s) ;) ) mówić?
- Zamiast flaszka mówcie książka!
- No dobrze ... no to wyprowadzam owieczki z zagrody, siadam, wyciągam książkę i ją czytam. Później przychodzi Jędrzej ze swoją książką i czytamy jego. Jak już skończymy czytać jego książkę to idziemy do księgarni, kupujemy dwie książki i czytamy je do wieczora. Jak już przeczytamy te książki to idziemy do Staśka i czytamy jego rękopisy  ;)

      Hehehe, pamietam jeszcze zapach tych "rekopisow" w wiezowcu, w ktorym jako dziecko mieszkalam. Wszyscy "czytali", a dzieciakom potem pozwalano paluszkiem wybierac ajerkoniak z dna kieliszka ;D!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Co z tym zrobić???
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Gru 2012, 17:27:33 »

 

Agencja Pośrednictwa Pracy CROCO DIM - wie ktoś coś o tym?

Zaczęty przez skowronDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16693
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 09:23:01
wysłana przez kingamagda
Szwecja wygrała Eurowizję w tym roku:)

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3500
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2012, 22:02:31
wysłana przez piotr1
co wy o tym myslicie?

Zaczęty przez neletopDział Odense

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9469
Ostatnia wiadomość 31 Mar 2009, 17:14:35
wysłana przez janusz Odense
Jak sie odnalezc w tym miescie?

Zaczęty przez HerlevDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3923
Ostatnia wiadomość 05 Lis 2009, 15:15:05
wysłana przez RybkaWillego
Czy warto zaryzykować z tym pracodawcą? MAREMA (PL) - Hoved Rent (DK)

Zaczęty przez elbaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8687
Ostatnia wiadomość 23 Kwi 2008, 23:40:42
wysłana przez andrzej1