poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Upiorni sąsiedzi  (Przeczytany 55700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Gru 2012, 17:51:10 »
Ludzie zanim zaczniecie donosić na siebie jak jacyś agenci UB pomyślcie logicznie  :) Po jaką cholerę upychać się w te królicze klatki z kiblem po środku metrowej łazienki. Zycie umyka a wy żrecie się ze sąsiadami bo ten nie kontempluje waszego ''szczęścia" przerwy w pracy. Pragniesz spokoju kup sobie chatę i w wolnym czasie wypoczywaj bo i tak mało kto z was doczeka emerytury  ??? Niedowiarkom proponuje w wolnym czasie spacer po cmentarzu   :o

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Gru 2012, 18:00:32 »
Ludzie zanim zaczniecie donosić na siebie jak jacyś agenci UB pomyślcie logicznie  :) Po jaką cholerę upychać się w te królicze klatki z kiblem po środku metrowej łazienki. Zycie umyka a wy żrecie się ze sąsiadami bo ten nie kontempluje waszego ''szczęścia" przerwy w pracy. Pragniesz spokoju kup sobie chatę i w wolnym czasie wypoczywaj bo i tak mało kto z was doczeka emerytury  ??? Niedowiarkom proponuje w wolnym czasie spacer po cmentarzu   :o

      No coz, nie kazdy z nas "donosicieli" :o ??? mial szczescie urodzic sie w rodzinie milionerow. Niektorzy z nas ciezko zarabiaja na powszedni chleb, maja mieszkania, jakie maja i maja swiete prawo czuc sie dobrze we wlasnych 4 scianach. Czy to tez "zakazane" w Danii?  Dzieki za dobre rady, moze w przyszlym "bogatszym" zyciu.
      BTW rozumiem, ze malo kto z NAS doczeka, a Ty doczekasz- czego Ci serdecznie zycze na nowy rok :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline luzak

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 6
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Gru 2012, 18:13:24 »
Najlepsze rady w każdym wątku na tym forum są od tych "epickich" użytkowników. Rozumiem, że jesteś jednym z tej setki legendarnych obywateli Danii co żyje jak ludzie, tak? Nie gnieciecie się w klatkach jak my - robole, czerpiecie radość z życia i macie dobre rady na wszystko:)
W każdym razie chyba tak zrobię, po nowym roku wypłacam kasę z konta i kupię sobie jakiś domek, a co się będę użerał!

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Gru 2012, 18:25:57 »

W każdym razie chyba tak zrobię, po nowym roku wypłacam kasę z konta i kupię sobie jakiś domek, a co się będę użerał!
I tego ci życzę ( a jeśli ci zabraknie to bank ci pożyczy, zawsze to lepiej płacić za swoje)

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Gru 2012, 18:33:06 »
      No coz, nie kazdy z nas "donosicieli" :o ??? mial szczescie urodzic sie w rodzinie milionerow. Niektorzy z nas ciezko zarabiaja na powszedni chleb, maja mieszkania, jakie maja i maja swiete prawo czuc sie dobrze we wlasnych 4 scianach. Czy to tez "zakazane" w Danii?  Dzieki za dobre rady, moze w przyszlym "bogatszym" zyciu.
      BTW rozumiem, ze malo kto z NAS doczeka, a Ty doczekasz- czego Ci serdecznie zycze na nowy rok :)
asiak ja też mam dla ciebie życzenia ;powściągnij język to może samotność przestanie ci dokuczać czego ci serdecznie życzę :)

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Gru 2012, 19:11:38 »
vordingborg
czy masz może inną radę dla ludzi, którzy przyjechali tu żeby uczciwie pracować, spokojnie mieszkać, od czasu do czasu pomóc rodzinie w kraju (być może nawet opłacać polskie mieszkanie, bo babcia choć na emeryturze to o dziwo jeszcze żyje i mieszka w tymże mieszkaniu).
jeżeli chciałeś zabłysnąć sarkazmem na poziomie to prawdę mówiąc wyszło coś wprost przeciwnego. Twoje słowa ranią tych, którzy proszą o prawdziwą pomoc, a nie o rady typu "kup sobie dom", bo większości rodaków w Danii po prostu na ten dom nie stać. Rozumiem, że jesteś właścicielem domu, super luksusowej bryki, za której rejestrację zapłaciłeś milion DKK, twoja żona to bizneskvinde, na twoje konto co dwa tygodnie wpada kwota równa PKB Trynidad i Tobago, a twoje dzieci od urodzenia mają opłacane składki członkowskie w palestrze i w międzynarodowym stowarzyszeniu lekarzy. Jedyne na co cię nie stać to trafna ironia.
Nie wiem co poradzić tym ludziom, bo nie znam prawa lokatorskiego, wspólnotowego itp. , ale nie przyszło mi do głowy, żeby za pomocą złośliwości dowartościowywać samego siebie.
Nie bierz sobie tego do serca, bo ty po prostu serca nie posiadasz.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Gru 2012, 19:30:17 »
Ja nie wiem co ty dziś jarałeś ale pierdoły to wypisujesz,  czyżby kolejna wizja na mój temat.
Uważam że lepiej płacić za swoje i tyle!

poloniainfo.dk

Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Gru 2012, 19:30:17 »

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Gru 2012, 19:36:53 »
alez oczywiście...  jedyny twój argument to "mój adwersarz jest pod wpływem"... dzisiaj nic nie paliłem.. baaa jestem czysty jak łza od października (wtedy to ostatni blant w moich ustach)...
zawsze możesz zdyskredytować mnie "naćpaniem" hahhahahahah
jesteś fajansem... ale zawsze możesz oszukać ludzi, żeś czysta porcelanka :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Gru 2012, 19:40:21 »
I tego ci życzę ( a jeśli ci zabraknie to bank ci pożyczy, zawsze to lepiej płacić za swoje)

  Dzizes Krajst! Ty se chyba jaja robisz albo gløggu bylo za duzo ??? ;D!!!  Nie obrazajac, na jakim Ty swiecie czlowieku zyjesz?  Ja sie zastanawiam, co jutro do garnka wrzucic, a Ty mi mowisz, ze "bank pozyczy"??????  Jak tak, to pisz, ktory i gdzie, jutro biegne, kase biore, ville kupuje i przestaje sie przejmowac muzyka namolnych sasiadow ;D.  Tjaaaa, marzenie scietej glowy.....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Gru 2012, 19:45:01 »
asiak ja też mam dla ciebie życzenia ;powściągnij język to może samotność przestanie ci dokuczać czego ci serdecznie życzę :)
    Moze tak skonczysz wszystkich mierzyc wlasna miara :)? Ze Tobie dokucza, wspolczuje Ci szczerze, ale moze zastanow sie, dlaczego tak sie dzieje....
    A rad chetnie slucham, ale madrych i od madrych ludzi... Czego rowniez Tobie w nowym roku zycze :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Gru 2012, 19:52:26 »
   
    A rad chetnie slucham, ale madrych i od madrych ludzi... Czego rowniez Tobie w nowym roku zycze :)
Kasia pewnie ci mądrzy mówią tylko to co chcesz usłyszeć ?

thecabb
 cieszy mnie fakt że odstawiłeś, uważam że warto było zainwestować w ciebie swój czas.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Gru 2012, 20:09:14 »
Kasia pewnie ci mądrzy mówią tylko to co chcesz usłyszeć ?

thecabb
 cieszy mnie fakt że odstawiłeś, uważam że warto było zainwestować w ciebie swój czas.

     Tjaaaaa, tylko to, co lubie... W ogole bez sensu ta afera tutaj. Ale tak to jest, jak czlowiek chodzi nie wyspany ;D.   Ja po prostu lubie cisze i spokoj. Wydaje mi sie, ze wiekszosc z nas tu rowniez.
Milego wieczoru :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Gru 2012, 20:23:45 »
cieszy mnie fakt że odstawiłeś, uważam że warto było zainwestować w ciebie swój czas.
Cytuj (zaznaczone)
Jedyne na co cię nie stać to trafna ironia

Offline luzak

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 6
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Gru 2012, 20:35:00 »
@vordingborg Bardzo nie ładnie, że wyjeżdżasz tu z jakimiś prywatnymi sprawami. Jakaś samotność, jakieś palenie, to nie jest kontrargument żaden, nie w dyskusji o przyzwoite zachowanie w bloku.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Gru 2012, 21:42:46 »
 Pozytywne zachowanie w bloku :) a co to jest ??? chyba że temat na kolejny Koncert Życzeń.  Bardzo często bywam w blokowiskach i często czuje się zmasakrowany samym widokiem na klatkach schodowych  :(
Przecież ja wam tego nie robię,więc skąd pretensje do mojej osoby?

poloniainfo.dk

Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Gru 2012, 21:42:46 »