poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: tata+dziecko (prawa ojca)  (Przeczytany 16229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThaBoss

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 29
  • -Otrzymane: 61
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Sty 2013, 12:46:14 »
Chcialem rowniez wrocic do wczesniejszych postow w ktorych pisaliscie o relacjach ojca z corka poniewaz to boli mnie najbardziej przed calkowitym zerwaniem kontaktow ze strony zony pamietam jak dzisiaj jak pare miesiecy temu powiedziala mi ze coreczka jest duzo bardziej szczesliwsza i ze nie ma zadnych problemow z tym ze ojciec zniknol z jej zycia chociaz jak latalem do KBH do widzialem cos innego po przyjezdzie za kazdym razem dziecko okazywalo mi duzo milosci zainteresowania oraz co gorsza mowila mi zeczy ktorych nie do konca chcialem uslyszec ale w tym przypadku itak bardziej ufam dziecku niz zonie poniewaz przez ostatnie kilka miesiecy dostalem od zycia pare dowodow aby tak wlasnie bylo. Zastanawiam sie co naprawde powinienem zrobic w tej sytuacji poniewaz kazdy z was doradza mi w jego mniemaniu co powinno byc ok ale najgorsze jest to ze w tej calej sytuacji ja sam nie wiem czym mam sie kabusewac i w sumie to jestem na siebie mocno zly jak moglem sie tak pogubic aby stanac w takim momencie zycia.
Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia
 Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby
 Kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był kurwa święty
 Niektórzy jak mendy żyją na cudzych jajach
 Wypierdalaj, zakompleksiony pajac.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Sty 2013, 13:23:47 »
OK ! ThaBoss i małżonko :) :) :) :) poniżej macie link ,który pokazuje wam na czym polegają prawdziwe mediacje! Każdy z was ma do drugiego jakieś "ale" .
Jak znaleźć wspólne rozwiązanie,aby wasze dziecko miało ojca i matkę ?
Ciekawa jestem Waszej opinii !

http://www.kobieta.pl/uczucia-i-seks/psychologia/zobacz/artykul/mediacje-sposob-na-rodzinny-konflikt/


Offline ThaBoss

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 29
  • -Otrzymane: 61
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #62 dnia: 07 Sty 2013, 14:15:23 »
Mala przeczytałem dziekuje ale wątpie czy zona to przeczyta bo nie mam z nia teraz kontaktu a ona raczej nie siedzi na poloni chyba ze moge sie rozczarowac ale i tak uwazam ze szanse sa nikle.
Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia
 Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby
 Kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był kurwa święty
 Niektórzy jak mendy żyją na cudzych jajach
 Wypierdalaj, zakompleksiony pajac.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Sty 2013, 14:24:02 »
Mala przeczytałem dziekuje ale wątpie czy zona to przeczyta bo nie mam z nia teraz kontaktu a ona raczej nie siedzi na poloni chyba ze moge sie rozczarowac ale i tak uwazam ze szanse sa nikle.

No to pozostaje rozwiązanie o którym pisał Roga ! Chooociaż gdzieś tam mam nadzieję...

Jaka jest reakcja dzieci skonfliktowanych rodziców ?

http://uwaga.tvn.pl/10883,wideo,55623,wieczna_walka_ojca_o_widzenia_z_dziecmi,wieczna_walka_ojca_o_widzenia_z_dziecmi,reportaz.html
« Ostatnia zmiana: 07 Sty 2013, 14:46:46 wysłana przez MalaCzarna »

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Sty 2013, 15:00:48 »
No wiec Jomir Takich osob bylo kilka niestety jakie kolwiek osoby oprucz mnie chcące dotrzec do zony z mediaciami tylko pogarszaly sprawe poniewaz predzej czy puzniej padalo zdanie (nie bawcie sie w jego adwokatow albo wam tez odbiore kontakt z corka) nie bede z nim rozmawiac i z nikim rozmawiac na jeg temat. Sam jak to pisze to trudno jest to napisac bo brzmi jak najgorsza sytuacja bez wyjscia i naprawde niemoge zrozumiec co sie stalo z ta dziewczyna. Pozdro/
Sprawa jest jasna: ..a do tanga trzeba dwojga... Kazda probe wypowiedzi innych osob o tym, ze moze ktps moglby przekonac twoja malzonke, porozmawiac z nia itp. torpedujesz natychmiast i podkreslasz, ze nie ma szans, aby twoja malzonka wyszla ci na przeciw. Czy6li sprawa jest rozstrzygnieta (z jej strony). Ty masz natomiast prawo do kontaktu z dzieckiem . Wiesz juz teraz jak to nalezy zrobic i to bez najmniejszego problemu, ale nie chcesz. A wiec z twojej strony tez sprawa jest rozstrzygnieta. Oczym wiec rozmawiamy? Kontakt z dzieckime, to rownies nie do unikniecia kontakt z malzonka. Nie wiem czego wiecej sobie zyczysz - myslalem, ze prawa przebywania z dzieckiem, ale nic na to nie wskazuje. Jezeli jedynym celem z twojej strony jest znalezienie tutaj na forum otuchy i wspolczucia, to moze to osiagniesz/juz osiagnales i jest to OK. Niestetey nie wiem jak to jest po polsku, ale niezbyt dobrym jest oczekiwanie "medlidenhed" (wspolczucia?), jezeli majac okreslony cel i garace pragnienie jego osiagniecia, ubolewa sie jedynia nad samym soba i swoim losem. Moze troche twardo i nieprzyjemnie to uslyszec, ale czesto dobrze jest uslyszec prawde od osob postronnych, nie zaangazowanych osobiscie w sprawe. Moze sie otrzasniesz, a jak nie - to przeciez sam dokonujesz wyboru modelu swojego zycia. Czy myslisz, ze nie robiac nic zmienisz sytuacje? Wyglada na to, ze tak muslisz. A wiec pozostan w pozycji oczekiwania, czekaj kiedy zona zwroci sie do ciebie z prosba abys byl tak laskawy i przyjezdrzal regularnie do niej i do dziecka.Odczuwam, ze na to czekasz. Teoretycznie: a nawet jaktak sie stanie to jak przedstawiasz sobie dalsze wspolzycie z kobieta, ktora cie odtraca, ktora nie pozwala ci na widzenie sie z dzieckiem. ktora grozi znajomym, ktorzy chca pomoc, ze im tez ze zabroni kontaktu. Zycze powodzenia.

Offline ThaBoss

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 29
  • -Otrzymane: 61
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #65 dnia: 07 Sty 2013, 16:16:58 »
Roga przyjacielu doceniam to co powiedziales jest to dla mnie twarde ale wezme to na klate jestem doroslym mezczyzna i za swoje bledy zaplace z honorem. Dziekuje ze te twarde slowa bo tylko prawdziwy przyjaciel potrafiłby powiedziec tak jak ty.
Dzisiaj po wielu probach wkoncu udalo mnie sie skontaktowac z dzieckiem i zona co do dziecka wkoncu moglem powiedziec ze je kocham i tesknie i ze tata nigdy nie przestanie byc tata. Co do zony niestety jest tak jak sie spodziewalem a nawet gorzej MalaCzarna zwracam sie tutaj do ciebie niestety probowalem uslyszalem ze w dupe sobie moge wsadzic siebie i swoje mediacje. A juz tym bardzie pomoc innych osob w naszej sprawie. Jedeynym wyjsciem i walka o lepsza sytuacje widze tutaj powrot do KBH za jakies pare miesiecy w celu podjecia bardziej konkretnej walki o dziecko bo zrozumialem ze nic inaczej nie zdzialam.Roga, MalaCzarna dziekuje wam serdecznie za pomoc i obiektywne spojzenie na sprawe dziekuje rowniez innym jak Przyjaciel i Niutek jesteście dobrymi ludzmi. Mamtylko nadzieje ze jak wroce do KBH bede mogl podziekowac wam wszystkim osobiscie.
Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia
 Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby
 Kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był kurwa święty
 Niektórzy jak mendy żyją na cudzych jajach
 Wypierdalaj, zakompleksiony pajac.

Offline ThaBoss

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 29
  • -Otrzymane: 61
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Sty 2013, 16:21:01 »
I jesli bedzie to tylko możliwe prosze was abym mogl miec z wami stały kontakt poniewaz napewno jak wroce za jakis czas do KBH bede potrzebowal od was pomocy jeszcze nie raz.
Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia
 Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby
 Kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był kurwa święty
 Niektórzy jak mendy żyją na cudzych jajach
 Wypierdalaj, zakompleksiony pajac.

poloniainfo.dk

Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Sty 2013, 16:21:01 »

MalaCzarna

  • Gość
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #67 dnia: 07 Sty 2013, 22:46:49 »
ThaBoss myślę że twoja małżonka przeczytała na forum dyskusję o niej i dlatego taka reakcja.
ALE takie sformułowania świadczą jak najgorzej o niej, przykre co słyszy dziecko...

...w dupe sobie moge wsadzic siebie i swoje mediacje.

ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ,ABYŚ POTRAFIŁ UNIEŚĆ SIĘ PONAD TRUDNOŚCI I BYĆ PO PROSTU OJCEM!
Jeśli żona tego nie doceni ,doceni to za jakiś czas dziecko !  :) Tego jestem pewna !

Niutek

  • Gość
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #68 dnia: 07 Sty 2013, 23:16:11 »
thaboss kurcze jestes pierwsza osoba ktora mi mowi ze jestem czlowiekiem, a co dopabuse dobrym, chyba uroslem po ponownym pomiarze mam 3 cm wiecej.... wzrostu, wzrostu. Pozdrawiam Wszystkich.

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #69 dnia: 07 Sty 2013, 23:46:50 »
Czy dzwoniles tam odnosnie tej legalnej pracy?

poloniainfo.dk

Odp: tata+dziecko (prawa ojca)
« Odpowiedź #69 dnia: 07 Sty 2013, 23:46:50 »

 

Wymiana prawa jazdy w DANII

Zaczęty przez MAXFITDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6457
Ostatnia wiadomość 27 Gru 2016, 22:08:13
wysłana przez MAXFIT
Duńskie i polskie firmy łamią prawa pracowników z Polski

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11733
Ostatnia wiadomość 25 Maj 2009, 13:18:53
wysłana przez govege
Skuterem bez prawa jazdy jaki mandat?

Zaczęty przez ArianV8Dział Hydepark

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6645
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2017, 10:37:09
wysłana przez basia25
Wymiana Prawa Jazdy na duńskie- posiadam tylko potwierdzoną kopie polskiego

Zaczęty przez TTSDział Pomoc!

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 24323
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2013, 22:51:53
wysłana przez Jomir
zgubienie prawa jazdy

Zaczęty przez minkaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2281
Ostatnia wiadomość 27 Wrz 2011, 12:35:26
wysłana przez minka