Ogólne > Hydepark

ogrzewanie domu

<< < (3/4) > >>

Jomir:
A jasne, ale wodorosty na plazy zawsze beda :)
A jeszcze jak raz na jakis czas jakis statek cos popusci, to kalorcznosc opalu wzrasta  ;D  ;D ;D

A serio, to nie mam pojecia o co chodzi, ale zgadzam sie, ze lepiej kupic na miejscu i miec miejscowy serwis jak cos "strzeli"

phil:
Tak jak piszecie lepiej kupic tutaj bo nie bedzie problemow z serwisem. Ale wlasnie nie wiem czy od razu zakladac bojler elektryczny do ogrzewania wody latem czy grzac piecem. Ogolnie sluchajac dnczykow to mowia ze woda ogrzewana pradem jest bardzo droga ale w sumie dla nich to wszystko jest bardzo drogie:) wie ktos cos o tych bojlerach? Pozdrawiam

Jomir:
Zalezy ile osob ma sie kapac i z jakim natezeniem. Ja przy mojej corce, ktora codziennie sie kapie 45 min (dzieki Bogu nie mieszka juz w domu  ;D) poszlabym z torbami juz w pierwszym sezonie.

Nie mam duzej orientacji, ale moj super oszczedny i MADRY tesc wlasnie zalozyl bojler elektryczny na letnie kapiele, ale jest ich w domu dwoje staruszkow.

Generalnie, to wszyscy wokolo twierdza (nasi sasiedzi rowniez), ze na cele kapielowe fanatycznie wychodzi sie na panelach slonecznych. Jeno kupic to cholerstwo najpierw  >:(

vordingborg:
Latem to można wskoczyć do morza tyle że niczym w Gangesie nigdy nie wiadomo co o dyszel zahaczy  :o

vaxa_rys:
kup kombi bojler, zima woda ciepla z pieca, latem elektryk. my mamy taki:
http://www.vvscomfort.dk/produkter/530-kombi-cefj-amp-el/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej