poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Jakie jest Wasze zdanie?  (Przeczytany 8592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sty 2013, 20:38:00 »
Mi podoba się ta z wielkim biustem i polskim korzeniem  :o ale zainteresowany nie jestem bo jak mawiali starożytni Czesi "gdzie velke cycki tam małe knedlicki"

Niutek

  • Gość
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sty 2013, 21:11:08 »
Mi podoba się ta z wielkim biustem i polskim korzeniem  :o ale zainteresowany nie jestem bo jak mawiali starożytni Czesi "gdzie velke cycki tam małe knedlicki"
Vordi, gust nie od parady! A w skrocie rzecz ujmujac..... ładna miska zrec nie daje!!! hahaha
Pozdrawiam Wszystkich

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sty 2013, 22:38:33 »
... ale przyjemnie popatrzec  ;D


Chlopaki, ale tam mowa o 20-latkach, a wy juz 25 dobijacie, wiec to juz nie dla was  ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sty 2013, 08:12:44 »
Vordi, gust nie od parady! A w skrocie rzecz ujmujac..... ładna miska zrec nie daje!!! hahaha
Pozdrawiam Wszystkich
dobrze ze jestem szpetna to chyba nakarmie :-)

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Sty 2013, 14:25:20 »
HEHE.... Nie to, zebym byla nieskromna   ;D

Ale moj syn na wiesc, ze moj maz musi wyjechac na 3 tygodnie, stwierdzi, ze "umrzemy z glodu przez ten czas".   ;D
Wiec moze hehe.. chociaz spragnionego napoje, czy jak ?
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Niutek

  • Gość
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sty 2013, 15:34:30 »
... ale przyjemnie popatrzec  ;D


Chlopaki, ale tam mowa o 20-latkach, a wy juz 25 dobijacie, wiec to juz nie dla was  ;D

Rzeczywiscie Jomir, jak czlowiek na diecie, to choc na jadlospis sobie popatrzy!
Pozdrawiam Wszystkich

poloniainfo.dk

Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sty 2013, 15:34:30 »

inna

  • Gość
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sty 2013, 16:00:15 »
Na litosc  :o  na uczcie sie sza­nowac i kochac ko­biety , a naj­wazniej­sze to kochac ich ser­ce , i nie myslac o ich du­pie i cyckach  >:(

Niutek

  • Gość
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Sty 2013, 16:35:48 »
Dla niewtajemniczonych dodaje, ze chodzilo o tekst, na litosc boska czy juz wszyscy zapomnieli jak sie czyta? Tylko dupy im w glowie i paniom?!!!
Pozdrawiam Wszystkich

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Sty 2013, 16:51:25 »
Vordi, gust nie od parady! A w skrocie rzecz ujmujac..... ładna miska zrec nie daje!!! hahaha
Pozdrawiam Wszystkich
       Ostatnio przeczytalam komentarz do ciekawych badan. W skrocie chodzi o to, ze charakter kobiecy ulega diametralnej zmianie szybciej niz jej wyglad! Tzn. dziewczyna przed slubem to np aniolek, chodzaca dobroc i tolerancja, itp, itd. A po slubie, wiadomo ;D! Jeszcze wieksza zmiana niby nastepuje po urodzeniu dziecka. A teoretycznie uroda kobieca tak szybko nie przemija.
       Wiec konkluzja: lepiej patrzec na ladna miska, bo dluzej jej uroda niz zawartoscia mozna sie cieszyc ;) ;D!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Niutek

  • Gość
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Sty 2013, 17:00:13 »
       Ostatnio przeczytalam komentarz do ciekawych badan. W skrocie chodzi o to, ze charakter kobiecy ulega diametralnej zmianie szybciej niz jej wyglad! Tzn. dziewczyna przed slubem to np aniolek, chodzaca dobroc i tolerancja, itp, itd. A po slubie, wiadomo ;D! Jeszcze wieksza zmiana niby nastepuje po urodzeniu dziecka. A teoretycznie uroda kobieca tak szybko nie przemija.
       Wiec konkluzja: lepiej patrzec na ladna miska, bo dluzej jej uroda niz zawartoscia mozna sie cieszyc ;) ;D!

Konkluzje mam zupelnie inna ale jeszcze musze to przemyslec.
Aniolecki, anioleckami, no a co diaaabelkami?
Bez konkluzji jeszcze, powiem, ze obie plcie psuja sobie wzajemnie zyciowy rynek nie ma co! Po wystepach jednych jak i drugich, i ci pierwsi i drudzy maja............ pod gorke!!!!!!! I to w różnych konfiguracjach!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Sty 2013, 17:58:50 »
Konkluzje mam zupelnie inna ale jeszcze musze to przemyslec.
Aniolecki, anioleckami, no a co diaaabelkami?
Bez konkluzji jeszcze, powiem, ze obie plcie psuja sobie wzajemnie zyciowy rynek nie ma co! Po wystepach jednych jak i drugich, i ci pierwsi i drudzy maja............ pod gorke!!!!!!! I to w różnych konfiguracjach!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich

tjaaaa..... i moze jeszcze dodam, ze nie tylko pod gorke, ale i d...py po tych wystepach tak twardnieja, ze mnie osobicie juz nigdy nikt nie przekona, ze jakikolwiek zwiazek ma sens, bo go nie ma!  I moze czlowiek to zwierze stadne i musi sie parzyc, jak to inne czynia, ale..... No wlasnie, ale....  kochane diabelki i aniolki obu plci :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Sty 2013, 18:27:17 »

tjaaaa..... i moze jeszcze dodam, ze nie tylko pod gorke, ale i d...py po tych wystepach tak twardnieja, ze mnie osobicie juz nigdy nikt nie przekona, ze jakikolwiek zwiazek ma sens, bo go nie ma!  I moze czlowiek to zwierze stadne i musi sie parzyc, jak to inne czynia, ale..... No wlasnie, ale....  kochane diabelki i aniolki obu plci :)
E tam to że pary razy w życiu ci nie wyszło to wcale jeszcze nie świadczy że związki nie mają sensu. Powinnaś raczej zastanowić się dlaczego??? Tak tak ja wiem bo był złym człowiekiem.... Ale na kogo liczyłaś? Księcia z bajki? Duńskie ofermy szukają raczej robotów kuchennych z funkcją kochaj i sprzątaj a tu o wiele lepiej  sprawdzają się Azjatki. Powinnaś raczej bardziej zwracać uwagę na to z kim się wiążesz zanim znowu stwardnieje ci tyłek  ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Sty 2013, 18:34:00 »
E tam to że pary razy w życiu ci nie wyszło to wcale jeszcze nie świadczy że związki nie mają sensu. Powinnaś raczej zastanowić się dlaczego, tak tak ja wiem bo był złym człowiekiem.... Ale na kogo liczyłaś? Księcia z bajki? Duńskie ofermy szukają raczej robotów kuchennych z funkcją kochanki i tu o wiele lepiej  sprawdzają się Azjatki. Powinnaś raczej bardziej zwracać uwagę na to z kim się wiążesz zanim znowu stwardnieje ci tyłek  ;)
Tak, tak na Ksieciunia ;) Ale nie byl zly czlowiekiem, po prostu byl jaki byl, zreszta pisalam, nie ma co sie powtarzac. Z cala reszta sie zgadzam :). Ale chyba dlatego, ze powtarzam stare bledy, chcac uszczesliwiac caly swiat wokol,  juz nie szukam. Mam za to mnostwo czasu na ksiazki, filmy i spacery po plazy :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Sty 2013, 18:42:30 »
Nie zapominaj też o głowie do góry i dumnie wypiętej piersi tak żeby samce wszystkich  ras się oglądały  ;)  ;D ;D ;D

poloniainfo.dk

Odp: Jakie jest Wasze zdanie?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Sty 2013, 18:42:30 »

 

Czy jest to mozliwe???

Zaczęty przez agunDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 15352
Ostatnia wiadomość 17 Kwi 2008, 19:49:23
wysłana przez karolcia19877
Czy miasto Vejle jest ładne?

Zaczęty przez monik93Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9407
Ostatnia wiadomość 01 Mar 2011, 09:22:27
wysłana przez vera
szukam kolegi z Odense zona tłumacz a on ma lawetę jest po wypadku

Zaczęty przez baterDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8847
Ostatnia wiadomość 30 Maj 2013, 12:20:38
wysłana przez bater
Gdzie w Khh jest najlepsza szkola nauki dunskiego?

Zaczęty przez Nauka jezyka dunskiegoDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 13499
Ostatnia wiadomość 06 Sie 2009, 11:43:44
wysłana przez jamjurand
3F JAK TO JEST?

Zaczęty przez gosiek20097Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6519
Ostatnia wiadomość 12 Kwi 2012, 08:44:16
wysłana przez M z Horsens