poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Zaklady bukmacherskie  (Przeczytany 2656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trojnar.jakub

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Zaklady bukmacherskie
« dnia: 01 Lut 2012, 22:50:05 »
Witam,

Chcialem sie zarejstrowac na betsson.com, ale chciano odemnie moje nemid z banku i chyba cpr numer. Czy taka operacja jest bezpieczna? Czy da sie to jakos ominac? I przelac pieniadze np? Czy musze placic podatki od ewentualnych zyskow? I jakiej wysokosci?

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaklady bukmacherskie
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lut 2012, 23:28:57 »
strona jest chroniona i dodatkowe podanie nemid to potwierdza ,że jest ok .Od wygranych powyżej kwoty ...tego nie wiem akurat  :) to jest 10 procent ,nie chce mi sie szukac zgadne sobie że to 10 tysięcy koron .Na tych zakładach czasem jest tez tak że wypłacic mozesz jak uzbierasz powyżej limitu ustalonego ,a nie każde 100 koron .
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline Mrozik

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 10
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: +5/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaklady bukmacherskie
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lut 2012, 12:18:01 »
 Wlasnie po nowym roku sie pozmienialo,do stycznia gralem normalnie na betsson,bwin,expekt przelewajac pieniadze z polskiego konta i wyplacajac na polskie konto,teraz jest tak ze musisz grac i przelewac pieniadze z kraju w ktorym jestes.Wyjatkiem jest betandhome - i tam gram :)

A jak to sie ma wlasnie do wygranych w Danii???Mozna grac normalnie jak w Polsce,czy skat sie przyczepi to drobnych wygranych???

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaklady bukmacherskie
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lut 2012, 13:19:42 »
 Grasz "normalnie" ale jak wygrana jest wyższa od jakiegos limitu to wtedy jest wszedzie chyba 10 procent ,w danii też    Co do kraju w jakim grasz to jest jeszcze unibet i do reszty Twoich daj na końcu .dk  i jestes w Danii :D :D i kase dostaniesz
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline alex3p

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaklady bukmacherskie
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Mar 2013, 13:02:22 »
Sory że wywlekam stary temat ale mam mały problem, mianowicie chciałem zagrać w pokera na pokerstars, proszono mnie abym założył nowe konto bo moje polskie nie działa w Danii. Gdy to zrobiłem musiałem dokonać weryfikacji przez NemID. I tu jest problem bo moje NemID nie działa nigdzie poza bankowością internetową. Czy wie ktoś jak uzyskać NemID aby można było logować się w innych instytucjach?

poloniainfo.dk

Odp: Zaklady bukmacherskie
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Mar 2013, 13:02:22 »