poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Rubryka 51  (Przeczytany 13019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Mar 2013, 07:18:05 »
na wlasnym kalkulatorze

Dodam, ze kalkulator posiada kazdy telefon i komputer, nic nie musisz dokupowac!!!!!!

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Mar 2013, 16:44:32 »
Dodam, ze kalkulator posiada kazdy telefon i komputer, nic nie musisz dokupowac!!!!!!
;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Mar 2013, 16:46:59 »
patrze na te posty tutaj.... i albo mi sie w glowie kreci, albo one....kolo zataczaja ;D! W kolo Macieju o tym samym, normalny "dzien swistaka" ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Mar 2013, 17:07:57 »
Z tym kalkulatorem to pewnie była większa głębia (mam taką nadzieję). Ja kalkulatora nie miałem, bo moja firma posiada 2 siedziby a w systemie była wbita ta, do której mam mniej niż 25km w 2 strony ... no i ja wyliczeń dokonywałem w głowie  8) - a nuż się kalkulator pomyli ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Mar 2013, 17:09:40 »
Z tym kalkulatorem to pewnie była większa głębia (mam taką nadzieję). Ja kalkulatora nie miałem, bo moja firma posiada 2 siedziby a w systemie była wbita ta, do której mam mniej niż 25km w 2 strony ... no i ja wyliczeń dokonywałem w głowie  8) - a nuż się kalkulator pomyli ;)
Oooo, witaj ciacho ;), a gdzies to bywal i ile sobie za to odliczysz 8) ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Mar 2013, 17:15:35 »
aisak - hmm ... teraz to nawiązujesz do mojej cudnej postury i prezencji, czy masz mój nick na myśli? ;)

No ... 59 razy wysyłali mnie do drugiej, 48km w dwie strony, wcześniej trzeba było wstawać :( ... ale teraz - po przeprowadzce -  tyle samo do jednej, jak i drugiej :) Oczywiście jak wyliczałem to podstawiłem 59, czy ja jestem inny? ;)

... kruszynko  :-X

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Mar 2013, 17:21:19 »
aisak - hmm ... teraz to nawiązujesz do mojej cudnej postury i prezencji, czy masz mój nick na myśli? ;)

No ... 59 razy wysyłali mnie do drugiej, 48km w dwie strony, wcześniej trzeba było wstawać :( ... ale teraz - po przeprowadzce -  tyle samo do jednej, jak i drugiej :) Oczywiście jak wyliczałem to podstawiłem 59, czy ja jestem inny? ;)

... kruszynko  :-X
Zgaduj, zgadula ;)

        No widzisz, cos za cos, wczesnie wstawac, za to teraz mozna odliczac i smietanke spijac... Jak to celebryci polscy, rodem z Ukrainy mowia? "Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana" 8)"

Raczej kroliczku , bo tak skacze ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Mar 2013, 17:21:19 »

Krakers

  • Gość
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Mar 2013, 17:29:27 »
yyy ... a gdzie Ty sobie skaczesz? ... chyba, że chodziło o Playboy Bunny?  :o  ::) (gif ... z politowaniem ... to ma być taki rozmarzony ;) ).

aisak ... ze mną to jest tak, że ... niech oni sobie te odliczenia wezmą z powrotem, a mi oddadzą moje ówczesne ranne, i "popracowe", 15 minut ;)

Ty lubisz sypiać?  ::) - się nie bój, nie będę pytał o to ... z kim  ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Mar 2013, 17:42:00 »
yyy ... a gdzie Ty sobie skaczesz? ... chyba, że chodziło o Playboy Bunny?  :o  ::) (gif ... z politowaniem ... to ma być taki rozmarzony ;) ).

aisak ... ze mną to jest tak, że ... niech oni sobie te odliczenia wezmą z powrotem, a mi oddadzą moje ówczesne ranne, i "popracowe", 15 minut ;)

Ty lubisz sypiać?  ::) - się nie bój, nie będę pytał o to ... z kim  ;)
     Tak jestem spioch okropny, ktory  musi wstawac czasami... przed 5.00 ;). Wiesz jak to jest, jak sie nie ma, co sie lubi, to sie lubi, co sie ma :). Wiec rozumiem dobrze Twoje 15 min  :).
     Zwykle sobie skacze, jak widze zielona trawke, dziala doteniajaco na moje zameczone zima kormorki mozgowe. A moze juz wymarle :o?
    Masz na mysli te Bunny od tego uzaleznionego od wiagry ekscentryka, co mu Hugh na imie ;)? Lekko za stary, jak na moj gust 8)
   A sypiac z kim? Z kroliczkiem, eeee.......misiaczkiem, oczywiscie :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Mar 2013, 17:51:49 »
Przed 5?  :o Łomatko, to Ty pewnie chodzisz spać o 21?  :P Jednak ... jak napiszesz, że o 24, to podniesiesz mnie na duchu, przyczynisz się do lepszego postrzegania własnego życia!  ;) ... oczywiście wywołując we mnie odruchy współczucia  :)

yyy ... w sensie, że można nie mieć tego, co się lubi?  :o aisak ... jak się nie ma tego, co się lubi, to się robi tak, żeby to mieć! ... i wbijamy sobie tę sentencję do główki! - można młotem ... pneumatycznym też ;)

yyy ... Hugh? - przeraża mnie Twoja wiedza na ten temat  :-X No dobrze, ale już nie ciągnę ...

Z misiaczkiem ... hmm ... ale to obok, na, czy pod? ... nie, żaden "I pod, You na" ;)

Lecę rozładować energię, miłego wieczorku.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Mar 2013, 18:04:41 »
Przed 5?  :o Łomatko, to Ty pewnie chodzisz spać o 21?  :P Jednak ... jak napiszesz, że o 24, to podniesiesz mnie na duchu, przyczynisz się do lepszego postrzegania własnego życia!  ;) ... oczywiście wywołując we mnie odruchy współczucia  :)

yyy ... w sensie, że można nie mieć tego, co się lubi?  :o aisak ... jak się nie ma tego, co się lubi, to się robi tak, żeby to mieć! ... i wbijamy sobie tę sentencję do główki! - można młotem ... pneumatycznym też ;)

yyy ... Hugh? - przeraża mnie Twoja wiedza na ten temat  :-X No dobrze, ale już nie ciągnę ...

Z misiaczkiem ... hmm ... ale to obok, na, czy pod? ... nie, żaden "I pod, You na" ;)

Lecę rozładować energię, miłego wieczorku.
Podniosze na duchu ;)- czesto ok 24, ale rano zombi patrzy na mnie z lustra ;D, nie wiem skad on tam :o!

"Nowa przypowiesc Polak sobie kupi..." bardzo fajna, kupuje, tylko moze tak obuchem , kilka razy dostalam, przyzwyczajona jestem ;)
Auntie Google, najlepsza "best friend" kazdej dziewczyny ;), i nawet Hugh nam nie grozny ;D!
 Boszeee moj, jak Ci ciacho nie wstyd ;) ;D Nie, no zart 8). Nie pamietam, to dawno bylo ;) ;D

Znaczy sie: kalorie po påskefrokoscie spalic, heheheh. A to powodzenia, ale wroc za tydzien ;D ;D ;D
Milego :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline twist49

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Kwi 2013, 08:02:46 »
No równie dobrze mogłabym policzyć na liczydle. Myślałam, że jak jest kalkulator to razem z tym jest miejsce gdzie się wpisuje adresy. Czyli wyliczyć i wpisać tylko kwotę w tą małą kratkę ?

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Kwi 2013, 15:54:12 »
No równie dobrze mogłabym policzyć na liczydle. Myślałam, że jak jest kalkulator to razem z tym jest miejsce gdzie się wpisuje adresy. Czyli wyliczyć i wpisać tylko kwotę w tą małą kratkę ?
     No tak, dokladnie. W sumie, jesli wchodzi sie w SKAT w opcje spersonalizowane, to pracodawcy z adresami sa wyszczegolnieni, ale problem sie pojawia , jesli sa to vikar biura, bo pojawiaja sie adresy tych biur a nie miejsca pracy. A liczy sie przeciez adres miejsca pracy, czasami bardzo odlegly, zarowno od miejsca zamieszkania pracownika, jak i samego vikar biura.
   Czyli moja rada, tak, kalkulatorek lub liczydelko i wyliczyc samemu i w to male okienko :).
Dasz rade ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Rubryka 51
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Kwi 2013, 15:54:12 »

 

Rubryka 11. Job som vikar og dagpenge

Zaczęty przez lowman-AarsDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4618
Ostatnia wiadomość 16 Mar 2017, 17:25:42
wysłana przez Jomir
jaka rubryka na uaktualnienie fradragu rocznego 39500dk?

Zaczęty przez MalgosiaDział Podatki

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4824
Ostatnia wiadomość 30 Kwi 2008, 23:08:47
wysłana przez Klingon
rubryka 51

Zaczęty przez jasix81Dział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3607
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2012, 15:20:00
wysłana przez SGRW
pomocy z rubryką 51

Zaczęty przez rafi1982Dział Podatki

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 8438
Ostatnia wiadomość 11 Mar 2012, 13:39:24
wysłana przez roga
RUBRYKA 58 W ROZLICZENIU

Zaczęty przez darecki999Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5133
Ostatnia wiadomość 22 Mar 2011, 21:28:37
wysłana przez darecki999