poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Polskie auto  (Przeczytany 12537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Mar 2013, 13:54:50 »
Sluchaj bo strace zaraz cierpliwosc, wez sie odfastryguj, bo nie jestem zaden kondziu.
Jak juz na oczy nie widzisz, to przestan juz i idz spac lub do okulisty. Pewnie na forum sam do siebie pisze nie? Komus sie jednak chyba z orbity zeszlo i to dobrze.
trac sobie ile ci wlezie myslisz ze bawia kogos te twoje oschle flirty?a odzywki rozwod ogloszenia meskich dziwek zostaw dla swojego otoczenia

Offline Ania8520

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 31
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Mar 2013, 13:58:16 »
anka ty sobie daj na luz w ktoryms poscie probowalas mnie umoralniac .mnie ani rybka ani akwarium tylko czlowiek dobrze radzi zebys problemow sobie nie narobila .bo i po co? Ot cala filozofia

Mycha ;) to Ty sobie daj na luz bo w każdym poście próbujesz grać cwaniarę wszystkowiedzącą :) Niby chciałaś pomóc ale swoją filozofię o polaku też musiałaś dorzucić? Ja i w życiu i na forum jestem uczciwa ;) O aucie pytałam z ciekawości jak zrobić żeby było dobrze. Nie prosiłam o pisanie tekstów typu jaki jest polak ?
Jak dla mnie to zadałam dość proste pytanie i oczekiwałam dość prostej odpowiedzi :)
A że masz sama ze sobą problem i nie potrafisz przeżyć jednego dnia żeby komuś nie dopiec na forum to już nie moja wina.
Nie wiem ile jesteś w Danii ale śmieszy mnie że niektórzy zaczynali tak samo od zera jak wszyscy ale są tu parę lat i wyżej srają niż dupę mają! Też na początku wszystko wiedziałaś co i jak? Wątpię ;)
Więc przestań wiecznie jadem pluć na forum bo aż po oczach razi ;)
Szukasz wiecznie zaczepki i aż się telepiesz jak piszesz na forum!
Jak nie masz co zrobić z energią to weź może załatw sobie jeszcze jeden etat albo zapisz na fitness :) To dobre dla zdrowia psychicznego i fizycznego.
Pozdrawiam

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Mar 2013, 14:04:06 »
trac sobie ile ci wlezie myslisz ze bawia kogos te twoje oschle flirty?a odzywki rozwod ogloszenia meskich dziwek zostaw dla swojego otoczenia

No coz, chyba jest juz za pozno zebys prosila o oswiecenie.

Moja rada zacznij sie leczyc na nogi, bo na glowe jest juz znacznie za pozno.

myszka0807

  • Gość
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Mar 2013, 14:10:32 »
Mycha ;) to Ty sobie daj na luz bo w każdym poście próbujesz grać cwaniarę wszystkowiedzącą :) Niby chciałaś pomóc ale swoją filozofię o polaku też musiałaś dorzucić? Ja i w życiu i na forum jestem uczciwa ;) O aucie pytałam z ciekawości jak zrobić żeby było dobrze. Nie prosiłam o pisanie tekstów typu jaki jest polak ?
Jak dla mnie to zadałam dość proste pytanie i oczekiwałam dość prostej odpowiedzi :)
A że masz sama ze sobą problem i nie potrafisz przeżyć jednego dnia żeby komuś nie dopiec na forum to już nie moja wina.
Nie wiem ile jesteś w Danii ale śmieszy mnie że niektórzy zaczynali tak samo od zera jak wszyscy ale są tu parę lat i wyżej srają niż dupę mają! Też na początku wszystko wiedziałaś co i jak? Wątpię ;)
Więc przestań wiecznie jadem pluć na forum bo aż po oczach razi ;)
Szukasz wiecznie zaczepki i aż się telepiesz jak piszesz na forum!
Jak nie masz co zrobić z energią to weź może załatw sobie jeszcze jeden etat albo zapisz na fitness :) To dobre dla zdrowia psychicznego i fizycznego.
Pozdrawiam
Ania nie mialam tego xlego do ciebie sle pisalam nie do teojej osoby i jak ci napisalam nie warto kombinowac ze przyjechslas w sobote bo facet z ambasady powiedzial zebym walila z corka do skata i skladala wniosek .czemu nie piszesz o ninnych jak ci taxi kazali brac .nie mow ze az tsk dopielkam a jak tak to odczulas to nie chcialam .przepraszam jak za mocno zabolalo i nie MYCHA (bo to taka co w łapke dala sie zlapac)

myszka0807

  • Gość
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Mar 2013, 14:12:04 »
 
No coz, chyba jest juz za pozno zebys prosila o oswiecenie.

Moja rada zacznij sie leczyc na nogi, bo na glowe jest juz znacznie za pozno.
:o miales juz nie pisac wiec badz bawidamku konsekwentny.dobra rada mozesz zaczac terapie na leczenie pypci na h..u.A jakz tej terapi odpadniesz to na naskorki bo na paznokcie zapozno .nie bede sie znizala do twojego poziomu bo bym musiala sie polozyc .zyj sobie spokojnie i mysl nadal ze jestes zabawny :o
« Ostatnia zmiana: 19 Mar 2013, 14:24:02 wysłana przez myszka0807 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Mar 2013, 14:16:35 »
  :o miales juz nie pisac wiec badz bawidamku konsekwentny

Sobie mozesz......... pozgrzytac zebami..................
I rwij w bok, ode mnie, nieudany egzemplarzu.

myszka0807

  • Gość
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Mar 2013, 14:21:36 »
Sobie mozesz......... pozgrzytac zebami..................
I rwij w bok, ode mnie, nieudany egzemplarzu.
kto cie sklonowal ?beznadzieja ,,sloma z butow ci wychodzi to jedno co ci w zyciu wyszlo,,

poloniainfo.dk

Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Mar 2013, 14:21:36 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Mar 2013, 14:23:33 »
kto cie sklonowal ?beznadzieja ,,sloma z butow ci wychodzi to jedno co ci w zyciu wyszlo,,

Tobie nawet to nie! hahaha

Offline Ania8520

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 31
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Mar 2013, 14:25:59 »
Ania nie mialam tego xlego do ciebie sle pisalam nie do teojej osoby i jak ci napisalam nie warto kombinowac ze przyjechslas w sobote bo facet z ambasady powiedzial zebym walila z corka do skata i skladala wniosek .czemu nie piszesz o ninnych jak ci taxi kazali brac .nie mow ze az tsk dopielkam a jak tak to odczulas to nie chcialam .przepraszam jak za mocno zabolalo i nie MYCHA (bo to taka co w łapke dala sie zlapac)

Po swojej wypowiedzi pisałaś później o polaku a dokładnie, cytuję : "Natura Polaka byle wbrew przepisom,ale na forum w wypowiedziach jakie to uczciwe .zalosne naprawde "- i odebrałam to że było to do mnie. A mi nie chodzi o kombinowanie tylko załatwienie pozytywnie sprawy.
Mnie nic nie zabolało tylko denerwuje mnie fakt że czasem Ci co są dłużej tu w Danii zapomnieli że też mieli ciężkie początki. Po to jest to forum żeby sobie pomagać i wspierać się. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Co do auta to wczoraj wysłałam pismo o pozwolenie - zobaczymy co z tego będzie.
Duńskie auto jednak sprzedaje i za tą kasę będę przerejestrowywać polskie auto. Trochę nie po mojej myśli ale w polskie auto jest wpakowane dużo kasy i szkoda by mi było je sprzedać tym bardziej że jak się coś popsuło to są dawane oryginalne części a nie zamienniki. Nie wiem czy dobrze robię ale nie widzę innego wyjścia. A pozwolenie o ile dostanę będę miała na czas kiedy będę czekać aż ktoś kupi duńskie auto

myszka0807

  • Gość
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Mar 2013, 14:27:44 »
Tobie nawet to nie! hahaha
smiejesz sie z wlasnej glupoty ?teraz wszyscy moga zobaczyc na co cie stac .na niewiele bo co moze taki bezplciowiec jak ty pokazac .naprawde zbyt wiele mam zalet i wad tez ale nie znize sie do teojego poziomu bo na starcie sie wypierd...m

myszka0807

  • Gość
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Mar 2013, 14:35:25 »
Ania kupie ci nowe autko w salonie i nie bedzie problemu .wybierz model --kwota nie gra roli :P

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Mar 2013, 14:36:22 »
smiejesz sie z wlasnej glupoty ?teraz wszyscy moga zobaczyc na co cie stac .na niewiele bo co moze taki bezplciowiec jak ty pokazac .naprawde zbyt wiele mam zalet i wad tez ale nie znize sie do teojego poziomu bo na starcie sie wypierd...m

Mam bardzo duza doze empatii i cierpliwosci do ludzi chorych.
Wiec pisz sobie co Ci slina na klawisze przyniesie.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Mar 2013, 14:39:28 »
Ania kupie ci nowe autko w salonie i nie bedzie problemu .wybierz model --kwota nie gra roli :P

Sledzac teksty na forum, skoro jestes juz na etapie kupowania komus samochodu, to widoczny objaw, ze niedlugo zmienisz znowu nicka.

Offline Ania8520

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 31
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Mar 2013, 14:56:40 »
Dobra dajcie sobie już na luz :) Mój post nie miał wywołać tyle emocji :) Jest prawie 16sta - czas na kawę i coś słodkiego :) Więc towarzystwo niech się rozejdzie nastawić wodę na kawę ;) :P

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Mar 2013, 15:19:58 »
Dobra dajcie sobie już na luz :) Mój post nie miał wywołać tyle emocji :) Jest prawie 16sta - czas na kawę i coś słodkiego :) Więc towarzystwo niech się rozejdzie nastawić wodę na kawę ;) :P

Ja jestem juz po obiedzie i kawie, ale Ty sie nie krepuj.

poloniainfo.dk

Odp: Polskie auto
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Mar 2013, 15:19:58 »

 

polskie agencje pracy

Zaczęty przez 6palcyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 12552
Ostatnia wiadomość 16 Lut 2012, 21:37:25
wysłana przez 6palcy
polskie szkoly

Zaczęty przez martuchnamDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 36335
Ostatnia wiadomość 26 Maj 2008, 22:40:11
wysłana przez Jomir
Nad polskie góry

Zaczęty przez SporoceDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 55711
Ostatnia wiadomość 12 Lut 2019, 10:42:46
wysłana przez murawskian
czy moge stracic polskie prawo jazdy w danii ?

Zaczęty przez jarras37Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 46359
Ostatnia wiadomość 08 Cze 2008, 16:53:24
wysłana przez vera
Polskie menu

Zaczęty przez MieciaDział Hydepark

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 14718
Ostatnia wiadomość 17 Gru 2009, 17:32:14
wysłana przez willy