poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: AXEL znowu...  (Przeczytany 62124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aneczka86

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
AXEL znowu...
« dnia: 21 Mar 2013, 10:18:15 »
Prosiłam moderatora o otworzenie poprzedniego wątku ale nie dostałam od wczoraj odpowiedzi. No wiec wysłałam e maila do sieci hoteli "guldsmen" i napisałam na ich FB. Ciut ich oszukałam... bo napisałam że spałam w tym hotelu i to słyszałam...

Mianowicie :

Cytuj (zaznaczone)
Hi
Very amazing hotel with very great housekeeping in hotel Axel in Copenhagen... Why? Did any from principal don't know what kind of working conditions make leader Alice????? And anyone dont realize how Alice treats polish employees?????? how many times complained to 3F and she still working there??? This is for those people mobbing mental and physical and YOU pretend are you didn't see nothing!!!!!!! When i was sleeping in this hotel i hear how she screamed and used insults like "IDIOT" to this employees.... When i sleep in hotel its not my business but i dont want hear that anymore. Best Regards Anna...


odpisali:

Cytuj (zaznaczone)
Dear Anna,

Thank you for your mail. We are deeply concerned to hear what you are telling us, and definitely need to go further into the issue.

Please let us know the exact dates of your stay, what name you were booked under and send us your reference number.

Also, we will need to know the date, time and floor for the incident you describe, so that we can investigate what has happened, and who was involved.

We can see from your recent Facebook post that you are are a Copenhagen resident. Maybe you could find time to come by the hotel for a talk with the management about your experiences here at the Axel, and give us these details in person?

We look forward to hearing from you again!

Best regards,
Hotel Guldsmeden Management


Więc pomyślałam że może gdyby ich przeprosić ze się ich okłamało co do spania w samym hotelu ale że problem rzeczywiście istnieje i gdyby poparły to osoby które tam pracowały bądź pracują, problem można by jakoś rozwiązać?. Jeżeli chodzi o język to oczywiście mogę iść z wami dziewczyny i wam pomoc.

Pozdrawiam
A



 

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Mar 2013, 11:59:49 »
zastanów sie komu chcesz pomagać, poznaj tych ludzi to zobaczysz w czym jest problem, nie pracowałem w tym hotelu ale wiem co sie tam dzieje wielce poszkodowani pracownicy - powinni się cieszyć że ta Alicja ich trzyma bo jak by mieli u mnie pracować to tylko chyba świnie paść

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Mar 2013, 13:30:31 »
zastanów sie komu chcesz pomagać, poznaj tych ludzi to zobaczysz w czym jest problem, nie pracowałem w tym hotelu ale wiem co sie tam dzieje wielce poszkodowani pracownicy - powinni się cieszyć że ta Alicja ich trzyma bo jak by mieli u mnie pracować to tylko chyba świnie paść

Rozumiem, ze dlatego, ze nikogo z pracownikow nie masz to sam te swinie pasiesz?
To kiego grzyba dziob wscibiasz jak nie Twoj cyrk i malpy nie Twoje?
Jak chcesz kogos bronic to wynajmij i oplac im adwokata grisebisnesmenie.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Mar 2013, 14:09:30 »
zastanów sie komu chcesz pomagać, poznaj tych ludzi to zobaczysz w czym jest problem, nie pracowałem w tym hotelu ale wiem co sie tam dzieje wielce poszkodowani pracownicy - powinni się cieszyć że ta Alicja ich trzyma bo jak by mieli u mnie pracować to tylko chyba świnie paść
Czesio, przepraszam, ale zamknij sie ok :)? Po kiego klamiesz?  Co z tego masz??  Moze rzeczywiscie leserzy tez sie tam znalezli, jak wszedzie. Ale czlowieku, slawa pani Alicji wybiega juz daleeeko poza to forum. To naprawde masakra, co sie tam dzieje. A moze Ty czesio, to taki, hm....poplecznik, ze sie tak wyraze :o?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Ania8520

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 31
  • -Otrzymane: 28
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Mar 2013, 14:18:55 »
zastanów sie komu chcesz pomagać, poznaj tych ludzi to zobaczysz w czym jest problem, nie pracowałem w tym hotelu ale wiem co sie tam dzieje wielce poszkodowani pracownicy - powinni się cieszyć że ta Alicja ich trzyma bo jak by mieli u mnie pracować to tylko chyba świnie paść

To skoro nie pracowałeś to po co ten post? Dziewczyna chciała coś zrobić w tym kierunku po prostu...

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Mar 2013, 14:50:56 »
Czesio, przepraszam, ale zamknij sie ok :)? Po kiego klamiesz?  Co z tego masz??  Moze rzeczywiscie leserzy tez sie tam znalezli, jak wszedzie. Ale czlowieku, slawa pani Alicji wybiega juz daleeeko poza to forum. To naprawde masakra, co sie tam dzieje. A moze Ty czesio, to taki, hm....poplecznik, ze sie tak wyraze :o?

Kopernik byla kobieta, to i pewnie czesio tez jest kobieta, jedynie z meskim przyrodzeniem mianowicie nickiem, lub pseudonimem "arystycznym", bo ze "artysta" nie ulega watpliwosci.

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Mar 2013, 15:01:13 »
Alicja jest na takim samym poziomie jak ci ludzie, przed pracą w hotelu pracuja na czarnucha za 50kr i nagle sie trafiła praca w hotelu :) - gdzie słyszeli że jest zle - to po co ją biorą - ale pracują i jak juz dupe zmoczą robią afere jak to oni poszkodowani są- pomóc takim osobom,po co jak oni sami sobie nie potrafia pomóc ( związki ,a- kasa ) ale przecież oni nie pójdą do związków jak pracują ( jest tak zle ) a jak stracą prace- cały swiat zły

jak ktoś jest tu pare lat i jest normalną osobą to nie ma problemów z pracą i wie co sie dzieje z wiekszością Polaków tych za których sie reszta wstydzi

a jak ktoś sie daje dymać i płacze żę boli to niech dupe nasmaruje wazeliną i do siebie ma pretensję.


                          jak jesteście tacy dobrzy załatwcie im prace napewno bedziecie dumni z pracowników :)


1941 - jak piszesz żę jestem kobietą i artystą - to byś sie zdziwił jak byś mnie spotkał ciekawe jak byś  kozaczył czy byś ukucną na kolanko i sam się zmienił w kobiete- nie obrażając kobiet - no ale przed kompem każdy kozak a w realu lamus z telefonem ustawionym na nr 112 - i w tedy pomocy ratunku

poloniainfo.dk

Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Mar 2013, 15:01:13 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Mar 2013, 15:07:13 »
Alicja jest na takim samym poziomie jak ci ludzie, przed pracą w hotelu pracuja na czarnucha za 50kr i nagle sie trafiła praca w hotelu :) - gdzie słyszeli że jest zle - to po co ją biorą - ale pracują i jak juz dupe zmoczą robią afere jak to oni poszkodowani są- pomóc takim osobom,po co jak oni sami sobie nie potrafia pomóc ( związki ,a- kasa ) ale przecież oni nie pójdą do związków jak pracują ( jest tak zle ) a jak stracą prace- cały swiat zły

jak ktoś jest tu pare lat i jest normalną osobą to nie ma problemów z pracą i wie co sie dzieje z wiekszością Polaków tych za których sie reszta wstydzi

a jak ktoś sie daje dymać i płacze żę boli to niech dupe nasmaruje wazeliną i do siebie ma pretensję.


                          jak jesteście tacy dobrzy załatwcie im prace napewno bedziecie dumni z pracowników :)


1941 - jak piszesz żę jestem kobietą i artystą - to byś sie zdziwił jak byś mnie spotkał ciekawe jak byś  kozaczył czy byś ukucną na kolanko i sam się zmienił w kobiete- nie obrażając kobiet - no ale przed kompem każdy kozak a w realu lamus z telefonem ustawionym na nr 112 - i w tedy pomocy ratunku
Czesio nadal glupoty pleciesz. A moze ty nie z Danii klikasz :o? Bo widze, ze kompletnie nie znasz realiow zycia ani pracy tutaj. A to, co opisujesz, to sa jakies marne stereotypy wyczytane gdzies w szmatlawcach. Napisalam Ci, ze wszedzie znajduja sie leserzy,niezdolni do ciezkiej pracy, ale na Boga, jesli tyle osob nie tylko tu na forum ale i w realu opowiada o slynnej juz Alicji, to daj zyc, cos prawdy w tym musi byc ::). Szczegolnie jezeli ktos wie, jakie normy sa w hotelu i jak wyglada praca w dunskich hotelach.
Naprawde mnie ciekawi, jaki Ty masz interes w tym, ze "gnoisz" rodakow?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Mar 2013, 15:12:11 »
Alicja jest na takim samym poziomie jak ci ludzie, przed pracą w hotelu pracuja na czarnucha za 50kr i nagle sie trafiła praca w hotelu :) - gdzie słyszeli że jest zle - to po co ją biorą - ale pracują i jak juz dupe zmoczą robią afere jak to oni poszkodowani są- pomóc takim osobom,po co jak oni sami sobie nie potrafia pomóc ( związki ,a- kasa ) ale przecież oni nie pójdą do związków jak pracują ( jest tak zle ) a jak stracą prace- cały swiat zły

jak ktoś jest tu pare lat i jest normalną osobą to nie ma problemów z pracą i wie co sie dzieje z wiekszością Polaków tych za których sie reszta wstydzi

a jak ktoś sie daje dymać i płacze żę boli to niech dupe nasmaruje wazeliną i do siebie ma pretensję.


                          jak jesteście tacy dobrzy załatwcie im prace napewno bedziecie dumni z pracowników :)


1941 - jak piszesz żę jestem kobietą i artystą - to byś sie zdziwił jak byś mnie spotkał ciekawe jak byś  kozaczył czy byś ukucną na kolanko i sam się zmienił w kobiete- nie obrażając kobiet - no ale przed kompem każdy kozak a w realu lamus z telefonem ustawionym na nr 112 - i w tedy pomocy ratunku

Pourowac dobra rzecz. To ile odgibales i moze jeszcze czlowiekiem jestes co?
Napisales przemowe obroncza jakby sama Alicja w swojej obrone pod nickiem czesio, to co sie dziwisz?

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Mar 2013, 15:25:22 »
Aisak jestem tu od 2007 roku i bardzo dobrze znam sytuacje jak tu jest - w tej sieci hoteli są osoby które pracują latami ( dziwne ) wiec ten medal musi mieć dwie strony
sama napisałaś że wszedzie ludzie wiedza co sie tam dzieje, to po co tam idą, ja jak poparzyłem palec w ogniu to juz nie wkładam, proste

a co do gnojenie rodaków uwierz że to nie tak- bo chciał bym być z nich dumny a jest inaczej - bo prawda jest taka żę 80% to margines społeczny.

  Ja sam staram sie jak najlepiej reprezentować Polskę i wiekszość Polaków i Duniczyków ma do mnie wielki szacunek za to jaki jestem -- a ja nie gnoje rodaków oni sie sami gnoją i pewnie żeby im ktos dał 1000kr to by wyrzekli sie Polskości

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Mar 2013, 15:31:16 »
Aisak jestem tu od 2007 roku i bardzo dobrze znam sytuacje jak tu jest - w tej sieci hoteli są osoby które pracują latami ( dziwne ) wiec ten medal musi mieć dwie strony
sama napisałaś że wszedzie ludzie wiedza co sie tam dzieje, to po co tam idą, ja jak poparzyłem palec w ogniu to juz nie wkładam, proste

a co do gnojenie rodaków uwierz że to nie tak- bo chciał bym być z nich dumny a jest inaczej - bo prawda jest taka żę 80% to margines społeczny.

  Ja sam staram sie jak najlepiej reprezentować Polskę i wiekszość Polaków i Duniczyków ma do mnie wielki szacunek za to jaki jestem -- a ja nie gnoje rodaków oni sie sami gnoją i pewnie żeby im ktos dał 1000kr to by wyrzekli sie Polskości

Zaczales po ludzku gadac, milo. Sorrki za sprzeczke.

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Mar 2013, 15:37:46 »
Pourowac dobra rzecz. To ile odgibales i moze jeszcze czlowiekiem jestes co?
Napisales przemowe obroncza jakby sama Alicja w swojej obrone pod nickiem czesio, to co sie dziwisz?

zasmuce cie nie siedziełem w wiezieniu i jestem człowiekiem - napisalem tylko dla tego że jestem zmeczony narzekaniem takich ludzi jak im zle niech jadą do Polski tam im było lepiej - a przepraszam to szlachta obrosła w piórka po pierwszej wypłacie bo jak na czarno pracowali za grosze to było wszystko dobrze nikt ich nie ponizał itp temat rzeka . pozdrawiam tych normalnych bo ich tu najbardziej brak a w Dani nie jest lekko

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Mar 2013, 15:40:44 »
Aisak jestem tu od 2007 roku i bardzo dobrze znam sytuacje jak tu jest - w tej sieci hoteli są osoby które pracują latami ( dziwne ) wiec ten medal musi mieć dwie strony
sama napisałaś że wszedzie ludzie wiedza co sie tam dzieje, to po co tam idą, ja jak poparzyłem palec w ogniu to juz nie wkładam, proste

a co do gnojenie rodaków uwierz że to nie tak- bo chciał bym być z nich dumny a jest inaczej - bo prawda jest taka żę 80% to margines społeczny.

  Ja sam staram sie jak najlepiej reprezentować Polskę i wiekszość Polaków i Duniczyków ma do mnie wielki szacunek za to jaki jestem -- a ja nie gnoje rodaków oni sie sami gnoją i pewnie żeby im ktos dał 1000kr to by wyrzekli sie Polskości
   Oki teraz juz rozumiem i szanuje Twoje zdanie. Ale sprobuj rowniez zrozumiec druga strone. Przyjechales tu przed kryzysem. Nie miales problemow ze znalezieniem dobrej pracy. Po 2010 to sie niestety zmienilo. Ja szukam pracy intensywnie caly czas od 2011, a teraz musze sie zadowolic jak i pracownicy powyzszego hotelu tzw mniejszym zlem. Mam na mysli to, ze trzymamy sie pracodawcy, ktory nas oszukuje lub upokarza, tylko dlatego, ze nie mamy innej opcji. Oczywiscie pracy w vikariatach jest teraz zatrzesienie, szczegolnie w okolicy , z ktorej piszesz, bo i ja tam mieszkam, ale to tylko praca sezonowa. A co zima? Siedziec i zawijac sreberka? No wiec i oni zapewne i ja trzymamy sie oszustow, naciagaczy oraz slynnej pani Alicji, bo... nie mamy innej opcji. A lepszy wrobel w garsci (czyli kontrakt), niz golab na dachu....
Pozdrawiam.
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Mar 2013, 15:43:42 »
zasmuce cie nie siedziełem w wiezieniu i jestem człowiekiem - napisalem tylko dla tego że jestem zmeczony narzekaniem takich ludzi jak im zle niech jadą do Polski tam im było lepiej - a przepraszam to szlachta obrosła w piórka po pierwszej wypłacie bo jak na czarno pracowali za grosze to było wszystko dobrze nikt ich nie ponizał itp temat rzeka . pozdrawiam tych normalnych bo ich tu najbardziej brak a w Dani nie jest lekko
Nie jest lekko. Fakt, mierzi narzekanie na wszystko, bo wtedy czlowiek sam traci humor i zaczyna narzekac. Ale uwazam, ze nalezy pisac o faktach zarowno pozytywnych, jak i negatywnych. Nie tylko, ze raj, ale rowniez nie tylko, ze czysciec. Fakty, fakty, fakty...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Mar 2013, 15:54:16 »
   Oki teraz juz rozumiem i szanuje Twoje zdanie. Ale sprobuj rowniez zrozumiec druga strone. Przyjechales tu przed kryzysem. Nie miales problemow ze znalezieniem dobrej pracy. Po 2010 to sie niestety zmienilo. Ja szukam pracy intensywnie caly czas od 2011, a teraz musze sie zadowolic jak i pracownicy powyzszego hotelu tzw mniejszym zlem. Mam na mysli to, ze trzymamy sie pracodawcy, ktory nas oszukuje lub upokarza, tylko dlatego, ze nie mamy innej opcji. Oczywiscie pracy w vikariatach jest teraz zatrzesienie, szczegolnie w okolicy , z ktorej piszesz, bo i ja tam mieszkam, ale to tylko praca sezonowa. A co zima? Siedziec i zawijac sreberka? No wiec i oni zapewne i ja trzymamy sie oszustow, naciagaczy oraz slynnej pani Alicji, bo... nie mamy innej opcji. A lepszy wrobel w garsci (czyli kontrakt), niz golab na dachu....
Pozdrawiam.

Rozumiem tu wszystkie opcje - powiem ci tak przyjechalem przed kryzysem ale nie miałem tak różowo bo przeszedłem tu bardzo cieżkie chwile - ( wiekszość albo by sie zachlała albo poszła do lasu szukac gałezi ) no ja jakoś jeszcze jestem i zamiast sie załamać miałem pole do popisu by sie sam ze sobą sprawdzić ile jestem wart i dzieki temu mam teraz wspaniałą rodzinę. Prace tez zmieniałem bo była lipa i do związków chodziłem i wywalczyłem swoje -- powiem ci tak nie łam sie a to co złe niech do ci siłe bys mogła walczyć o to co dla ciebie dobre . POZDRAWIAM

poloniainfo.dk

Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Mar 2013, 15:54:16 »

 

I znowu Dania przoduje - najszczesliwszy kraj swiata

Zaczęty przez ReFormerDział Hydepark

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 18870
Ostatnia wiadomość 05 Sie 2010, 08:26:44
wysłana przez Bulinka
SAS znowu ląduje awaryjne

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7066
Ostatnia wiadomość 01 Lis 2007, 19:01:54
wysłana przez K3
Znowu prosba:)

Zaczęty przez Maja1216Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4018
Ostatnia wiadomość 31 Lip 2011, 23:09:33
wysłana przez Maja1216
I znowu nagonki!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58886
Ostatnia wiadomość 22 Lis 2009, 19:31:52
wysłana przez nynek
Polska znowu w loterii wizowej do USA

Zaczęty przez anhaDział Hydepark

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12749
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2011, 22:15:04
wysłana przez frederiksberg :)