Regionalne > Odense

Dobre mięso

(1/2) > >>

Baumi:
Witam,

   Jest ktoś mi w stanie polecić jakiś sklep na Fioni gdzie kupię dobre mięso, najlepiej z hodowli ekologicznej? Wujek google podpowiada ale czy ktoś ma jakiś sprawdzony sklep?

zpatentem:
Wpisz "økologisk slagter fyn" .Watpie czy znajdziesz tutaj ludzi gotowych placic 300-400 kr za kilo miesa. Tuz,tuz (godziny) przed swietami mozesz zrobic rajd po lepszych supermarketach i cos eko upolowac za 50%.

ayme:
Tutaj sa ceny z ksiezyca ,ekologiczny kurczak chyba z 150 kr kosztuje  ;Dlepiej rob tak jak panowie pracujacy na budowach .Maja wielkie zamrazary na pol pokoiku ,co 2 tygodnie jada do Polski i przywoza torby takie wielkie  swiezego miesa i kielbas !wszystko ekologiczne ze wsi z Polski  ;Di potem w netto kupuja co najwyzej tostowe chleby i popitke bo oni wszystko maja.podoba mi sie to ,planuje tez kupic moze mniejsza zamrazarke  i tez cos tam miec, moze nie mieso ale na pewno jakies wedliny itp

Baumi:
Hehe... dzięki ayme za dobrą radę ;) Mam świadomość, że nie jest to tania żywność i nie o to pytałem. W sumie żona była dziś już w tym sklepie: http://www.caroline-online.dk/ i mówi, że całkiem dobry wybór mają. Kupował tam już ktoś coś?

piotrekp72:
A moze ktos ma namiary na kupno póltuszy wieprzowej na Fionii ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej