poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Praca przy gazetach- zarobki
« dnia: 27 Kwi 2013, 12:34:40 »
 Pytanie do zorientowanych. Jakie sa zarobki brutto przy dostarczaniu gazet? Powiedzmy, ze chodzi o kwote przy przepracowanych 30 dniach w miesiacu, na 3 dystryktach, codziennie ok 190 gazet. Ile mozna mniej wiecej zarobic brutto?

Gazeciarz

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwi 2013, 13:11:09 »
Na dzien dzisiejszy 5 to okolo 26 000 brutto

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwi 2013, 14:45:45 »
Pytanie do zorientowanych. Jakie sa zarobki brutto przy dostarczaniu gazet? Powiedzmy, ze chodzi o kwote przy przepracowanych 30 dniach w miesiacu, na 3 dystryktach, codziennie ok 190 gazet. Ile mozna mniej wiecej zarobic brutto?
przeciez juz pracujesz w gazetach ponad 5 tygodni .mozesz u siebie dowiedziec sie ile ci wyjdzie zapychajac 30dni na miesiac.kazda firma roznoszaca gzaety na inne stawki ,dystrykty beda platnoscia uzaleznione od polozenia (domki ,windy ,schody )sa inaczej liczone .bog wie czego szukasz ?!?!jestes sezonowym pracownikiem?nikt nie powiedzial ze wszyscy maja jednakowe karty podatkowe i kwote podatku 8 %

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwi 2013, 14:49:13 »
5 dystryktow tak? A ile gazet przez 1 noc trzeba dostarczyc na takich pieciu dystryktach mniej wiecej? Chodzi mi o borsen, politiken, berlingske, bt, jp, eb, info.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwi 2013, 14:53:38 »
5 dystryktow tak? A ile gazet przez 1 noc trzeba dostarczyc na takich pieciu dystryktach mniej wiecej? Chodzi mi o borsen, politiken, berlingske, bt, jp, eb, info.
czlowieku pytaj sie u ciebie w firmie ! Sa roznej wielkosci dystrykty i roznie placone .kazda firma ma swoje stawki.masz  ofis  ktory cie zatrudnil wiec idz tam i ci wszystko powiedza .chyba ze pracujesz na kogos prywatnie i sie doliczyc nie mozesz .przy wyplacie nie dostajesz ile masz placone za dystrykt?

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Kwi 2013, 14:55:57 »
przeciez juz pracujesz w gazetach ponad 5 tygodni .mozesz u siebie dowiedziec sie ile ci wyjdzie zapychajac 30dni na miesiac.kazda firma roznoszaca gzaety na inne stawki ,dystrykty beda platnoscia uzaleznione od polozenia (domki ,windy ,schody )sa inaczej liczone .bog wie czego szukasz ?!?!jestes sezonowym pracownikiem?nikt nie powiedzial ze wszyscy maja jednakowe karty podatkowe i kwote podatku 8 %
No szukam info na temat zarobkow. Masz cos do powiedzenia w tym temacieczy tylko jakies glupawe propozycje zebym przepracowal 30 dni. Jakbym chcial przepracowac 30 dni i samemu to sprawdzic to bym nie zakladal tematu tutaj. Dzieki za ta cenna rade.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Kwi 2013, 15:03:43 »
Jak do ciebie dotrzec jak ci sie napisze ze przykladowo w Komdisie zarobi sie 35  tys i ty porwiesz sie ns 30 dni u siebie i nie zarobisz to twoj nastepny watek bedzie ,,OSZUKALI MNIE ,,oracujesz miedzy ludzmi wiec spytaj ich jak to jest platne w waszej firmie mam cos do powiedzenia bo kiedys kiedys zaczynalam od gazet a teraz moja corka i ziec pracuja w gazetach

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Kwi 2013, 15:03:43 »

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Kwi 2013, 15:09:55 »
Jak do ciebie dotrzec jak ci sie napisze ze przykladowo w Komdisie zarobi sie 35  tys i ty porwiesz sie ns 30 dni u siebie i nie zarobisz to twoj nastepny watek bedzie ,,OSZUKALI MNIE ,,oracujesz miedzy ludzmi wiec spytaj ich jak to jest platne w waszej firmie mam cos do powiedzenia bo kiedys kiedys zaczynalam od gazet a teraz moja corka i ziec pracuja w gazetach
Wkoncu jedno konkretne zdanie na dziesiec, ktorych tu napisalas. To, ze moge sie pytac ludzi z ktorymi pracuje tez wiem. Napisze ci po raz drugi, jak masz mi dawac takie odpowiedzi w tym temacie to idz lepiej podloge w wc pozmywaj i nie marnuj czasu mojego i swojego.
Oczywiscie chodzi mi o zarobki aktualne nie ile kiedys tam placili. To ze roznie placa w roznych firmach to wiem ale raczej az tak wielkich roznic nie ma, dlatego tez pytam o liczbe dostarczanych gazet.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Kwi 2013, 15:16:21 »
Ty smarku nie mow mi gdzie mam podloge umyc i co robic bo to ty jak CHAPACZ SEZONOWY SIE ZACHOWUJESZ .trzeba byc debilem zeby takie pytanie na forum zadawac ,,ile gazet musze roznoesc ?,, odpowiedz prosta dla takich jak ty caly TIR .a podlogi u mnie myja tacy jakty ktorym wiecznie malo i musza dorabiac .idz lulu bo na gazety nie wstaniesz

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Kwi 2013, 15:24:41 »
Zamknij pupe bo zadzwonie do Andersa i mu powiem, ze zamiast kibel szorowac to jakies glupoty na internecie wypisujesz. A jak sie Anders zdenerwuje to bedziesz mu tyle czasu kibel szorowac, ze nie zdarzysz corce kol w rowerze napompowac na nocna zmiane. A chapac to ty mozesz jakiemus staremu dunczykowi zeby sobie dorobic po pracy. Zegnam i zycze duzo zdrowia.

Gazeciarz

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Kwi 2013, 15:32:27 »
5 dystryktow tak? A ile gazet przez 1 noc trzeba dostarczyc na takich pieciu dystryktach mniej wiecej? Chodzi mi o borsen, politiken, berlingske, bt, jp, eb, info.
Od 50do 150 w zaleznosci od dnia, cena za dystrykt przeliczana jest na czas w jaki zajmuje dostarczenie gazet inaczej na willach inaczej bedzie w centrum miasta do nocki jest doliczane 20 za godzine godzina pracy to 127 +dodatek nocny + 20 za niedziele i swieta
Oczywiscie nie pracuje sie 30 dni w miesiacu a 26
P.s.
Mniej kawy  ;)

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Kwi 2013, 15:34:39 »
Od 50do 150 w zaleznosci od dnia, cena za dystrykt przeliczana jest na czas w jaki zajmuje dostarczenie gazet inaczej na willach inaczej bedzie w centrum miasta do nocki jest doliczane 20 za godzine godzina pracy to 127 +dodatek nocny.
P.s.
Mniej kawy  ;)
Dzieki kolego za konkretne informacje.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwi 2013, 15:36:12 »
Zamknij pupe bo zadzwonie do Andersa i mu powiem, ze zamiast kibel szorowac to jakies glupoty na internecie wypisujesz. A jak sie Anders zdenerwuje to bedziesz mu tyle czasu kibel szorowac, ze nie zdarzysz corce kol w rowerze napompowac na nocna zmiane. A chapac to ty mozesz jakiemus staremu dunczykowi zeby sobie dorobic po pracy. Zegnam i zycze duzo zdrowia.
boze kto cie splodzil ??-takie kretyny sie nie rodza przeciez .ROZLUZNIJ ZWIERACZE BO JUZ CZUC .a tak dla informacji tłumoka corka rowerem nie napycha na gazety tylko autkiem .zal dupe sciska.kto od ciebie z rodziny ,,kible szoruje po dunczykach,,bo to tez ci lezy na watrobie .poczatki sa zawsze ciezkie .moze twoja laska ?i tak cie to boli .zalosny jestes i zachowujesz sie jak troll internetowy ,karmisz sie trollowaniem .

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Kwi 2013, 15:43:00 »
boze kto cie splodzil ??-takie kretyny sie nie rodza przeciez .ROZLUZNIJ ZWIERACZE BO JUZ CZUC .a tak dla informacji tłumoka corka rowerem nie napycha na gazety tylko autkiem .zal dupe sciska
Tak, jestem bardzo zazdrosny wlasnie z tego powodu. Nie bede pisal zebys swoje zwieracze rozluznila bo juz zapewne "Anders" sie tym zajal.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Kwi 2013, 15:44:31 »
Tak, jestem bardzo zazdrosny wlasnie z tego powodu. Nie bede pisal zebys swoje zwieracze rozluznila bo juz zapewne "Anders" sie tym zajal.
ten anders to ci chyba krzywde zrobil !ha ha ha ty jestes jeszcze facetem???

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Kwi 2013, 15:44:31 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9111
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16664
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26111
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 19175
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 13996
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja