poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #645 dnia: 31 Maj 2013, 21:59:38 »
Pewnie wujek stwierdzil, ze chwalic to sie nie ma czym/kim ;D ;D ;D i tylko taka robote zalatwil ;)
a chlopcyk juz duzy..okolo 30-letni :D ale nadal pampersik do sprzatniecia ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #646 dnia: 31 Maj 2013, 22:26:24 »
a chlopcyk juz duzy..okolo 30-letni :D ale nadal pampersik do sprzatniecia ;D

Czyzbym slyszal/czytal, jakis zawod??? ;) i utracona nadzieje? ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #647 dnia: 31 Maj 2013, 22:30:23 »
Czyzbym slyszal/czytal, jakis zawod??? ;) i utracona nadzieje? ;D
nie wiem, nie znam...ale Dania mala, a..polonia liczna... ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #648 dnia: 31 Maj 2013, 23:19:53 »
chlopaczek mial zalatwiona prace przez wujka. Typ milczka, cicha woda, ale...nieprzyjemny z wyrazu twarzy 8)

No coz... nie dziwie sie, ze tu poklasku szuka...
jak taki szpetny to powinien TWARZOWE PŁACIC ;D.jak tsk dalej pojdzie to bedzie cale pyry gubił.biedak wyzelkowany

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #649 dnia: 31 Maj 2013, 23:26:01 »
jak taki szpetny to powinien TWARZOWE PŁACIC ;D.jak tsk dalej pojdzie to bedzie cale pyry gubił.biedak wyzelkowany
bede wiedziec wiecej..podam 8).. nie lubie jak ktos dziecmi sobie parszywa gebe wyciera....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #650 dnia: 31 Maj 2013, 23:34:30 »
bede wiedziec wiecej..podam 8).. nie lubie jak ktos dziecmi sobie parszywa gebe wyciera....
gnat mu w ....wykropkuje bo bana moge dostac .ten gnat to....tez kropeczki .cwaniak przy klawiaturze i darmowym necie.jakby byl facetem to nie pisal by takich glupot o dzieciach.moj poes ma wiecej rozumu niz on .zenada .jest juz weekend i nie rozczulsjmy sie nad WYZELKOWANYM KMIOTEM.

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #651 dnia: 20 Cze 2013, 04:11:29 »
Ciężko jest odpowiedzieć nie znając polityki firmy . Jako że jesteś nowy na pewno nie masz tych najlepszych dystryktów które są zajęte przez starych praciwników. Jeśli z przelicznika gazet na czas roboczy masz cały etat żadna firma nie da Ci więcej niż około 26 tyś . Jak się wprawisz i będą wolne dystrykty z powodu choroby albo urlopu kolegi to zarobisz wiecej . Mam znajomych co pracują bez wolnego wszystkie dni w miesiącu dodatkowo w tym roku dystrybucja nie ma przerwy jak w poprzednich latach ubyło abonentów i firmy drukują co dzień . A pytania w stylu ile zajmie rozmiesienie gazet jest nie na miejscu . Jednego dnia bedą cienkie jak zeszyt a innego grube jak książka telefoniczna że nie wspomnę o dodatkach do tytułu i adresowych produktach . Powodzenia .

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #651 dnia: 20 Cze 2013, 04:11:29 »

Offline dania_d

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 38
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #652 dnia: 20 Cze 2013, 16:24:39 »
nieda Ci więcej niż około 26 tyś . Jak się wprawisz i będą wolne dystrykty z powodu choroby albo urlopu kolegi to zarobisz wiecej .
Możesz mi powiedzieć gdzie można zarobić te min 26 tyś to z chęcią pójdę do gazet, przemęczę sie jakoś te 3-4 h  a nie będę musiał dygać całego etatu za 20 tyś. Bo np w Aarhus mam znajomego co pracuje jeszcze tam i teraz po tych kolejnych zmianach ma maks 12-14tyś z ekstra dystryktami

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #653 dnia: 20 Cze 2013, 16:32:25 »
Możesz mi powiedzieć gdzie można zarobić te min 26 tyś to z chęcią pójdę do gazet, przemęczę sie jakoś te 3-4 h  a nie będę musiał dygać całego etatu za 20 tyś. Bo np w Aarhus mam znajomego co pracuje jeszcze tam i teraz po tych kolejnych zmianach ma maks 12-14tyś z ekstra dystryktami
Czy moge sie,...  z pewna taka niesmialoscia::).... przylaczyc do tej prosby ;). Ja tez tyle chce :D :D :D!

A powaznie, krzjaw1, to mam troche znajomych pracujacych w gazetach. Opowiadaja cos wrecz przeciwnego. Duzo pracy, malo placy...

Wiec nie daj sie dlugo prosic i dawaj namiary ;)!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

piotr1

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #654 dnia: 20 Cze 2013, 21:01:24 »
Kiedyś tak, teraz juz nierealne...

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #655 dnia: 21 Cze 2013, 03:14:51 »
Przepraszam jeśli ktoś mnie zle zrozumiał podałem kwotę brutto . A tak dokładniej dla chcących zacząć  pracę na gazetach . Jest wiele firm w większości przez lata wiele się zmieniło na gorsze. Nieliczne trzymają standart i tam ludzie sie trzymają i cieżko się tam dostać . Tylko szef kamikadze da nowemu full dystryktów na pełen etat . W firmach najlepsze są pozajmowane i tylko w czasie urlopów i chorobowych można się załapać na te fajne dystrykty . Podam dla przykładu jak ja pracuje . 8 lat ta sama firma te same dystrykty . Pracuje 6 dni w tygodniu z piątku na sobotę mam wolne. W normalne dni mam 2 dystrykty po 150 gazet niedzielne 10 po około 35 szt . Daje to na tydzień około 2000 gazet bo dodatki i w piątki inne tytuły . Nie zajmuje mi to dużo czasu przez lata robisz to na pamięć . Ale każdy kto robił na gazetach wie co to zima co to katalogi i opóźnienia . To nie praca dla każdego . Ale jest wiele plusów dzięki tej pracy masz dużo czasu i jeśli mądrze go zagospodarujesz to widzisz same plusy. Moja dziewczyna dzieki temu że miałem wolne dni nie musiała przerywać szkoły i pracy po urodzeniu dziecka . Teraz chłopak ma ponad dwa lata i chodzi od roku do przedszkola a ja z ręką na sercu mogę powiedzieć że dzieki tej pracy przeżyłem coś wspaniałego zostając z dzieckiem w domu. Teraz otworzyłem firmę i ciagle mam czas na przyjemności i męskie hooby. Jak dla mnie to nie zmienił bym nic w mym życiu nie wstydzę się tego że pracuję na gazetach jak co niektórzy . Podkreślę jeszcze raz to nie praca dla każdego i nie wszędzie jest dobrze ale niektórym się udało. Pozdrowienia dla tych co wiedzą o co chodzi i oby lato było jak najdłuższe i noce jasne .

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #656 dnia: 21 Cze 2013, 06:35:53 »
Jest duzo zalet jeszcze  jest czas na pisanie na forum  na polonii w nocy w trakcie noszenia gazet .

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #657 dnia: 21 Cze 2013, 06:59:38 »
Napiszę dla zainteresowanych jak wyglada taka praca.
Dostałeś sie do firmy obiecano Ci 3 dystrykty w 3 dostarczeniach . Do firmy dowożone sa gazety w 3 etapach załóżmy że 1,2,3 godzina sa tam osoby które je rozdzielaja na konkretne dystrykty . Bierzesz swój z firmy lub z miejsca gdzie kabusewca go dowozi jeśli firma stosuje to w praktyce . Jedziesz i roznosisz i tak kolejno 1,2,3. I teraz zaczynają sie niejasności i problemy o których inni piszą nie do końca wiedząc o co chodzi bo coś słyszeli . Najlepsze dystrykty to takie które są blisko dropointów i samej firmy , nie sa za duże a w miarę ładnie wyliczone czasowo a co za tym idzie wysoko płatne. Mają mało podwójnych gazet czyli 2,3 tytuły dla jednej osoby bo to zmniejsza jego cenę. Często firma potrzebuje ludzi bo ma wolne dystrykty ale same 3 , lub 2 u niby jest praca ale nie zrobisz 3x3 bo nie dasz rady . Znam osoby co robiły 2 lata tylko jedną trójkę i pare niedzielnych zarabiając niewiele ale w końcu sie doczekali . Często są też opóźnienia i wtedy są problemy . Zima i deszcz to też problem dystrykty w bogatych dzielnicach wyglądają jak labirynty w śniegu jest to zmora gazeciarzy zwłaszcza przy grubych tytułach. Musisz pamiętać że często jest to 30,40 kg że nie wspomnę o wartości np liczyłem kiedyś w piątek jeden z moich dystryktów to papiery za 9 tys koron. Roznosimy też gazety z komuny z firm telefoni komórkowej z banków pocztę i książki ze kupione przez internet ale to nie wszędzie . Ciężko teraz dostać coś dobrego czasem trzeba długo czekać aż coś sie zwolni . Wyliczyć samemu pensje przed pierwsza wypłata jest bardzo cieżko nie znając dokładnej ceny dystryktu i fix w jakim stanie był przygotowany . Ludzie odchodzą dochodzą maja święta i wakacje tylko księgowy w firmie ci to powie wystarczy spytać .

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #658 dnia: 21 Cze 2013, 07:03:55 »
Jest duzo zalet jeszcze  jest czas na pisanie na forum  na polonii w nocy w trakcie noszenia gazet .
Ha ha to fakt właśnie było opóźnienie i przyznaje sie bez bicia że pierwszy raz to zrobiłem nie zagladam tu często zazwyczaj oglądam filmy .

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #659 dnia: 21 Cze 2013, 09:10:36 »
Przepraszam jeśli ktoś mnie zle zrozumiał podałem kwotę brutto . A tak dokładniej dla chcących zacząć  pracę na gazetach . Jest wiele firm w większości przez lata wiele się zmieniło na gorsze. Nieliczne trzymają standart i tam ludzie sie trzymają i cieżko się tam dostać . Tylko szef kamikadze da nowemu full dystryktów na pełen etat . W firmach najlepsze są pozajmowane i tylko w czasie urlopów i chorobowych można się załapać na te fajne dystrykty . Podam dla przykładu jak ja pracuje . 8 lat ta sama firma te same dystrykty . Pracuje 6 dni w tygodniu z piątku na sobotę mam wolne. W normalne dni mam 2 dystrykty po 150 gazet niedzielne 10 po około 35 szt . Daje to na tydzień około 2000 gazet bo dodatki i w piątki inne tytuły . Nie zajmuje mi to dużo czasu przez lata robisz to na pamięć . Ale każdy kto robił na gazetach wie co to zima co to katalogi i opóźnienia . To nie praca dla każdego . Ale jest wiele plusów dzięki tej pracy masz dużo czasu i jeśli mądrze go zagospodarujesz to widzisz same plusy. Moja dziewczyna dzieki temu że miałem wolne dni nie musiała przerywać szkoły i pracy po urodzeniu dziecka . Teraz chłopak ma ponad dwa lata i chodzi od roku do przedszkola a ja z ręką na sercu mogę powiedzieć że dzieki tej pracy przeżyłem coś wspaniałego zostając z dzieckiem w domu. Teraz otworzyłem firmę i ciagle mam czas na przyjemności i męskie hooby. Jak dla mnie to nie zmienił bym nic w mym życiu nie wstydzę się tego że pracuję na gazetach jak co niektórzy . Podkreślę jeszcze raz to nie praca dla każdego i nie wszędzie jest dobrze ale niektórym się udało. Pozdrowienia dla tych co wiedzą o co chodzi i oby lato było jak najdłuższe i noce jasne .

Nie , no spoko, zrozumialam, ze brutto. I wiem, ze bardzo ciezka i niewdzieczna praca.

A wstydzic sie nie ma czego. Zadna praca przeciez nie hanbi.  A wrecz przeciwnie, nasz stosunek do niej, szacunek dla niej i ciezko pracujacych ludzi, jest chyba wyznacznikiem naszego czlowieczenstwa  i swiadczy o nas , jako o ludziach, jako o Polakach :).

Gazetujemy, moppujemy i robimy jeszcze 1000 innych rzeczy. Najwazniejsze, ze uczciwie, z wiara, ze to ma jakis sens i z celem, do ktorego sobie dazymy i marzeniami o lepszej przyszlosci.... Bo chyba tak w gruncie rzeczy wiekszosc z nas dla tych marzen tu przyjechala :)

No to zycze dlugich jasnych nocy i lekkich zim ;) :).
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #659 dnia: 21 Cze 2013, 09:10:36 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9054
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16572
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 25944
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 18522
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 13812
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja