poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #675 dnia: 21 Cze 2013, 12:51:53 »
poczekaj poczekaj najpierw do gazetek trza sie kobito wbic .6dni w dygodniu dybac odbierzemy pare wyplatek i wtedy biznesik bedzie otwarty.a czasu noszenie gazetek zajmuje malo wiec obskoczymy ze dwie firmy z gazetkami .ja w Danii zjadlam zeby na gazetach ale wtedy to nie byly dystrykty tak rizciagle teraz to polaczone sa 2-3dystrykty w jedem bo bardzo malo ludzi zamawia gazety.Ale u kolegi  jest inaczej tam sa ludzie wyksztalceni i zamawiaja .zaufaj starszej

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #676 dnia: 21 Cze 2013, 12:52:49 »
poczekaj poczekaj najpierw do gazetek trza sie kobito wbic .6dni w dygodniu dybac odbierzemy pare wyplatek i wtedy biznesik bedzie otwarty.a czasu noszenie gazetek zajmuje malo wiec obskoczymy ze dwie firmy z gazetkami .ja w Danii zjadlam zeby na gazetach ale wtedy to nie byly dystrykty tak rizciagle teraz to polaczone sa 2-3dystrykty w jedem bo bardzo malo ludzi zamawia gazety.Ale u kolegi  jest inaczej tam sa ludzie wyksztalceni i zamawiaja .zaufaj starszej
:D :D :D :D

Ufam, ufam.... 8) :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #677 dnia: 21 Cze 2013, 13:02:47 »
Aisak to cos tu jest nie tak nikogo nie ma na forum a czy czasem nie polecieli juz do tych gazet???ty jestes na zwolnieniu wiec lec i tez stan w kolejce.dla mnie tez zaklep

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #678 dnia: 21 Cze 2013, 13:44:20 »
Aisak to cos tu jest nie tak nikogo nie ma na forum a czy czasem nie polecieli juz do tych gazet???ty jestes na zwolnieniu wiec lec i tez stan w kolejce.dla mnie tez zaklep
Ja na plaze :P :P :P i to biegiem ::), bo mi ciacho wymawia, ze mam za malo ruchu ;) :D :D :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #679 dnia: 21 Cze 2013, 14:31:13 »
No i tak tu właśnie z wami bywa człowiek traci rachubę gdzie żartujecie a gdzie nie . Nie będę wklejał lona bo i tak się znajdzie ktoś kto uzna że jest spreparowany . Ale to standart nie przejmuje się tym . Za parę dni otworzą plaże w Klampemborg zapraszam wszystkich ...

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #680 dnia: 21 Cze 2013, 16:53:02 »
Dostałem pare pytań odpowiem na forum . Nie liczcie i nie przyrównójcie firmy do firmy . Dystrykty nie są płatne tak samo za sztuki dla przykładu 150 szt mojego dystryktu rozłożonego na trasie 5,5 km to 350 kr fix moja mama ma też jeden podobny w sztukach ale do 5 bloków w większości do skrzynek i ma za niego 105 kr fix . Tak że powtarzam tego tak się nie policzy... I drugie pytanie naprawdę można przyjść i złożyć aplikację wszystko znajdziecie w internecie . Ale szef wam nic nie obieca tym bardziej ja .

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #681 dnia: 21 Cze 2013, 16:55:43 »
Chyba zaczynam powoli żałować że się odezwałem chciałem być pomocny ale jedni szydzą inni nie czytają dokładnie .

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #681 dnia: 21 Cze 2013, 16:55:43 »

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #682 dnia: 21 Cze 2013, 16:56:26 »
No i tak tu właśnie z wami bywa człowiek traci rachubę gdzie żartujecie a gdzie nie . Nie będę wklejał lona bo i tak się znajdzie ktoś kto uzna że jest spreparowany . Ale to standart nie przejmuje się tym . Za parę dni otworzą plaże w Klampemborg zapraszam wszystkich ...
a czy ty tu z ta plaza mowisz na serio czy zartujesz?ja przyjade ale nspije i piwko ty stawiasz bo wiecej zarabiasz .a tak na powaznie my nie robimy sobie jaj z tego ze ty tyle nie zarabiasz powaznie roxmawiamy.bo ja zeby wyciagnac 36  tys koron na reke to 5*w tygodniu po 4 god z .ciagne legal i reszte dopycham sprzataniami.No nie jedna powie ze nie jestem w stanie tyle na chapac bo oma tez sprzata.to temat RZEKA.nikt nikomu do portwela nie zsglada .ale w/g sandazu i tak jestes na drugim miejscu po Macku bo jego nikt nie pobije w pracy

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #683 dnia: 21 Cze 2013, 16:58:31 »
Dostałem pare pytań odpowiem na forum . Nie liczcie i nie przyrównójcie firmy do firmy . Dystrykty nie są płatne tak samo za sztuki dla przykładu 150 szt mojego dystryktu rozłożonego na trasie 5,5 km to 350 kr fix moja mama ma też jeden podobny w sztukach ale do 5 bloków w większości do skrzynek i ma za niego 105 kr fix . Tak że powtarzam tego tak się nie policzy... I drugie pytanie naprawdę można przyjść i złożyć aplikację wszystko znajdziecie w internecie . Ale szef wam nic nie obieca tym bardziej ja .
nie pusuj sobie dnia ja ns pierwszej stronie mapisalam ze kazda firma ma swoje stawki.Jest ok

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #684 dnia: 21 Cze 2013, 17:02:34 »
Tak z plaża to prawda co noc robie sobię przerwę na papabuseska właśnie tam . Od jakiegoś czasu jest zamknięta zrobili piękne mola mocno wchodzące w morze i dwie wierzyczki na ich koncach nawiezli mnóstwo kwarcowego piasku takiego jasnego juz sprzątają na dniach otwierają . Zapraszam z tym co do piwka to nic z tego nie pije alkocholu ale postawić moge .

Offline krzjaw1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #685 dnia: 21 Cze 2013, 17:11:48 »
A tak ogólnie to bawi mnie troche jak ludzie cos czytają zwłaszcza to jak w kolejnych postach powstają ciekawe fakty . Choćby moje zarobki ani razu o nich nie wspomniałem . A odnośnie pracy to moją mamę wciągnełem do tej pracy 2 lata temu i wciąż ma tylko 92 godziny na papierze .

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #686 dnia: 21 Cze 2013, 19:35:34 »
Chyba zaczynam powoli żałować że się odezwałem chciałem być pomocny ale jedni szydzą inni nie czytają dokładnie .
Nie, nie spokojnie, nikt nie szydzi :).

To , co piszesz jest naprawde ciekawe i pomocne dla osob, ktore chca rozpoczac "zabawe" z gazetami. Wiec nie zniechecaj sie i pisz dalej na zdrowie :)!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #687 dnia: 23 Cze 2013, 23:07:57 »
Tak z plaża to prawda co noc robie sobię przerwę na papabuseska właśnie tam . Od jakiegoś czasu jest zamknięta zrobili piękne mola mocno wchodzące w morze i dwie wierzyczki na ich koncach nawiezli mnóstwo kwarcowego piasku takiego jasnego juz sprzątają na dniach otwierają . Zapraszam z tym co do piwka to nic z tego nie pije alkocholu ale postawić moge .
ja tam wypije i Tobie postawie.kiedy gdzie i o ktorej?

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #688 dnia: 25 Cze 2013, 12:05:41 »
Ja tam znalazłem cos o gazetkach u konkurencji :


praca kabusewca
2013.06.21, 17:15, Nr.: 47988
zatrudnie mezczyzne do rozwozenia gazet porannych i popoludniowych 93,20 dkkh ,umowa o prace ,zakwaterowanie ,kontrakt na rok minimun .praca wymaga wysilku psychofizycznego,prosze tylko o powazne zgloszenia odpowiemy tylko na wybrane oferty. zainteresowane osoby prosze o kontakt-tomasz_rozanski1@tlen.pl
Kontakt:
email: tomasz_rozanski1@tlen.pl numer tel.: 000000000000

Chyba nawet aktualne jeszcze bo z 21.06 br roku o dziwo  ;)

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #689 dnia: 25 Cze 2013, 12:30:05 »
No takie cos samo dostalam z poloniusza

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #689 dnia: 25 Cze 2013, 12:30:05 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9059
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16588
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 25953
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 18537
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 13831
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja