poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY  (Przeczytany 18660 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline bozenakowalska

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« dnia: 13 Cze 2013, 14:12:34 »
do platnego dozorcy tutaj  - willy -


SLUCHAJ WIILY, OD ROKU CZYTAM CO PISZESZ TUTAJ. TO NIE JEST GLUPIE. OCZYWISCIE JAKO PLATNY DOZORCA TUTAJ MASZ PREROGATYW WYBIERANIA KOGO OGLOSZENIA AKCPETUJESZ KOGO NIE. ALE JEST PRZYJETE ZE ’BIJE’ SIE PRZEKAZICIELA FAKTALNYCH INFORMACJII, A STARE SIE JE ZWERYFKIOWAC. POWTARZAM PO RAZ SETNY,,

OSZUSTKA - Katarzyna Adamczyk / Katarina Adriana Nygaard

JEST BYLA I BEDZIE OSZUSTKA NACIAGAJACA NASZYCH RODAKOW.

Po raz 20’sty zmienia swoje ogloszenia, zmienia mail adres itd. Ale nadal pozostaje oszustka. Sprawdz to, przeciez to bardzo latwe, i moze zaczniesz jej ogloszenia kasowac a nie moje. Po za tym, jestesmy w Danii, jest wolnosc slowa, tez wolnosc pisania negatywnych rzeczy, wlacznie z epitetami,  jak i jezeli one sie zgadzaja. Za to Twoje straszenie, nie jest ciekawe, i faktycznie moze byc karalne. I nie wyglupiaj sie dozorcu  tutaj straszac mnie. Moj maz, dunczyk, jest IT ansvarlig i ja tez wiem jak omijac IP. Wiec uspokoj sie dozorcu tutaj i nie strasz bo przestaniesz byc platnym dozorca tutaj. To jest co ostatnio do mnie napisales….

Przepraszamy Gość, zostałeś zbanowany na tym forum!
Pani dziękuję za współpracę. Wybiorę się kiedyś do Pani osobiście bo to już przesada. A wtedy nie będzie już tak przyjemnie. Internet NIE JEST anonimowy.
Twój ban nie wygaśnie.


Oszustka = Katarzyna Adamczyk i Katarina Adriana Nygaard Bierze 400 kr za godzine na czarno.  jest polska kurwa ktora dunczyk kupil za 10 dolarow, jej dunski jest fatalny, nic a nic nie potrafi zalatwic.. udaje ze gdzies tam pracuje, studiuje, a jest na pomocy socjalnej. oglasza sie wszedzie na Poloniainfo.dk i polonia.dk uwaga na Katarzyna Adamczyk, alias Katarina Adriana Nygaard... wyglada jak potwor, ma blondowane wlosy, smierdzi

Jej nr. telefonow;
numer tel.: 28 874 826, 81 900 323 lub 42 751 054 Mobil42 75 10 54 Tel46 99 14 77
Hedebygade 18 4. th.,1754 København V
81 900 323,
e -mail katarinaakdk@yahoo.com,
ostatnio zmienila mail na
email: info@katarinanygaard.com

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Cze 2013, 15:51:48 »
Droga nabusezgarnięta Bożenko .
Od weryfikacji, czy ktoś jest oszustem, czy nie, jest nie Willy i forum, tylko właściwe organa.
Możesz udowodnić oszustwo- idź do sądu. Nie możesz(co bardziej prawdopodobne  8) ), to nie śmieć tutaj.
"Jesteśmy  w Danii i jest wolność słowa"
No, jestem ciekawa, jak tę "wolność słowa" wybroniosz przed sądem, kiedy to pani Katarzyna cię pozwie w końcu za oszczerstwa.
Nie znam jej i jej nie bronię, chodzi o pryncypia.
Nie może być tak, by ktoś z zemsty za jakieś swoje prywatne sprawy szkalował inną osobę publicznie.
Nikt, oczywiście, Twojej pisaniny na poważnie nie bierze, wszyscy mamy niezły ubaw z twojego stylu. Zwłaszcza "blondowane włosy" rządzą  ;D ;D ;D
Może tak najpierw polskiego się nauczyć, co?
" Polak gorszego sortu"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Cze 2013, 17:43:19 »
Droga Pani Bozenko, czy jak sie Pani tam nazywa. Pragne zwrocic Pani uwage,  ze forum jest prywatna wlasnoscia Pana Willego, wiec generalnie to ón decyduje , o tym komu i co pozwoli pisac na forum. Pani posty sa dalekie od granic kultury i prawa, wiec osobiscie sie nie dziwie, ze Pania blokuje.  Cieszymy sie wraz z Pania, ze udalo sie Pani zalapac na duskiego meza i to it ansvarlig, bo przy Pani poziomie kultury i intelektu to nielada sztuka. Uznaje, ze juz sie Pani pochwalila i wiecej nie bedziemy musieli czytac Pani pisanych zruszczona polszczyzna oszczerstw.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

myszka0807

  • Gość
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Cze 2013, 18:41:22 »
DROGA BOZENKO .ZAL MI CIEBIE .DZIS PRZEGLADALAM ULOTKE Z APTEKI I OFERTA JAK STRZAL W DZIESIATKE.JEST O POLOWE PRZECENIONA SZKLANKA ROZUMU.JEZELI WYDALAS KASE NA NAUKE DUNSKIEGO I KASY JUZ NIE MASZ TO POLONIA SIE ZLOZY I CI ZAFUNDUJEMY .PISZE DUZYMI LITERAMI BO KRZYCZE DO CIEBIE .NAROBISZ SOBIE PROBLEMOW .WATPIE ZE JESTES KOBIETA ZAPEWNE JESTES FACETEM KTOREGO NAUCZYCIELKA W TYLEK KOPNELA A TY PROBUJESZ SIE MSCIC.OPANUJ SIE.NAPISZ CZY JESTES ZAINTERESOWANA SZKLANKA ROZUMU.JEZELI TO CI NIE POMOZE ZNAJDZIEMY TERAPEUTE NA KTOREGO SIE ZLOZYMY

myszka0807

  • Gość
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Cze 2013, 18:43:32 »
Droga Pani Bozenko, czy jak sie Pani tam nazywa. Pragne zwrocic Pani uwage,  ze forum jest prywatna wlasnoscia Pana Willego, wiec generalnie to ón decyduje , o tym komu i co pozwoli pisac na forum. Pani posty sa dalekie od granic kultury i prawa, wiec osobiscie sie nie dziwie, ze Pania blokuje.  Cieszymy sie wraz z Pania, ze udalo sie Pani zalapac na duskiego meza i to it ansvarlig, bo przy Pani poziomie kultury i intelektu to nielada sztuka. Uznaje, ze juz sie Pani pochwalila i wiecej nie bedziemy musieli czytac Pani pisanych zruszczona polszczyzna oszczerstw.
zlapala dunczyka bo on nie rozumie nic po polsku wiec nie wie jakie idiotyzmy ona wypisuje.A MOZE TYLKO JEJ NAZWISKO PO NIM ZOSTALO?dunczyk uciekl w koszuli i gaciach bo juz mial dosyc.poslal babe do szkoly a ta ni w zab- TUMOK

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Cze 2013, 19:55:57 »
Kochana Bożenko

Piszę do ciebie ten list bo mi się już znudziło czytanie twoich wypocin. Wolność słowa a publiczne obrażanie i pomawianie innych to są dwie różne rzeczy.

Co do tego kim obrażana i pomawiana przez ciebie osoba jest nie muszę się przekonywać ponieważ znam Ją osobiście (nie tylko zresztą ją)

A internet nie jest anonimowy, i kiedyś się wybiorę. Daleko nie mam ;)

A zresztą co ja będę ci pisał. Przecież wiesz lepiej.

Ledwo co, ale jednak pozdrawiam.
Twój oddany Płatny Dozorca Tutaj, Willy.
(w skrócie PDT Willy.)
(a i pamiętaj o kropce)

"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

myszka0807

  • Gość
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Cze 2013, 21:04:53 »
Piekny gest Willy .naprawde podwyzka bedzie . ;D.masz racje ze do chorych trzeba ze spokojem.pani Bozenko chyba zalapala juz pani troche dunskiego albo zapomniala polskiego.nie piszemy PANIE DOZORCU ;STRASZAC MNIE;proponuje tez zasiegnac korepetycji z j.polskiego
« Ostatnia zmiana: 13 Cze 2013, 21:33:35 wysłana przez myszka0807 »

poloniainfo.dk

Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Cze 2013, 21:04:53 »

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Cze 2013, 00:27:03 »


A tak sie sklada,ze osobiscie znam Pania Katarzyne i bozenkokowalska czy inna glupia dupo-bo nia niewatpliwie tylko myslisz u mnie za cos takiego" mialabys w kly jak zloto"- bo ja za rownouprawnieniem jestem-wrecz gorocym zwolennikiem jestem
Zza monitorka to kazdy jest kozak
Sorry Willy-ponioslo mnie
Najchetniej to bym jebnal z liscia takiej madrali
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

myszka0807

  • Gość
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Cze 2013, 08:49:57 »
To trzeba miec tupet.mi by sie tak nie chcialo wypisywac.Poszlabym i wyjasnila z osoba zainteresowana .Chwalic sie kim jest jej maz?zapewne maz dunczyk nie moze sie pochwalic tak pizgnieta ZONA POLKA.i to jest przykre

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Cze 2013, 09:48:13 »
A mi styl pisania tej pani bardzo rosyjskim zalatuje. Moze Ukrainka jaka i niepotrzebnie imie Polek szkala?
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

myszka0807

  • Gość
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Cze 2013, 10:05:39 »
Nie piszmy w jej watku to zleci na dol i zniknie .zeby byl na widoku bedzie musiala sama ze soba pisac

myszka0807

  • Gość
Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Cze 2013, 11:37:41 »
Wiesz Bozena ty nazywasz te kobite oszustka a sama oszukujesz omijajac swoje ip.szczekasz a nie ugryziesz.tu na forum bylo juz troche postow o oszustach i pod takimi postami podpisywalo sie dziesiatki ludzi.w twoim przypadku ty jedna  oskarzasz te kobiete co podstaw nie widac.wiec przestan bo maprawde jestes jedna jedyna .chyba ze teraz dla  obrony zalozysz sobie nowe polonijne konta .Mawet jak ty omijasz swoje ip bo piszesz z komputera czyjegos lub z kawiarenki to pamietaj ze dojda do tego i wtedy poniesiesz podwojne konsekwencje.w kawiarenkach sa kamery itd.bo nie sadze ze masz chate dyskami zawalona i za kazdym razem dys wymieniasz .opanuj sie .idz na plaze zrob z siebie skwarke wypij browara bo sama widzsz ty sie nosisz a i tak efektow nie ma.wychodzisz ty na idiotke bo tamta kobieta ma w dupie co ty piszesz .A PISZESZ TYLKO TU JEDNA TAKIE OBELGI BEZ POPARCOA OSOB TRZECICJ.tym klientow nikomu nie odbierzesz

poloniainfo.dk

Odp: DO PLATNEGO DOZORCY TUTAJ AKA WILLY
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Cze 2013, 11:37:41 »

 

CZY KTOS MONTOWAŁ TUTAJ HAK DO AUTA NA DUNSKICH REJSTRACJACH

Zaczęty przez ogDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4425
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2011, 20:06:40
wysłana przez leo1
jestem pielegniarka szukam pracy...ktos cos wie jak to wyglada tutaj?

Zaczęty przez Ania:)Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7926
Ostatnia wiadomość 16 Sty 2017, 10:41:54
wysłana przez Ania:)
Pytanko o podatek pelny placony tutaj a w Polsce jaki?

Zaczęty przez GoscDział Podatki

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 20186
Ostatnia wiadomość 10 Maj 2008, 10:16:35
wysłana przez Jomir
Co wiedzieliście o Danii zanim tutaj przyjechaliście?

Zaczęty przez emigrantDział Hydepark

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 26137
Ostatnia wiadomość 24 Sie 2013, 05:33:31
wysłana przez happybeti
czy komuś wogóle udało sie znalesc pracę dzięki ogłoszeniu tutaj?

Zaczęty przez AnonimoweOgłoszenieDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6531
Ostatnia wiadomość 17 Wrz 2009, 22:26:33
wysłana przez mamma