poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Psychopata i Rihanna  (Przeczytany 5119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Psychopata i Rihanna
« dnia: 08 Lip 2013, 13:34:21 »
Podziel sie swoimi wrazeniami z Roskilde, czy Rihanna to rzeczywiscie:"tarvelig poptæve" jak eb. dk pisze (tania, prostacka popsuka)?
http://ekstrabladet.dk/musik/koncert_anmeldelser/article2033950.ece

Offline psychopata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 42
  • -Otrzymane: 211
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: +5/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Psychopata i Rihanna
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lip 2013, 17:12:43 »
Juz myslalem, ze znalazles jakies moje kompromitujace zdjecia z Roskilde ;D

Z recenzja sie zgadzam, choc to jedyna tak negatywna, inni recenzenci byli zachwyceni. Moje wrazenia? Nudna, zblazowana, spoznialska "gwiazda", ktora nie spiewa, a beczy, a jej "spontaniczne" okrzyki w stylu "you are sooo fuuuucking awesome, I loooove you" byly zenujace. Zero energii scenicznej, zero charyzmy. Ubawily mnie stojace obok dziewczeta, kiedy Rihanna krzyknela ze sceny, ze to jest najbardziej fascynujace miejsce w Danii, na co one: "Rihanna, søde, kom nu, du er i Roskilde!" 8)

Skoro juz o recenzjach mowa, to festiwal byl bardzo udany, z rzeczy, ktore widzialem, swietne byly koncerty Metalliki (choc widac, ze sie panowie posuneli w latach i fizycznie nie daja rady, stad 20-minutowe jam sessions, zeby James mogl nawilzyc gardlo), Volbeat, Suicidal Tendencies, Sigur Ros. Bardzo dobra byla Marie Key, Slipknot i James Blake, no i oczywiscie Kraftwerk na koniec, choc przyznam, ze te efekty 3d to takie dla ubogich raczej.

Na festiwalu jak zwykle drogo i syfiato ;) Ale pogoda dopisala.
Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
Hare seks, hare seks, seks, seks, hare, hare
Hare muza, hare muza, muza, muza, hare hare
Hare siec, hare siec, piwo, seks, muza, hare ;)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Psychopata i Rihanna
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lip 2013, 17:25:03 »
Juz myslalem, ze znalazles jakies moje kompromitujace zdjecia z Roskilde ;D

Z recenzja sie zgadzam, choc to jedyna tak negatywna, inni recenzenci byli zachwyceni. Moje wrazenia? Nudna, zblazowana, spoznialska "gwiazda", ktora nie spiewa, a beczy, a jej "spontaniczne" okrzyki w stylu "you are sooo fuuuucking awesome, I loooove you" byly zenujace. Zero energii scenicznej, zero charyzmy. Ubawily mnie stojace obok dziewczeta, kiedy Rihanna krzyknela ze sceny, ze to jest najbardziej fascynujace miejsce w Danii, na co one: "Rihanna, søde, kom nu, du er i Roskilde!" 8)

Skoro juz o recenzjach mowa, to festiwal byl bardzo udany, z rzeczy, ktore widzialem, swietne byly koncerty Metalliki (choc widac, ze sie panowie posuneli w latach i fizycznie nie daja rady, stad 20-minutowe jam sessions, zeby James mogl nawilzyc gardlo), Volbeat, Suicidal Tendencies, Sigur Ros. Bardzo dobra byla Marie Key, Slipknot i James Blake, no i oczywiscie Kraftwerk na koniec, choc przyznam, ze te efekty 3d to takie dla ubogich raczej.

Na festiwalu jak zwykle drogo i syfiato ;) Ale pogoda dopisala.

Podaj jeszcze linki do muzyczki ktora grali i juz jestem w domu, nie miałem po co jechac  ;D ;D ;D Dzieki  ;)

Offline psychopata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 42
  • -Otrzymane: 211
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: +5/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Psychopata i Rihanna
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lip 2013, 17:30:38 »
Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
Hare seks, hare seks, seks, seks, hare, hare
Hare muza, hare muza, muza, muza, hare hare
Hare siec, hare siec, piwo, seks, muza, hare ;)

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Psychopata i Rihanna
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lip 2013, 17:51:45 »
Jak chcecie zobaczyć prawdziwie buraczany festiwal to zapraszam na  Vordingborg festuge który się właśnie zaczyna :)
Spęd okolicznych farmerów plus zlot miejscowych alkoholików  ::)  Jedyna taka okazja w roku dla tubylców żeby się wspólnie nachlać. Jednym słowem rok w rok te same zapite gęby oraz ci sami artyści z podobnymi problemami  :'(
Zmienia się tylko jedno coraz więcej nawalonych małolatów  :P :o :P
Jak kto nie widział to trudno polecić  :-\

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Psychopata i Rihanna
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lip 2013, 18:38:10 »
psycho,

Jakiej interesujace szczegoly? Podobno 60% gosci liczy na przezycia seksualne, is that true? W jakiej odleglosci leza sceny pomiedzy soba? Ile kilometrow dziennie musiales spacerowac by zaliczyc koncerty? Spotkales rodakow? Toalety? Byles naszym jedynym reporterem, wiedz opowiadaj!! :)  Juta, tutejsza postac juz nieco historyczna tez specjalnie przyjechala na festiwal z Hawaii :), podano to na CNN :)

Offline psychopata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 42
  • -Otrzymane: 211
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: +5/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Psychopata i Rihanna
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lip 2013, 20:18:11 »
Vordingborg, brzmi dobrze ;) Natholdet sie kiedys z tego nabijal:
;D
Jakiej interesujace szczegoly? Podobno 60% gosci liczy na przezycia seksualne, is that true?

Mi tak nie bardzo wypada o takich rzeczach pisac, ja mam zone ;) Ale mysle, ze zwlaszcza mlodziez na polu namiotowym sie bzyka na prawo i lewo. W oficjalnej gazetce ostrzegano przed seksem oralnym w zwiazku z brakami w higienie festiwalowiczow  ;D

Cytuj (zaznaczone)
W jakiej odleglosci leza sceny pomiedzy soba?
Orange od Areny dzieli jakies 10 minut drogi, mniejsze sceny sa dosc blisko siebie. Stojac w namiocie Areny slyszalem echa z Orange.

Cytuj (zaznaczone)
Spotkales rodakow?
Wlasnie nie, az sie zdziwilem. Krolowal dunski, szwedzki, norweski i angielski w roznych odmianach, spotkalem tez Francuzow, Niemcow i Hiszpanow.
Cytuj (zaznaczone)
Toalety?
Byly jedne bardzo porzadne, regularnie czyszczone i z bardzo efektywnym systemem splukiwania. Reszta, szkoda gadac.

Cytuj (zaznaczone)
Byles naszym jedynym reporterem, wiedz opowiadaj!!

Dobrze, z ciekawostek. Festiwal kojarzy mi sie z piwem i fast foodem, a tu stoisk z drinkami od groma i troche (panienki na Metallice mialy truskawkowe drinki z parasolkami, wygladaly jak z zupelnie innej bajki), no i wrylo mnie, jak zobaczylem stoisko z sushi.
Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
Hare seks, hare seks, seks, seks, hare, hare
Hare muza, hare muza, muza, muza, hare hare
Hare siec, hare siec, piwo, seks, muza, hare ;)

poloniainfo.dk

Odp: Psychopata i Rihanna
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lip 2013, 20:18:11 »