poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: kredyt na mieszkanie???  (Przeczytany 10609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline floof

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
kredyt na mieszkanie???
« dnia: 31 Lip 2013, 17:56:10 »
witam kochani!!! mam pytanie czy moze ktos sie orientuje jak jest z kredytem w Danii?? otoz zamierzamy kupic mieszkanie typu andelsbolig i zastanawiamy sie czy dostalibysmy kredyt okolo 500.000 dkk?? moj chlopak ma umowe na czas nieokreslony a ja niestety pracuje na czarno. jakie sa wymogi takiego kredytu?? dziekuje za kazda odpowiedz!

Offline AK211

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 40
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: +0/-0
Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lip 2013, 18:25:31 »
Nooo, tak. Leć do banku z prośbą o kredyt z pracą na czarno  ;D ;D ::)
Rety...

Offline floof

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lip 2013, 18:41:07 »
To chyba logiczne ze chodziło mi o to ze kredyt może wziasc jedynie mój chłopak i chyba to logiczne dla każdego. Liczyłam na rzetelna odpowiedz a nie na głupie komentarze ale cóż ...

Offline kwadrat12

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +0/-0
Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lip 2013, 19:46:12 »
Witam,rok temu kupilismy mieszkanie w Kbh-komuna Kopenhaska (900,0000-nie Andelsbolig)-Czy otrzymacie kredyt zalezy od wielu czynnikow-Napisze ci co ja zauwazylem.(ja bylem na A-kasse,moja dziewczyna pracowala +-15tys.dkk mc)kredyt otrzymalismy bez najmniejszych problemow(na 15 lat-oprocentowanie 2procent raty stale).Po pierwsze mielismy wklad wlasny(90,000tys.) mielismy dobra historie konta,jestesmy mlodzi (mamy 7 letnia corke) zalezy jakie mieszkanie i gdzie,Ps.Nie mozna odpowiedziec na twoje pytanie czy dostaniecie czy nie,zbyt malo informacjii,jak rownierz nikt tutaj nie jest kompetentny aby tak owych udzielic.Ps.1 Osobiscie do Andelsbolig nie jestem przekonany(czyt.wrecz przeciwnie)pozycznie pieniedzy na ta forme WSPOLWLASNOSCI jest drogie,i dosc ryzykowne. Reasumujac/z takimi pytaniami udajcie sie do banku,szkoda czasu na pisanie na forum.I jeszcze jedno,jezeli jednak z jakis powodow zdecydujecie sie na zakup Andelsbolig to potrzebny wam bedzie naprawde dobry ADWOKAT ktory sprawdzi plynnosc spoldzielni etc.badzcie uwazni gdyz moze sie okazac ze zamiast sie cieszyc sie mieszkaniem nie bedziecie spac po nocach. Polecam strone   Boliga dk.   Mieszkania w Kbh po ostrych spadkach ida teraz w gore,wszystko macie na boliga.dk   wykresy,raporty,prognozy etc. Zycze powodzenia bo radosc posiadania mieszkania przeogromna.

Offline AK211

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 40
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: +0/-0
Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lip 2013, 21:09:21 »
To chyba logiczne ze chodziło mi o to ze kredyt może wziasc jedynie mój chłopak i chyba to logiczne dla każdego. Liczyłam na rzetelna odpowiedz a nie na głupie komentarze ale cóż ...

Z Twojego postu wynika, że chcecie wziąć kredyt razem, a także wspólnie kupić mieszkanie.
Z powyższego jasno wynika, pytasz o kredyt dla Was obojga ( liczba mnoga! ), więc wnioskowałam, że dla Ciebie fakt, iż osoba pracująca na czarno kredytu dostać nie może ( tylko kłopoty w zamian ) nie jest taki "jasny".

W takim układzie powinnaś zapytać "czy mój chłopak dostanie kredyt" ? A nie czy "dostaniemy" ??
Bo odpowiedź nasuwa się sama. Formułuj lepiej pytania, zamiast zżymać się na użytkowników.

Offline Iwcia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lip 2013, 21:33:20 »
Dużo , a nawet baaaaardzo dużo zalezy od banku . Mysmy z mężem , dostali odmowę , mimo tego , że oboje pracujemy na normalnych kontraktach ( od pięciu lat w jednej firmie ) , historię bankową mieliśmy czyściutką ,  wszystkie papierki były ok . Ktoś tutaj dobrze napisał , takie pytania to nie tutaj na forum , tylko bezpośrednio do banku .

Offline waruiny

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 189
  • -Otrzymane: 124
  • Wiadomości: 350
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Lip 2013, 21:43:03 »
Zalegalizuj swoje dochody. Na virk.dk znajdziesz formularze. Będziesz miała większe szanse. :P

poloniainfo.dk

Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Lip 2013, 21:43:03 »

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna

Offline Vaclaw

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sie 2013, 00:53:29 »
w(na 15 lat-oprocentowanie 2procent raty stale)

Jesteś pewien, że masz oprocentowanie stałe i równe dwa procent w całym okresie kredytowania?

Pytam, bo rok temu, mniej więcej w tym okresie zmniejszyli oprocentowanie obligacji z 3,5 na 3% a Ty piszesz o 2%?

poloniainfo.dk

Odp: kredyt na mieszkanie???
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sie 2013, 00:53:29 »

 

Mieszkanie w CPH za 3 tys. dkk - realne?

Zaczęty przez BogusDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 14847
Ostatnia wiadomość 27 Wrz 2007, 20:27:16
wysłana przez Tula
Mieszkanie spoldzielcze czy wlasnosciowe

Zaczęty przez ukaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11251
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2009, 18:23:16
wysłana przez uka
Pokój lub mieszkanie

Zaczęty przez MobikDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5664
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2013, 11:26:56
wysłana przez Mobik
Niedogrzane Mieszkanie w Szwecji

Zaczęty przez theodorobertDział Hydepark

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7194
Ostatnia wiadomość 12 Kwi 2012, 19:35:01
wysłana przez theodorobert
ile metrażu ma to mieszkanie

Zaczęty przez plegiusDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5649
Ostatnia wiadomość 28 Paź 2014, 18:06:54
wysłana przez Jomir