poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: praca, praca - szukam  (Przeczytany 25443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Lip 2013, 00:20:28 »
Mam tez okna do umycia ----przyjedz

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Lip 2013, 00:30:39 »
Co na to twoja xona .co ona mowi o twoich podbojach panstw?powiedz ze masz jeszcze dzieci!ty podrozujesz kobita w Polsce .ty sie realizujesz,NIBY RAZEM A TAK NAPRAWDE OSOBNO

Wcale bym sie nie zdziwił, zeby to był tata od lejny hahahaha

Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Lip 2013, 01:04:00 »
nie mamy jeszcze dzieci ... jak będą to i tak będę je wszędzie zabierał..co za problem? bo szkoła? bo studia?
A co do żony to nie znam wiele tak udanych związków jak my ( w dalsze trasy jeździmy razem)...wszelkie komentarze na ten temat są zbędne..nie założyłem tego wątku dla wywlekania mojego prywatnego życia i uszanujcie to..wiem że dowolne anonimowe komentarze są przywilejem internetu....ale te akurat prowadzą do błędnego koła...ja mam do wykonania myślę że dobry plan i tego się trzymam..

dajcie jakiś konstruktywny pomysł, podzielcie się swoimi doświadczeniami, napiszcie coś o sobie, swoich planach itp - są takie?

ps. ja was nie oceniam bo od tego nie jestem - sami się oceniacie pisząc tu  ???

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Lip 2013, 05:20:36 »
nie mamy jeszcze dzieci ... jak będą to i tak będę je wszędzie zabierał..co za problem? bo szkoła? bo studia?
A co do żony to nie znam wiele tak udanych związków jak my ( w dalsze trasy jeździmy razem)...wszelkie komentarze na ten temat są zbędne..nie założyłem tego wątku dla wywlekania mojego prywatnego życia i uszanujcie to..wiem że dowolne anonimowe komentarze są przywilejem internetu....ale te akurat prowadzą do błędnego koła...ja mam do wykonania myślę że dobry plan i tego się trzymam..

dajcie jakiś konstruktywny pomysł, podzielcie się swoimi doświadczeniami, napiszcie coś o sobie, swoich planach itp - są takie?

ps. ja was nie oceniam bo od tego nie jestem - sami się oceniacie pisząc tu  ???

Swietnie sie bawie, ale dawaj dalej  ;) troszke "ruchu" sie przyda  8)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lip 2013, 05:25:25 »
Aaaa przypomniało mi sie, wiesz ja to tak najbardziej chciałbym  ;) zeby taka jedna mnie pokochała a ona nie chceeeee, to po co ja jej te okna myje? Tylko dla sportu? Nie no bo w zasadzie to ona mi noooo mozna powiedziec smiało nie placi.
Jakies kiepskie porady masz. Wydawałes sie taki madry zyciowo, jak sie tak zaczytałem, a tu .............  ::) ::)
Dodam, ze rubryke tez prowadzisz ciekawa  ;)

myszka0807

  • Gość
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Lip 2013, 06:11:26 »
nie mamy jeszcze dzieci ... jak będą to i tak będę je wszędzie zabierał..co za problem? bo szkoła? bo studia?
A co do żony to nie znam wiele tak udanych związków jak my ( w dalsze trasy jeździmy razem)...wszelkie komentarze na ten temat są zbędne..nie założyłem tego wątku dla wywlekania mojego prywatnego życia i uszanujcie to..wiem że dowolne anonimowe komentarze są przywilejem internetu....ale te akurat prowadzą do błędnego koła...ja mam do wykonania myślę że dobry plan i tego się trzymam..

dajcie jakiś konstruktywny pomysł, podzielcie się swoimi doświadczeniami, napiszcie coś o sobie, swoich planach itp - są takie?

ps. ja was nie oceniam bo od tego nie jestem - sami się oceniacie pisząc tu  ???
no zapewne brac dzieci bo tata ma swietny plan ktorego tak naprawde nie posiada.dobry plan -szukajac pracy?zyjac na walizkach .pytasz o nasz plan na zycie ?!-stala praca ,rodzina ,stabilnosc, no  to nasz plan .nikt cie nie ocenia twoj wybor twoja broszka co robisz ,ale zauwaz to nie my piszemy ze potrzebujemy pomocy a ty piszac o swoim wspanialym planie zyciowym sam wystawiasz sie na temat do dyskusji .dales swoj apel na forum wiec jest dyskusja jak chciales jej uniknac trzeba bylo umiescic swoj poszukiwawczy anons w dziale ogloszenia. Szkoda ze pozytywne posty przyjmujesz na ,,klate,,a co nie po twojej mysli to juz be be .gratuluje wspanialej zony .oby tak dalej .zapewne sa ludziki co. Chca stabilizacji i sa ludziki co szukaja cale swoje zycie swojego miejsca .a co jak dzieci nie beda chcialy ?ale zaraz dowalisz ze to tez ,,twoje malpy i twoj cyrk,,.podobne zycie maja dzieci rodzin ktore pracuja w objazdowych cyrkach co miasto nowa szkola ,piszesz ze my tu piszac sami sie oceniamy A TY ZAPEWNE WYSTAWIASZ SOBIE REKLAME ,LANSUJESZ SIE!kazdy ma swoj plan na zycie jak tobie twoj odpowiada to dobrze .moje spostrzezenia potraktowales jak atak .ja osobiscie bym nie chciala jezdzic na oparach autkiem ,nie miec wlasnego pokoju lozka moze i wygodna jestem ale JA MAM TAKI PLAN ZYCIA.
« Ostatnia zmiana: 26 Lip 2013, 06:39:32 wysłana przez myszka0807 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Lip 2013, 06:24:58 »
no zapewne brac dzieci bo tata ma swietny plan ktorego tak naprawde nie posiada.dobry plan -szukajac pracy?zyjac na walizkach .pytasz o nasz plan na zycie ?!-stala praca ,rodzina ,stabilnosc, no  to nasz plan .nikt cie nie ocenia twoj wybor twoja broszka co robisz ,ale zauwaz to nie my piszemy ze potrzebujemy pomocy a ty piszac o swoim wspanialym planie zyciowym sam wystawiasz sie na temat do dyskusji .dales swoj apel na forum wiec jest dyskusja jak chciales jej uniknac trzeba bylo umiescic swoj poszukiwawczy anons w dziale ogloszenia. Szkoda ze pozytywne posty przyjmujesz na ,,klate,,

Praca, stabilnosc, rodzina???
O czym Ty piszesz?, przeciez tu prawie kazdy rozpieprza sobie na wzajem rodziny hahaha. Stabilne to moze łózka sa na ktorych sie sypia hahaha. a co do pracy to ona tez taka stabilna jak te uklady miedzyludzkie hahaha ot i cała prawda. Sorrrki sa rodziny stabilne ok, zeby było sprawiedliwie  ;)

poloniainfo.dk

Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Lip 2013, 06:24:58 »

myszka0807

  • Gość
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Lip 2013, 08:49:34 »
No no wszystko ok.dorosly czlowiek jak chce niech wedruje nawet na ksiezyc ale w imie czego dzieci  maja co tydzien byc w innym miejscu .nastepnie nie trzeba nigdzie wyjezdzac jak malzenstwo ma SIE ROZPIEPRZYC TO SIE ROZPIEPRZY NA TO  RECEPTY NIE MA.praca ?jakos tu w Danii ciagne od 8lat te sama w Polsce tez ciagnelam 16 lat te sama prace..jest wiele osob moze nawet wiecej ktore latami ciagna te sama prace.wszedzie na swiecie jest kryzys z praca wiec po co wedrowac i nigdzie nie zagrzac miejsca ?!?

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Lip 2013, 08:56:57 »
No no wszystko ok.dorosly czlowiek jak chce niech wedruje nawet na ksiezyc ale w imie czego dzieci  maja co tydzien byc w innym miejscu .nastepnie nie trzeba nigdzie wyjezdzac jak malzenstwo ma SIE ROZPIEPRZYC TO SIE ROZPIEPRZY NA TO  RECEPTY NIE MA.praca ?jakos tu w Danii ciagne od 8lat te sama w Polsce tez ciagnelam 16 lat te sama prace..jest wiele osob moze nawet wiecej ktore latami ciagna te sama prace.wszedzie na swiecie jest kryzys z praca wiec po co wedrowac i nigdzie nie zagrzac miejsca ?!?

Doswiadczenie? Ambicja? Lepsze warunki? Pobory? To o pracy zeby nie było  ;)

myszka0807

  • Gość
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Lip 2013, 09:06:45 »
 ;) zycie przezyc godnie .ambicje chyba kazdy ma.stabilnosci kazdy chce .doswiadczenie-?cale zycie sie uczymy

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Lip 2013, 09:09:45 »
;) zycie przezyc godnie .ambicje chyba kazdy ma.stabilnosci kazdy chce .doswiadczenie-?cale zycie sie uczymy

Niektorzy ucza sie szybciej  ;)
Stabilnosc? chciec to moc, nie pieeeeee sie w tancu hahahaha.
Co do tego godnego zycia, to proste ocena indywidualna i subiektywna.
Miec ambicje a je realizowac to? niech sie zastanowie.......................

myszka0807

  • Gość
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Lip 2013, 09:14:00 »
Noooo.zawsze moze byc gorzej moja etykieta na zycie

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Lip 2013, 09:18:11 »
Noooo.zawsze moze byc gorzej moja etykieta na zycie

No i dlatego masz gorzej  :D
Bo widzisz ja mowie k..... zawsze moze byc lepiej, ale jak wyszło to nie jest zle i mam za to dobrze  ;) proste?  :)
« Ostatnia zmiana: 26 Lip 2013, 10:05:14 wysłana przez 1941 »

Offline waruiny

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 189
  • -Otrzymane: 124
  • Wiadomości: 350
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Lip 2013, 10:00:14 »
Kolejny, który uwierzył w denish dream. :P Idz do Skata i załatw cpr (tzn. tax numer). Może w Kolding łatwiej go uzyskać. W Kopenhadze bez cpr'a też wiele nie zdziałasz.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Lip 2013, 11:01:54 »
nie mamy jeszcze dzieci ... jak będą to i tak będę je wszędzie zabierał..co za problem? bo szkoła? bo studia?
A co do żony to nie znam wiele tak udanych związków jak my ( w dalsze trasy jeździmy razem)...wszelkie komentarze na ten temat są zbędne..nie założyłem tego wątku dla wywlekania mojego prywatnego życia i uszanujcie to..wiem że dowolne anonimowe komentarze są przywilejem internetu....ale te akurat prowadzą do błędnego koła...ja mam do wykonania myślę że dobry plan i tego się trzymam..

dajcie jakiś konstruktywny pomysł, podzielcie się swoimi doświadczeniami, napiszcie coś o sobie, swoich planach itp - są takie?

ps. ja was nie oceniam bo od tego nie jestem - sami się oceniacie pisząc tu  ???
Willa, anonimowo nie piszemy, wszyscy jestesmy przejrzysci i do wgladu ;) :D. To tak tylko, jako informacja.

Fajne masz plany, podoba mi sie to. Trzymaj sie swoich marzen i realizuj je krok po kroku. Tyle, co ja moge dopowiedziec :).

A naszymi "pociesznymi" komentarzami za bardzo sie nie przejmuj, lubimy sie tez troszke zabawic nowicjuszem, ale mam nadzieje, ze niegroznie i nie czujesz sie urazony. Jesli tak, wybacz :). Ale nie zrazaj sie i pisz, opowiadaj, pytaj dalej.

Nasze komentarze sa tez wynikiem wczesniejszych doswiadczen z innymi tu na forum i w realu, wiec nawet, jesli forma odpowiedzi jest troche nie taka, to zawsze jakas szczypta prawdy w tym jest...

Ja radze, rusz szybko za praca, dzwon, idz osobiscie, tak jest najlepiej, pisanie nic nie daje-wiem z doswiadczenia, bo sezon sie konczy i z praca bedzie coraz trudniej.

"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Lip 2013, 11:01:54 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9582
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17721
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 27403
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 21156
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15086
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja