Ogólne > Dania i o Danii

kredyt na mieszkanie???

(1/2) > >>

floof:
witam kochani!!! mam pytanie czy moze ktos sie orientuje jak jest z kredytem w Danii?? otoz zamierzamy kupic mieszkanie typu andelsbolig i zastanawiamy sie czy dostalibysmy kredyt okolo 500.000 dkk?? moj chlopak ma umowe na czas nieokreslony a ja niestety pracuje na czarno. jakie sa wymogi takiego kredytu?? dziekuje za kazda odpowiedz!

AK211:
Nooo, tak. Leć do banku z prośbą o kredyt z pracą na czarno  ;D ;D ::)
Rety...

floof:
To chyba logiczne ze chodziło mi o to ze kredyt może wziasc jedynie mój chłopak i chyba to logiczne dla każdego. Liczyłam na rzetelna odpowiedz a nie na głupie komentarze ale cóż ...

kwadrat12:
Witam,rok temu kupilismy mieszkanie w Kbh-komuna Kopenhaska (900,0000-nie Andelsbolig)-Czy otrzymacie kredyt zalezy od wielu czynnikow-Napisze ci co ja zauwazylem.(ja bylem na A-kasse,moja dziewczyna pracowala +-15tys.dkk mc)kredyt otrzymalismy bez najmniejszych problemow(na 15 lat-oprocentowanie 2procent raty stale).Po pierwsze mielismy wklad wlasny(90,000tys.) mielismy dobra historie konta,jestesmy mlodzi (mamy 7 letnia corke) zalezy jakie mieszkanie i gdzie,Ps.Nie mozna odpowiedziec na twoje pytanie czy dostaniecie czy nie,zbyt malo informacjii,jak rownierz nikt tutaj nie jest kompetentny aby tak owych udzielic.Ps.1 Osobiscie do Andelsbolig nie jestem przekonany(czyt.wrecz przeciwnie)pozycznie pieniedzy na ta forme WSPOLWLASNOSCI jest drogie,i dosc ryzykowne. Reasumujac/z takimi pytaniami udajcie sie do banku,szkoda czasu na pisanie na forum.I jeszcze jedno,jezeli jednak z jakis powodow zdecydujecie sie na zakup Andelsbolig to potrzebny wam bedzie naprawde dobry ADWOKAT ktory sprawdzi plynnosc spoldzielni etc.badzcie uwazni gdyz moze sie okazac ze zamiast sie cieszyc sie mieszkaniem nie bedziecie spac po nocach. Polecam strone   Boliga dk.   Mieszkania w Kbh po ostrych spadkach ida teraz w gore,wszystko macie na boliga.dk   wykresy,raporty,prognozy etc. Zycze powodzenia bo radosc posiadania mieszkania przeogromna.

AK211:

--- Cytat: floof w 31 Lip 2013, 18:41:07 ---To chyba logiczne ze chodziło mi o to ze kredyt może wziasc jedynie mój chłopak i chyba to logiczne dla każdego. Liczyłam na rzetelna odpowiedz a nie na głupie komentarze ale cóż ...

--- Koniec cytatu ---

Z Twojego postu wynika, że chcecie wziąć kredyt razem, a także wspólnie kupić mieszkanie.
Z powyższego jasno wynika, pytasz o kredyt dla Was obojga ( liczba mnoga! ), więc wnioskowałam, że dla Ciebie fakt, iż osoba pracująca na czarno kredytu dostać nie może ( tylko kłopoty w zamian ) nie jest taki "jasny".

W takim układzie powinnaś zapytać "czy mój chłopak dostanie kredyt" ? A nie czy "dostaniemy" ??
Bo odpowiedź nasuwa się sama. Formułuj lepiej pytania, zamiast zżymać się na użytkowników.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej