poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: prosze o pomoc czy firma oszukuje nas na kase???  (Przeczytany 14210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: prosze o pomoc czy firma oszukuje nas na kase???
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Wrz 2013, 13:19:51 »

Myszka To ty niezla partia jestes, nie pisz tak glosno jaka masz kase bo sie nie opedzisz  ;) ;D ;D ;D
Chyba, ze zabieg obliczony na ten efekt, to ja przepraszam, ze sie wcinam  :( :-[
to ani duzo ani malo .Zaczynalam tez od niskiej.podwyzki sami dawali .w duchu tez sie burzylam ze misze robic czynnpsci ktorych nie mam w kontrakcie.a najlepsze jest to ze jak panowie z firmy widza ze siede ,fonik w ruchu fajurka i kawusia to mi sie pytaja czy auta im odkurze.I szkopul tego wszystkiego ze daja mi 100 koron od auta a godziny leca swoja droga .Nie chce brac kasy ale wciskaja myszce na serek zeby miala .noe moge tego chlopaka zrozumiec .iles tam czasu nyja i byla cisza .zapewne ktos podburzyl towarzystwo bo za malo kasy sie wydawalo i zaczelo sie .Juz kiedys slyszalam jak panowie z Poæski zaczeli sie domagac Bog wie jakiej placy a Dunczyk zwolnil panow i wziol nowych co byli szczesliwi a dunczyk wiedzial ze kazdy nastepny dzien nie bedzie zaczynal sie od przepychanek ze jaknie dostana podwyzki to nie zaczna pracy.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2013, 13:52:33 wysłana przez myszka0807 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: prosze o pomoc czy firma oszukuje nas na kase???
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Wrz 2013, 13:53:34 »
to ani duzo ani malo .Zaczynalam tez od niskiej.podwyzki sami dawali .w duchu tez sie burzylam ze misze robic czynnpsci ktorych nie mam w kontrakcie.a najlepsze jest to ze jak panowie z firmy widza ze siede ,fonik w ruchu fajurka i kawusia to mi sie pytaja czy auta im odkurze.I szkopul tego wszystkiego ze daja mi 100 koron od auta a godziny leca swoja droga .Nie chce brac kasy ale wciskaja myszce na serek zeby miala .noe moge tego chlopaka zrozumiec .iles tam czasu nyja i byla cisza .zapewne ktos podburzyl towarzystwo bo za malo kasy sie wydawalo i zaczelo sie .Juz kiedys slyszalam jak panowie z Poæski zaczeli sie domagac Bog wie jakiej placy a Dunczyk zwolnil panow i wziol nowych co byli szczesliwi a dunczyk wiedzial ze kazdy nastepny dzien nie bedzie zaczynal sie od przepychanek ze jaknie dostana podwyzki to nie zaczna pracy.

No tak kurcze Myszka, jakos mi sie zapomnialo o Twoich latach  :-[

myszka0807

  • Gość
Odp: prosze o pomoc czy firma oszukuje nas na kase???
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Wrz 2013, 15:06:45 »
Hahaha a prosilam zebys prowadzil dziennik pokładowy

poloniainfo.dk

Odp: prosze o pomoc czy firma oszukuje nas na kase???
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Wrz 2013, 15:06:45 »

 

zwolnienie z pracy - czy musi podać powód

Zaczęty przez zosiaxDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17043
Ostatnia wiadomość 17 Lip 2008, 16:33:25
wysłana przez zosiax
Mieszkanie spoldzielcze czy wlasnosciowe

Zaczęty przez ukaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11329
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2009, 18:23:16
wysłana przez uka
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 27046
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
rejestrować żone czy nie? - podatek, kwota zwolniona,

Zaczęty przez piotrekszDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11631
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2008, 13:59:51
wysłana przez Klingon
czy Duńczycy płacą na czas?

Zaczęty przez henlenDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7882
Ostatnia wiadomość 29 Wrz 2020, 08:16:02
wysłana przez Jomir