poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wybory lokalne 19 listopad 2013  (Przeczytany 11591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline psychopata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 42
  • -Otrzymane: 211
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: +5/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wybory lokalne 19 listopad 2013
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Lis 2013, 23:28:03 »
To mam nawet hasło wyborcze  KUBA CZŁOWIEK ORKIESTRA  ;D
Bardzo adekwatne.
Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
Hare seks, hare seks, seks, seks, hare, hare
Hare muza, hare muza, muza, muza, hare hare
Hare siec, hare siec, piwo, seks, muza, hare ;)

nutka53

  • Gość
Odp: Wybory lokalne 19 listopad 2013
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Lis 2013, 23:50:18 »
wybory komunalne w moim pojeciu sa bardzo wazne bo wybrani przez nas politycy beda decydowac na co wydac polowe dochodow , oni zdecyduja jak wysokie  mamy placic podatki. Ja ide i tym razem oddam glos na LA -podoba mi sie ich program, nie maja tez jeszcze nic "na sumieniu" w odroznieniu od pozostalych :D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory lokalne 19 listopad 2013
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Lis 2013, 00:02:36 »
A mnie sie podoba venstre z z diabelkiem w skorze aniolka- Larsem Løkke ;).
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wybory lokalne 19 listopad 2013
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Lis 2013, 02:02:10 »
Ty sie naprawde do tego kraju nie nadajesz.  Zmien nastawienie do "obcych".

Madralo!!! a podaj Ty tak konstruktywnie co Ty rzekniesz? : w jaki sposob pozyskac dochody dla Kommune czyli pobudzic wplywy, skoro lekka raczka chcesz szastac kasa pokaz zrodlo dochodu z czego mozna bedzie to finansowac???? Masz pomysla???
Jakkolwiek to w tym przypadku (a teraz Was szokne  ;D ) Jomir ma w 100% racje.
Wiesz jaka struktura przychodu jest w Twojej Kommune, jakie podatki nalezy wowczas zgromadzic aby wydawac???
Wiesz jak sie przedstawia struktura potrzeb w Twojej Kommune???? na ktorych finansowanie Kommune musi wyluszczyc w pierwszej kolejnosci??? Umiesz wskazac gdzie sa rozbuchane wydatki kommune i gdzie mozna wprowadzic ew. oszczednosci lub przeprowadzic bezkrwawe ciecia wydatkow???


Chcac robic polityke to sie na czyms trzeba cokolwiek znac, albo miec mgliste przynajmniej pojecie, samo chalturzenie haselkiem kasa na jezyk polski mozesz sobie wlozyc miedzy mrzonki, bo byc moze zyskasz pare glosikow mamusiek co to mocno zatroskane o polskosc swych dzieci nie bardzo wiedza jak to zrobic, wiec niech Kommune dunska da kase na krzewienie kultury polskiej.

Mamuski to powinny myslec jak wyksztalcic dzieci i wyposazyc je w instrumenty aby mogly sobie swobodnie poradzic w dunskiej rzeczywistosci skoro skazaly je na zycie tu, a nie polskosci z ktorej chleba w Danii raczej jesc nie beda, to jakkolwiek wazne ale zupelnie drugoplanowe i sa na to pomysly tylko umiejetnie je zrealizowac.
A moze wez sie za kontakty z Polskim senatem i MSZ oni sa od krzewienia i finansowania polskosci za granica, a nie rodzima dunska kommune w ktorej mieszkasz.
Co innego ubieganie sie o dofinansowanie z kommune np na umozliwienie nauki polskiego np. organizacja dojazdow, ale nie nauka facet!!!!

A czemu to np. friviligarbejde nie zalatwic nauki polskiego przy wsparciu nauki o dojazdy???? ja sie pytam?
Dunczycy za posrednictwem wlasnie frifiligarbejde zalatwiaja mnostwo pozytecznych spraw, a co polaczki??? dawaj kase?, bo dania za jakie to grzechy ma finansowac u siebie w kraju nauke jezyka polskiego????!!!!
Nie dosc, ze darmowo umozliwia nauke dunskiego to jeszcze polskiego bo polakowi zachcialo sie popracowac w DK????

Robisz polityke, jak lekcje dunskiego hehehe jedynie co, to plus za odwage bo o reszcie juz nawet sie nie wypowiem, zbyt bolesne moze sie okazac  ;D ;D ;D

Wiesz co??? zajmij sie Ty chlopie lepiej swoja polityka malzenska/partnerska czy jaka tam inna konfiguracyjna, bo ta nawet blacha lokalna (dla mnie b.wazna bo mnie bezposredno dotyczy i ma na mnie wplyw) dla Ciebie to Mount Everest.
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2013, 09:54:17 wysłana przez Jomir »

poloniainfo.dk

Odp: Wybory lokalne 19 listopad 2013
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Lis 2013, 02:02:10 »

 

Forskundsopgorelse 2013 - jak to czytac

Zaczęty przez GreggioDział Podatki

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10960
Ostatnia wiadomość 08 Maj 2013, 21:24:59
wysłana przez Tricia
DMP 2013 Driftingowe Mistrzostwa Polski

Zaczęty przez VENUSDział Hydepark

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8567
Ostatnia wiadomość 22 Maj 2013, 05:57:32
wysłana przez myszka0807
Årsopgørelsen 2013

Zaczęty przez cirolDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2531
Ostatnia wiadomość 18 Mar 2017, 20:04:24
wysłana przez roga
Rozliczenie za rok 2013

Zaczęty przez KruczakDział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2055
Ostatnia wiadomość 27 Kwi 2014, 21:15:17
wysłana przez Kruczak
feriepenge za rok 2013

Zaczęty przez arekpuchalski91Dział Podatki

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2785
Ostatnia wiadomość 15 Maj 2014, 22:05:23
wysłana przez Agata 123