poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Klub Gazety Polskiej Aarhus zaprasza na spotkanie z Glennem Jørgensenem  (Przeczytany 5981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maro28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
   Glenn Jørgensen naszym GOŚCIEM już za tydzień! Sobota 11 stycznia godzina 16-ta! Skæring Skole, Skæring Skolevej 200,  8250 Egå.
Przekaż dalej - relacja LIVE - www.niepoprawneradio.pl

 Duński naukowiec Glenn Jorgensen z Duńskiego Uniwersytetu Technicznego wykazał błędy w raporcie MAK i powielane przez tzw. komisję Millera.
Przypomnijmy, że według duńskiego eksperta przy utracie tylko końcówki skrzydła, co "zakłada raport MAK i raport komisji Jerzego Millera, samolot nie uderzyłby w ziemię, ale w miejscu, gdzie nastąpiło to zderzenie, miałby wysokość prawie 40 metrów i by odleciał".
 Więcej info na facebooku, wpisz Klub Gazety Polskiej AArhus.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Glenn Jorgensen jest - według "Gazety Polskiej" - ekspertem Zespołu Parlamentarnego, pilotem, specjalistą od analizy strukturalnej. W portalu  wPolityce.pl czytamy, że nowy nabytek ZP jest naukowcem z Duńskiego Uniwersytetu Technicznego. Na stronie Zespołu Parlamentarnego czytamy zaś: "dr inż. pil. Glenn Arthur Jorgensen, były wieloletni wykładowca Danish Technical University".

Przed dwoma lub trzema tygodniami szukał inż. Krzysztof Cierpisz na odpowiedniej stronie duńskiej uczelni odnośnego imienia i nazwiska. Nie znalazł żadnej wzmianki. Także ja szukałem bezskutecznie. Potwierdził to wczoraj niezależnie od nas bloger w portalu wPolityce.pl: "To odgrzewany kotlet i w dodatku kłamstwo. Każdy może sobie sprawdzić na sicie Duńskiego Uniwersytetu Technicznego (http://www.dtu.dk), że żaden naukowiec Glenn Jorgensen tam nie pracuje... no chyba, że jako sprzątacz".

Czy był kiedyś wykładowcą? - Kilka godzin temu inż. K. Cierpisz powiedział w tej sprawie: "Proszę przekazać, że dzwoniłem na duńską uczelnię. Nie tylko podałem imię i nazwisko, ale dyktowałem literę po literze. Odpowiedź sekretariatu brzmiała: 'Nikt nigdy o takim imieniu i nazwisku nie pracował na tym uniwersytecie'. Jestem przekonany, że Glenn Jorgensen jest prawdopodobnie pilotem".

Jest też możliwe, że Duńczyk jest takim doktorem, jak inżynierem jest współpracujący z ZP Konrad Matuszczak (nick: @NDB2010). Pisze bloger w Salonie 24: "Pan Glenn Jorgensen - google wyrzuca tylko polskie informacje o nim. Gdy zawęzi się poszukiwania do Danii - nie wyskakują żadne jego publikacje ani dokonania naukowo - badawcze. Najobszerniejszy katalog wszelkich publikacji Worldcat milczy o nim całkowicie".

Szef Zespołu Antoni Macierewicz mówi o nowym ekspercie: "Jorgensen, choć patrzy na przebieg wydarzeń zupełnie z innej perspektywy, potwierdza ustalenia naukowców: Szuladzińskiego, Biniendy, Nowaczyka i Berczyńskiego". - Nadzwyczaj zdolny byłby ten Duńczyk, skoro potrafi potwierdzić zarówno półbeczkę Nowaczyka, jak i brak tejże u Berczyńskiego.




Ot ciekawostka.


Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
To może chociaż kafelki na uniwersytecie wykładał  ???

Ja stawiam na tych ekspertów  ;D


Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
 ;)
kolejne rewelacje....
Co tym razem?
mocz w paliwie im wybuchl?
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

poloniainfo.dk


 

2 wolne pokoje w akademiku , Aarhus

Zaczęty przez aniaaniaDział Edukacja

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6483
Ostatnia wiadomość 01 Lis 2007, 10:22:14
wysłana przez aniaania
Czerwony MALUSZEK 126 p na polskich blachach w Aarhus

Zaczęty przez Ania i JustynaDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 21434
Ostatnia wiadomość 09 Sie 2013, 18:50:16
wysłana przez piotr1
Złotnik w Aarhus

Zaczęty przez N.Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4253
Ostatnia wiadomość 12 Maj 2008, 11:56:45
wysłana przez N.
Sklepy zoologiczne w Aarhus.

Zaczęty przez MieciaDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7318
Ostatnia wiadomość 14 Paź 2010, 22:07:45
wysłana przez Miecia
Meta a la hotel continent ale w Aarhus? hotel robotniczy

Zaczęty przez butaprenDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6537
Ostatnia wiadomość 03 Gru 2013, 20:40:51
wysłana przez farvela