poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Trampolina  (Przeczytany 2235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Baumi

  • Gość
Trampolina
« dnia: 16 Kwi 2014, 06:41:48 »
Witam! Rzecz popularna w Danii, więc może ktos będzie w stanie mi pomóc :) Czy ktoś z Was orientuje się czy dostanę gdzieś trampolinę o średnicy max. 250cm i udźwigu do powiedzmy 150kg? Dziecko juz nawet ładnie chcodzi, wiec postanowilismy zainteresowac sie trampoliną jednak chciałbym móc tam wejść z nim (~95kg). Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nasz ogródek nie jest za duży i nie chcialbym go zastawiac w całości trampoliną. Myślałem wiec o czymś do 250cm, jednak wujek google nie jest mi w stanie za bardzo pomóc (wiekszosc trampolin w podobnym rozmiarze ma udzwig max. 100kg). Zna ktos moze jakas firme / sklep oferujacy cos co spelni moje oczekiwania? Dzieki!

Offline faja

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 118
  • Wiadomości: 787
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Trampolina
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwi 2014, 08:18:18 »
Prosze: http://www.toysrus.dk/brands/outra/outra-sport-trampolin-240-cm?id=608620&vid=461102
jesli masz miejsce, zdecyduj sie na 300cm, gdzie swobodnie moga skakac dwie osoby, bedzie sluzyc dluzej, warto tez zwrocic uwage na sposob montowania siatki, sa zewnetrzne i wewnetrzne.

Baumi

  • Gość
Odp: Trampolina
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwi 2014, 08:24:19 »
Dzięki faja, o coś takiego mi właśnie chodziło! :) Jeśli chodzi o siatkę to która lepsza: wewnętrzna czy zewnętrzna oraz czy można do takiej trampoliny jak podałaś dokupić dowolną z tych siatek?


Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Trampolina
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwi 2014, 09:59:55 »
Przerabialismy temat trampoliny w ubieglym roku.
Tak wiec, z tego co uzbieralismy:

1. im wieksza trampolina, tym wieksza sprezystosc (porada fizjoterapeuty)
2. tylko trampoliny z Touyrus sa galwanizowane i nie rdzewieja (tak twierdzi znajmy, ktorego dzieci juz sa nastoletnie)
3. w Toyurus maja rozne wymiary

Co do siatki mam wewnetrzna i wydaje mi sie to lepszym rozwiazaniem.
MOja corka uwielbia sie ganiac dookola på trampolinie i wowczas noga nie wpadnie pomiedzy sprezyny. Mamy ochraniacz, ale wbrew pozorom te ochraniacze nie sa ani super grube, ani super sztywne, noga spokojnie moze sie powiedzmy zaglebic.
Po ganianiu wkolko, czasem Mala sie przewraca i laduje na siatce, wowczas jest wciaz jeszcze kilkanascie centymetrow  do brzegu trampoliny i twardego kantu.

To takie nasze obserwacje z praktyki :)
Jutro stawiamy nasza trampoline (zlozylismy na zime)
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi 2014, 13:44:41 wysłana przez Jomir »
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Baumi

  • Gość
Odp: Trampolina
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwi 2014, 10:40:34 »
Dzięki faja za przydatne linki, już się zagłębiam w temat :) Dzieki też Jomir za własne spostrzeżenia :) Udanych świąt!


poloniainfo.dk

Odp: Trampolina
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwi 2014, 10:40:34 »