poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dubaj przewóz osób i mienia  (Przeczytany 5595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danske

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
Dubaj przewóz osób i mienia
« dnia: 01 Lis 2014, 20:22:24 »
Uwaga na Dubaj przewoźnika
Nie polecam nikomu, miałem zamówiony transport na ten piątek 31 października i jak mnie zapewniał niejaki pan ''szef'' na 100 procent kabusewca przyjedzie o godzinie 11.00 żeby wszyscy klienci zdążyli na Wszystkich Świętych do domu. Niecierpliwie czekałem do tej godziny jednak nikt się nie odzywał. Gdy zadzwoniłem do biura gdzie jest transport pan szef powiedział, że kabusewca nie odbiera od niego telefonu bo prawdopodobnie jeszcze śpi. Po chwili zadzwonił do mnie inny numer jak się okazało był to kabusewca i poinformował mnie, że jedzie z czterema pasażerami z Jutlandii i jest dopabuse w okolicach Odense i będzie dopabuse ok. godziny 13.00 w Kopenhadze.  Gdy zadzwoniłem o godzinie 13.15 już bezpośrednio do kabusewcy to okazało się że samochód wciąż jest w Odense, nawaliła skrzynia biegów i jest aktualnie naprawiany i wyjazd będzie opóźniony o kolejne dwie godziny. Dzwonię o 15.00 jak wygląda sytuacja kiedy sfrustrowany kabusewca mówi, że auto nie pojedzie i mam dzwonić do biura. Trudno, zdarza się, samochody mają to do siebie, że się czasami psują więc próbowałem się dodzwonić do biura kilkadziesiąt razy jaki plan awaryjny w takiej sytuacji ma pan szef. Nadęty bufon, który ogłasza się jako profesionalny przewóz osób i mienia nawet nie odebrał telefonu. Jedynie Bogu ducha winny kabusewca powiedział, żebym znalazł szybko innego przewoźnika  :P. Jednak trudno znaleźć transport z minuty na minutę w przeddzień święta. Zostałem na lodzie. Nie próbowałem już nawet dalej dzwonić bo wiedziałem, że to bez sensu. Najbliższy transport jaki udało mi się zamówić to dopabuse poniedziałek także święto miałem z głowy. Dodam tylko, że był to mój ostatni dzień w Danii i musiałem opuścić już mieszkanie na stałe. Gdyby nie pomoc przyjaciół to został bym chyba na ulicy do tego poniedziałku.  Jestem ciekaw tylko co stało się z tymi czterema osobami, które już były w tym busie. Natomiast panu  szefowi firmy Dubaj proponuję niech sobie da spokój i zajmie się lepiej handlem burakami na targu albo transportem ziemniaków niż profesionalnym przewozem osób. Pozdrawiam serdecznie Rafał

Offline adam1919

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Dubaj przewóz osób i mienia
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lis 2014, 12:56:00 »
Mam coś lepszego na temat tej ''ala'' firmy.
Wypadek busa z okoneckiej firmy przewozowej
Niedziela, 13.07.2014
Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 142 na wysokości wsi Warchlinko w województwie zachodniopomorskim. Bus zderzył się z autem osobowym. Dziesięć osób, w tym troje dzieci, zostało rannych, ich stan określany jest jako ciężki

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wypadek-busa-w-woj-zachodniopomorskim,wid,16750093,wiadomosc.html

Chcecie tak skończyć to zapraszam do korzystania z usług firmy DUBAJ

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dubaj przewóz osób i mienia
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lis 2014, 18:28:29 »
Adam - czy w opsianym wypadku uczestniczyly auta z firmy DUbaj, lub chociaz kabusewcy?
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline adam1919

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Dubaj przewóz osób i mienia
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lis 2014, 19:09:16 »
Jomir wyobraź sobie że samochód i kabusewca z tej firmy brał udział w tym wypadku. A mało tego jak teraz dzwonisz do tej firmy i chcesz zamówić transport to właściciel robi z Ciebie idiote i mówi że nie zajmuje się przewozem osób tylko przeprowadzkami.
Dziwne bo zaraz po wypadku ich busa zmienił działalność. A na Poloni nadal się ogłasza jako firma przewozowa osób i paczek.

poloniainfo.dk

Odp: Dubaj przewóz osób i mienia
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lis 2014, 19:09:16 »

 

Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26102
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
Oferta dla osob z Aarhus

Zaczęty przez caramintsDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10118
Ostatnia wiadomość 05 Lis 2007, 23:14:28
wysłana przez mawi
szukam osób...

Zaczęty przez Natalia80Dział Hydepark

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3635
Ostatnia wiadomość 19 Lis 2013, 18:44:48
wysłana przez Krakers
Interesujące linki dla wszystkich osób planujących wyjazd do Danii- po polsku

Zaczęty przez magrafDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 7790
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 20:36:11
wysłana przez magraf
Dobre miejsce na obiad w Kopenhadze dla grupy 40 osób

Zaczęty przez JuztynkaDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10474
Ostatnia wiadomość 01 Paź 2013, 13:54:04
wysłana przez Juztynka