poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata  (Przeczytany 81765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #90 dnia: 02 Lis 2014, 22:10:08 »
"Dania jest krajem protestanckim, a jednak sa koscioly katolickie i Polacy maja prawo do nich uczeszczac.
W czym Polacy sa lepsi od Arabow?
Ze sa biali?
NIe, nie chodzi o to, ze nie lubie Polakow, albo kocham Arabow. Biore sprawe na chlodno, na czysta logike!

Ludzie! Chodzi o LUDZI! a nie o to skad pochodza, lub jaki maja kolor skory!"

Tak, logike.Kobieca logike ,wiec tak naprawde nic w tych wywodach logicznego nie ma.
My mowimy o jednym, ty zupelnie o czyms innym.
To jeszcze raz, powolutku sobie przeczytaj, nawet kilka razy zebys znowu z niedobrymi polakami nie wyskakiwala jak Filip z konopii.
-Tak, nie chodzi o kolor skory,ani ich wiare- CHODZI O TO JAK SIE ZACHOWUJA I JAKIE PRAWA CHCA WPROWADZIC.
Masz kilkanascie  linkow ile dokonujaprzestepst i jakie. Teraz dostrzegasz roznice miedzy polakami,a przybyszami ze wschodu?
Te liczby tez nie sa miarodajne, no bo jak porownac morderstwa, pobicia,gwalty do kradziezy?A zakladam ze 90% przrstepst dokonywanych przez polakow to kradzieze. Gdyby polak zgwalcil dunke, to na 100% mowiliby o tym w wiadomociach, gdy muzulmanin zgwalci, to nie mowia, bo to juz prawie norma...


"CO do tego jakie zdanie maja DUnczycy, o czym rozmawiaja?
Slowo Ci daje, ze absolutnie nie o tym.
Rozmawiaja o feriach, o przyjemnosciach, o urlopie, o dzieciach, psach, cieplych krajach. NIkt nie bawi sie w polityke.
Wrocilam trzy dni temu z konferencji, spotkalam tam okolo 200 osob, z czego wieczor integracyjny, wspolne posilki przez 3 dni!
Ani slowa o polityce! Uchodzcach, Arabach, meczetach...
BYli sami DUnczycy (bylam jedynym obcokrajowcem) - wiec nie musieli udawac poprawnosci politycznej."



I wlasnie to jest ich wielki problem. Zatracili swoj instynkt samozachowawczy. Nawet jak cos sie wydarzy sasiadowi, to szybko chca o tym zapomniec i rozmawiaja o swoich wakcjach, zamiast o tym ze trzeba cos z tym zrobic. Wierza ze policja ich ochroni, niestety przyjdzie czas ze bedzie za pozno.
Co do rozmow o uchodzcach w czasie konferencji, to prosze cie, nie badz naiwna. Nikt nie rozmawia o takich kwestiach z ludzmi ktorym nie ufa. Szczegolnie w danii, gdzie donosicielstwo jest na poziomie "master".Rozmawiaja w zaciszu domowy, lub wsrod przyjaciol. Gdybys nagle ktos zaczal rozmawiac w trakcie takiej konferencji o muzulmanach, to ludzie zaczeliby sie od niego uciekac jakby baka puscial w towarzystwie. Sam bym sie nie dal sprowokowac do takiej rozmowy gdyby byla mi mila praca. Poprawnosc polityczna w danii , jak i w szwecji doprowadzi ich do zguby.wiem, powtarzam sie, ale naprawde mysle ze takbedzie.
Zakladam ze nie mieszkasz na nørrebro,ani na tinbjerg. Przejedz sie tam, zobacz jak tam to wyglada i wtedy pogadamy o twojej logice. Tylko nie jedz do tinbjerg wieczorem, mimo wszystko nie zycze ci zle.
TAk, masz racje, Polacy glownie pija (czasem kogos zabija podczas jazdy po pijaku) i kradna ((ale juz nie  kremy w sklepie, ale benzyne ze stacji benzynowych - na wieksza skale niz jeden bak), okradaja bankomaty, pracuja jako kurierzy narkotykowi. Faktycznie nie morduja. Choc nie tak calkiem dawno, to wlasnie Polacy porwali dyrektora jakiegos banku i przetrzymywali go torturujac. Oprocz tego handluja narkotykami, jedna ze spraw dotyczyla 500 kilogramow.
NAprawde robi CI roznice jakie to sa przestepstwa?
Przestepca jest przestepca! I jak mamy wstrzymac naplyw przestepcow, to trzeba wstrzymac dla wszystkich.

Bo tak, masz racje, nie mieszkam na Nørrebro, czy chocby w Ishøj. MIeszkam w "bialej" gminie, w ktorej wlasnie boimy sie wschodnich przybyszy. Sasiad z naprzeciwka mial 5 wlaman w ciagu roku, i jedna probe, gdy jego 10-letni syn byl sam w domu. Na szczescie zlodzieje, gdy zobaczyli chlopca uciekli. Musialbys zobaczyc dziesieciolatka bialego jak sciana z sinymi ustami, ktory nie mogl wydusic slowa, gdy do mnie przybiegl.
Przyjaciele mieli wlamanie do domu, podczas gdy oni i trzy male dziewczynki spali. Szczescie, ze nic nikomu sie nie stalo.
Ja nie mialam wlamania  -mam psa (poki co domy z psami sa omijane), niedlugo bede miala drugiego. Nauczylam psa spac z moja corka - ma swoj koc na jej lozku. Bo sie po prostu boje, ze jak ktos wejdzie w nocy przez okno, to jej po porstu cos zrobi.

I uwierz mi, ze nIe potrzebny mi Libijczyk na Nørrebro. Ja sie boje zwyklego przybysza ze wschodu, ktory przyjdzie do mnie TYLKO mnie okrasc. 

MOje prywatne zdanie jest takie, ze powinny wrocic granice, wowczas kraje by panowaly nad tym, kto gdzie wjezdza i po co.
Ograniczylo by to w znacznym stopniu swobodne przemieszczanie sie grup przestepczych, ale takze cudow w postaci ostatnio glosnej eboli.

I znow nie oskarzam Polakow, ale probuje CI pokazac, ze naprawde nie mamy powodu do czucia sie lepiej niz inni przybysze!
Dlatego wlasnie chyba stosowniejsze jest nie ocenianie innych.

Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #91 dnia: 02 Lis 2014, 22:23:57 »
Bohaterze z Nørrebro,

"....To ze nie slyszales nie oznacza ze tak nie bylo, zgodzisz sie? A teraz zmykaj na googla i sobie poszukaj informacji. Oczywiscie nie byli tam oficjalnie. Ale czy w czasie wojny  w  Afganistanie, USA bylo tam i szkolilo Tlibow? No wlasnie.
 Jak juz sie zorientowali ze bron dawana opozycji cichaczem nic nie da, wtedy wyslali lotniskowce. Pomysl logicznie, czy ktos niezaangazowany od poczatku konfliktu wysyla lotniskowce?"....



Sluchaj, buraku zmykac to mozesz do swojej nory! Rozbijasz sie okropnie tutaj na forum. Dyskutujac na jakikolwiek temat powinnienes odrobic lekcje, a wiedzac za malo skromnie milczec!!
USA wyslalo flote by zmusic Assada do zaprzestania uzywania i usuniecia broni chemicznej, dzieki perswazji Rosji Assad to przeprowadzil.Syryjska misja USA sie wtedy skonczyla. Obama wielokrotnie odmawial partycypacji w konflikcie syryjskim.

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #92 dnia: 02 Lis 2014, 22:24:37 »
Jomir, zanik sie cos napisze warto o sprawdzic. Google nie boli.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/877888,Chorwacja-w-UE-Inne-kraje-bylej-Jugoslawii-czeka-dluga-droga

"Czesto jestem w malym gronie kolegow  pracy, wowczas jest nas dwie trzy osoby. Tez jakos w polityke nie wchodzimy. MOze jest to specyfika branzy, w korej wlasnie chodzi o pomaganie ludziom.
W gronie rodzinnym, tez o tym nie rozmawiamy, w gronie przyjaciol, tez nie.
Jest tyle fajnych tematow do rozmow."

Tym bardziej zastanawiajace jest zaangazowanie w ta dyskusje.
Probujesz na sile nam udowodnic ze wszystko jest OK.Nie jest i a bedzie  jeszcze  gorzej. Oczywiscie  ze nie wszyscy szwedzi czy dunczycy zdaja sobie z tego sprawe,bo nie zyja wsrod  uchodzcow,wiec skad maja wiedziec? Jak w albertslund byly podpalenia  to minister blokowal media i nikt nic nie wiedzial oprocz tych ktorzy tam mieszkali. Ktos kto mieszka w hellerup i jezdzi do pracy swoim mercedesem nie ma zielonego pojecia, lub tez nie chce nawet wiedziec, jak to wyglada w greve, brøndby strand,hundige, czy tinbjerg. Po co mu ta wiedza? On ma dobra prace, a poza tym jest wiele fajniejszych  tematow do rozmow...
http://ndie.pl/hamburg-emeryci-raus/
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #93 dnia: 02 Lis 2014, 22:38:12 »
Dyskutujac o imigrantach z Syrii czy Iraku nalezy pamietac, ze zadne panstwo europejskie nie potrafilo w racjonalny sposob ich zasymilowac.Zawsze byl kosztowny problem z zadomieniem, praca i nauka, a przede wszystkim z laczeniem rodzin.

 Skandynawia z minimalnym przyrostem naturalnym i czestym brakiem rak do pracy zawsze byla gotowa przyjmowac uchodzcow; wegrow w latach 50, turkow w 60, zydow polskich na przelomie 60 i 70, chinczykow i wietnamczykow w 70, polakow w 70 i 80, tamili w 90 no i od 20 lat muzulmanow. Poza muzulmanami zadna grupa nie miala klopotow z aklimatyzacja pewnie dlatego, ze nie bylo ich tak wielu.
« Ostatnia zmiana: 02 Lis 2014, 23:06:05 wysłana przez zpatentem »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #94 dnia: 02 Lis 2014, 22:44:05 »
Widzisz, ja nie potrzebuje korzystac z google by wiedziec, ze
Slowenia i Chorwacja sa krajami czlonkowskimi;
Brakuje Kosowa, Czarnogory, Serbii, Macedonii.

Brakuje Ci argumentow, wiec szukasz niuansow.

RAport nie wyszczegolnia z jakich konkretnie krajow pochodza przestepcy, rownie dobrze moga byc wiec ze Slowenii i Chorwacji. 



Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #95 dnia: 02 Lis 2014, 22:48:37 »
"I znow nie oskarzam Polakow, ale probuje CI pokazac, ze naprawde nie mamy powodu do czucia sie lepiej niz inni przybysze!
Dlatego wlasnie chyba stosowniejsze jest nie ocenianie innych. "

Nie wiem skad przypuszczenie ze ktokolwiek z polakow ma sie czuc lepiej. Ja wole z madrym muzulmaninem porozmawiac, niz z glupim polakiem. Tutaj chyba nie o tym dyskusja jest.


"NAprawde robi CI roznice jakie to sa przestepstwa? "

 Tak, wole zeby mnie ktos okradl niz zabil. Zrobiloby mi to wielka roznice.Tak sadze.

 zpatentem

"Sluchaj, buraku zmykac to mozesz do swojej nory! Rozbijasz sie okropnie tutaj na forum. Dyskutujac na jakikolwiek temat powinnienes odrobic lekcje, a wiedzac za malo skromnie milczec!!
USA wyslalo flote by zmusic Assada do zaprzestania uzywania i usuniecia broni chemicznej, dzieki perswazji Rosji Assad to przeprowadzil.Syryjska misja USA sie wtedy skonczyla. Obama wielokrotnie odmawial partycypacji w konflikcie syryjskim."

No i co mamci odpisac? Tez cie nazwac burakiem ktory potrafi przeczytac onet? Nie wydaje mi sie zeby to mialo sens. Oddsylam cie do google. Ale zeby cos znalezc trzeba zadawac wlasciwie pytania. Najlepiej po angielsku.

Tutaj Max Kolonko o tym mowi


W 2008 r rosja napadla na gruzje, wszystkie media w polsce jak jeden maz oskarzaly tylko Rosje. Nikomu nie przychodzi do glowy inny scenariusz.Gdy ktos na forach pisal inaczej, nazywano go prorosyjskim burakiem i pytano skad niby ma takie wiadomosci...

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/92607,bater-stracilem-prace-za-prawde-o-gruzji.html



Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #96 dnia: 02 Lis 2014, 22:53:34 »
Widzisz, ja nie potrzebuje korzystac z google by wiedziec, ze
Slowenia i Chorwacja sa krajami czlonkowskimi;
Brakuje Kosowa, Czarnogory, Serbii, Macedonii.

Brakuje Ci argumentow, wiec szukasz niuansow.

RAport nie wyszczegolnia z jakich konkretnie krajow pochodza przestepcy, rownie dobrze moga byc wiec ze Slowenii i Chorwacji.


To skoro wiesz, to po co piszesz ze wiekszosc krajow bylej Jugoslawii jest UE?
Aaaaaa, to jest ta Twoja logika. Wiem, ale wprowadze w blad zeby pozniej napisac ze czepiaja sie niuansow. Faktycznie w calej dyskusji jest to niuans,ale ja wole trzymac sie faktow i jesli cos pomyle to wole napisac ze sie pomylilem niz miec pretensje do kogos ze mi wytknal blad.


Dobranoc :)
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

poloniainfo.dk

Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #96 dnia: 02 Lis 2014, 22:53:34 »

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #97 dnia: 02 Lis 2014, 23:02:02 »
Lukasz daj spokoj. Kolonko blednie ocenil sytuacje Syria - USA klip z youtube jest poza tym z wrzesnia 2013 gdy Assad jeszcze gazowal ludzi.
Musisz tez zrozumiec, ze obecnie kazda kolejna wojenna eskapada USA gwarantuje przegrane wybory do kongresu, izby reprezentantow i tez prezydenckie.Opinia publiczna w USA jest po prostu zmeczona kosztownymi wojnami w obronie cudzej demokracji i dostaw ropy.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #98 dnia: 03 Lis 2014, 04:41:30 »
 ;D ;D ;D
Dawno się tak nie obśmiałam !

Wreszcie lukashero zdradził nam źródło swojej wiedzy i swoich rewelacji!  ::)

MARIUSZ MAKS KOLONKO ! 8) 8) 8) - i wszystko jasne !

Nooo....przy taaaakim "autorytecie" nie pozostaje już nic, tylko pokornie przyjąc "prawdę objawioną" płynącą z ust MMK  ;D ;D ;D.

I pisze to koleś , zarzucający innym , że "czerpią swoją wiedzę z TVN "  ;D ;D ;D 8).

Nie ma to, jak "rzetelne" źródło!  8) 8) 8) ::)

" Polak gorszego sortu"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #99 dnia: 03 Lis 2014, 05:06:18 »
Ich, Betti, on jeszcze uzywa google!

Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #100 dnia: 03 Lis 2014, 09:10:17 »
Lukasz daj spokoj. Kolonko blednie ocenil sytuacje Syria - USA klip z youtube jest poza tym z wrzesnia 2013 gdy Assad jeszcze gazowal ludzi.
Musisz tez zrozumiec, ze obecnie kazda kolejna wojenna eskapada USA gwarantuje przegrane wybory do kongresu, izby reprezentantow i tez prezydenckie.Opinia publiczna w USA jest po prostu zmeczona kosztownymi wojnami w obronie cudzej demokracji i dostaw ropy.

Tam konkretnie mowi od 2 minuty o tym ze Obama popieral opozycje , co mozna sprawdzic w innych zrodlach.Pierwszy raz przytoczylem MMK, wszystko co mowi mozna zweryfikowac, to jakie wnioski wyciaga to juz inna sprawa.

happybeti, nie chce mi sie z toba polemizowac bo i tak bys nie zrozumiala. Pewnie ty i Jomir czerpiecie aktualna wiedze z... no wlasnie skad? No bo przeciez nie z internetu. Ze zacytuje Gogola "I z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!"
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Lis 2014, 09:30:50 »
Powtorze jeszcze raz, ponad roczna opinia Kolonki (tez wielu innych dziennikarzy) nie sprawdzila sie bo Assad oddal bron chemiczna i USA, ku zadowoleniu Rosji, zrezygnowalo wtedy z interwencji.
Swoja droga bombardujac IS USA posrednio, wbrew wlasnej woli, pomaga teraz Assadowi.

Tu pisza o ewentualnych planach USA i roznych mozliwych konsekwencjach, nic o aktualnej ingerencji:

http://www.freedomhouse.org/article/syrian-crisis-case-greater-us-involvement#.VFdMYTSG-kc

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #102 dnia: 03 Lis 2014, 11:36:00 »
Powtorze jeszcze raz, ponad roczna opinia Kolonki (tez wielu innych dziennikarzy) nie sprawdzila sie bo Assad oddal bron chemiczna i USA, ku zadowoleniu Rosji, zrezygnowalo wtedy z interwencji.
Swoja droga bombardujac IS USA posrednio, wbrew wlasnej woli, pomaga teraz Assadowi.

Tu pisza o ewentualnych planach USA i roznych mozliwych konsekwencjach, nic o aktualnej ingerencji:

http://www.freedomhouse.org/article/syrian-crisis-case-greater-us-involvement#.VFdMYTSG-kc

Tak, zgadza sie. Teraz im pomaga. Tyle tylko ze ja chcialem zwrocic uwage na ten fragment w ktorym mowil ze Obama popieraopozycje. Opinie Kolonki czasem sie sprawzaja, czasem nie. W wiekszosci ma racje, ale nie zawsze.  W ogole amerykanska polityka zagraniczna na pierwszy rzut oka nie ma sensu. Nie wszystko sa wstanie przewidziec. Nie zapominajmy tez o wielkiej roli izraela. Oni sa najbardziej zainteresowani sytulacja w Syrii. Oni tez bardzo chcieli usuniecia Assada, bo Assad, jak juz wspomniaem wczesniej, ma dobre uklady z Iranem...
Co do Amerykanskiej polityki na bliskim wschodzie to za kazdym razem doznaja porazki. Poczawszy od Afganistanu, Iranie, Iraku i teraz Syrii. Udalo im sie obalic Kadafiego, teraz Libanczycy dopabuse maja przewalone.
« Ostatnia zmiana: 03 Lis 2014, 12:35:43 wysłana przez lukashero »
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #103 dnia: 03 Lis 2014, 14:59:39 »
Tam konkretnie mowi od 2 minuty o tym ze Obama popieral opozycje , co mozna sprawdzic w innych zrodlach.Pierwszy raz przytoczylem MMK, wszystko co mowi mozna zweryfikowac, to jakie wnioski wyciaga to juz inna sprawa.

happybeti, nie chce mi sie z toba polemizowac bo i tak bys nie zrozumiala. Pewnie ty i Jomir czerpiecie aktualna wiedze z... no wlasnie skad? No bo przeciez nie z internetu. Ze zacytuje Gogola "I z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!"

Masz rację- NIGDY nie zrozumiem tego typu oszołomstwa. Ani twoich pozbawionych krzty logiki "argumentów". Do tego trzeba miec specyficzny tok "myslenia" i ślepo wierzyć internetom  :D 8).I nie zastanowić się nad źródłem, tylko wrzucać pierwszy z brzegu link, który wyskoczy.
Internet jest dla ludzi - ale korzystać z niego potrafią nieliczni , jak widać  8)

" Polak gorszego sortu"

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #104 dnia: 03 Lis 2014, 15:54:35 »
Masz rację- NIGDY nie zrozumiem tego typu oszołomstwa. Ani twoich pozbawionych krzty logiki "argumentów". Do tego trzeba miec specyficzny tok "myslenia" i ślepo wierzyć internetom  :D 8).I nie zastanowić się nad źródłem, tylko wrzucać pierwszy z brzegu link, który wyskoczy.
Internet jest dla ludzi - ale korzystać z niego potrafią nieliczni , jak widać  8)

A knkretnie o czym piszesz? Jakie oszolomstwo masz na mysli? Przyznaj sie ze nie masz zielonego pojecia o tym bo sie po prostu nie interesujesz, to przeciez nic takiego. Nie piszemy tutaj o teoriach spiskowych, tylko trzymamy sie faktow, jesli tak nie jest to udowodnij to, a nie piszesz bzdury. Nie masz wiedzy, to nie zabieraj glosu,albo poczytaj rozne zrodla i jesli bedziesz miala  swoje zdanie to wtedy sie wypowiadaj, bo jak  narazie nic nie wnioslas do dyskusji.

W Polsce w 20-stoleciu miedzywojennym bylo wielu ludzi ktorzy mowili ze nalezy sie zbroic, bo nie wiadomo co niemcom strzeli do lba. Bylo tez o wiele wiecej ludzi( takich jak ty)ktorzy mieli to wszystko gdzies i mowili na tych pierwszych ze sa oszolomami. Nie jest to pierwszy raz gdzie historia sie powtarza.

Przytocze tutaj wojne na balkanach w latach 90-tych.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Bo%C5%9Bni_i_Hercegowinie

Czy az tak trudno wyobrazic sobie sytulacje ze w malmo za 30 lat bedzie o wiele wiecej muzulmanow niz szwedow i beda chcieli sie odlaczyc od szwecji i zrobic wlasna republike?
Pochod Muzulmanow w malmo w 2012 r.

https://www.youtube.com/watch?v=VgejoxVuqVM#t=112
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

poloniainfo.dk

Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #104 dnia: 03 Lis 2014, 15:54:35 »

 

jak odnosza sie pracodawcy w danii do sluzby wojskowej

Zaczęty przez tygrys3000Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 14867
Ostatnia wiadomość 09 Cze 2007, 15:21:41
wysłana przez GoTTie
Gdzie najlepiej mieszka sie w Århus?

Zaczęty przez SarahDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21961
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 19:29:18
wysłana przez air2006
muah Thai - gdzie mozna sie zapisac?

Zaczęty przez Muay Thai- gdzie znajde?Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 31428
Ostatnia wiadomość 14 Sty 2014, 13:41:34
wysłana przez czesio
Problem z logowaniem sie do banku

Zaczęty przez patrykos93Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 11950
Ostatnia wiadomość 15 Wrz 2016, 20:03:06
wysłana przez daniaa
Jak się rozliczyć ze skat w 2008

Zaczęty przez kaska114Dział Podatki

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 22356
Ostatnia wiadomość 07 Gru 2008, 16:41:13
wysłana przez K3