poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego  (Przeczytany 43541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bart656

  • Gość
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Maj 2015, 21:51:53 »
Mam tylko jeszcze nadzieje, ze dozyje czasow jak Tuska przywioza w kajdankach i reszte złodziejaszkow z PO.
dobrej nocy

http://wpolityce.pl/polityka/245604-happening-siary-czuje-zmiane-niedziela-i-wszystko-jasne-niedziela-bedzie-dla-nas-wideo

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Maj 2015, 22:23:23 »
No to teraz do walizek i do domciu, do domciu... Wasz prezydent w koncu obiecal, ze wrocicie do kraju :)

Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Maj 2015, 06:07:02 »
cyt; daniaa
 " Teraz, w dzisiajszych czasach wyjeżdżamy po prostu dla kasy. Jak czytam te wasze "cierpienia" to śmiać mi się chce. Poczytajcie trochę historii ludzi internowanych, wydarzenia niszczące nadzieję, rodziny i przestaniecie narzekać na takie pierdoły polityczne."

Racja , tylko Ci ktorzy za ta wolnosc siedzieli i cierpieli...jakos raczej w wiekszosci czy tlumnie  nie powracali, chociaz mogli i nic im nie grozilo, rodzi sie pytanie- dlaczego ?
Po pierwsze...wyjechalem za granice aby zyc normalnie , bez obaw o jutro-jest to niezaprzeczalnie argument materialny, po drugie ..aby zapewnic lepszy start swojemu dziecku -edukacji , godnego zaplecza socjalnego,znalezienia pracy na wyzszym stanowisku, czego kraj pochodzenia by mu raczej nie zapewnil , bez wzgledu na jakakolwiek frakcje rzadzaca. Po trzecie ze wzgledu na to , ze w wieku produkcyjnym wielokrotnie slyszalem ubiegajac sie o prace , iz jestem "za stary" i niedlugo zaczna rozwijac  mi sie" choroby zawodowe" (mechanik-kabusewca) - bo po tylu latach pracy w kanalach to musza
Znudzilo mi sie probowanie wiazania zkonca z koncem , pracy za bandyckie wynagrodzenie , przebranzawiania sie, chodzenia na kursy , desperackich prob znalezienia pracy, pracy na czarno aby jakos to bylo...
Wiec dlatego tu jestem aby zyc sobie normalnie i patrzec sobie w przyszlosc przez "rozowe okularki"
Nie czuje sie pokrzywdzony przez los bo kazdy jest kowalem wlasnego , nikt nikomu nie zabrania polepszenia swoich warunkow bytowych , chociazby ppoprzez wyjazd za granice i podjecia tam pracy , jezeli sa ku temu warunki jakie dalo nam uczestwnictwo w UE
Cyrk polityczny na calym swiecie mnie nie interesuje - bo z calego swiata nie pochodze tylko z Polski i sytuacja w tym kraju mnie o dziwo jeszcze obchodzi ,tylko ze wzgledu na starsza czesc rodziny jak tam pozostala, ktorej moge  bardziej pomoc z tego miejsca niz gdybym byl w kraju.
Pokolenie "steropianowych "politykow musi odejsc w zapomnienie , ster musi przejac normalne pokolenie nie skazone calym tym balaganem w glowach jaki maja poprzedni czy obecni politycy
Tak dlugo jak beda sie "zrec" nic tego kraju nie zmieni
W tej chwili mamy nowego Prezydenta - gratuluje, niech mu sie darzy, wiadomo nowa miotla nowe porzadki a ze jego poprzednicy mnie do siebie nie przekonali nie sadze aby w tym przypadku bylo inaczej - tu "rozowe okularki" po raz kolejny nie zadzialaja.
Kazda ekipa rzdzaca ma swoje upadki i wzloty , afery , klotnie tylko niech spobuja chociaz raz wzniesc sie ponad podzialy i cos zaczna dla tego kraju robic bo " tonie" a nie tylko rozliczac sie wzajemnie od tylu lat, poprawiac wkolko jedni po drugich tlumaczac , ze "oni" to spieprzyli a teraz "my " musimy to naprawic, przestana szukac "hakow" jedni na drugich a zajma sie tymi , co jeszcze pozostali , normalnymi obywatelami , ktorzy w koncu ich wybrali obiecujac wielokrotnie wszystko a zarazem nie realizujac podjetych zobowiazan pozniej z wiadomych powodow -oni juz maja
Pozdrawiam
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Offline newbie12

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 17
  • -Otrzymane: 58
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Maj 2015, 10:00:25 »
Komentarze w zagranicznej prasie mówią same za siebie: zachod jest w szoku a rosja się cieszy 

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Maj 2015, 19:56:47 »
No to teraz do walizek i do domciu, do domciu... Wasz prezydent w koncu obiecal, ze wrocicie do kraju :)


Taki sam Nasz jak i Wasz...a co Ty już pół-dunka jesteś i nie szanujesz urzędu głowy państwa polskiego?

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Maj 2015, 20:34:14 »
Wasz czyli klerykalno pisowski.

Choc bogiem a prawda, coz mi do polskiego rzadu, sejmu czy prezydenta?
W zaden sposob nie wplywaja na moje zycie, maja co prawda czesc moich pieniedzy emerytalnych, ktore juz dawno zostaly sprzeniewierzone, wiec w jakiz wiecej sposob moga wplynac na moj los?
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Maj 2015, 20:49:12 »
Aaaa a Ty byś wolała aferzystę i krętacza?....no przykro mi ;D
A pozwól,że zapytam kto sprzeniewierzył Twoje pieniądze emerytalne?....Czyżby nie ten aktualny rząd,który ukradł pieniądze Polaków z OFE a którego czołową postacią jest Bronisław jakkolwiek by się od tego nie bronił? ;D
Co do kleryków...jestem jak najdalej od nich...dzieki Bogu sam umiem się przeżegnać i zmówić pacierz...żaden klecha nie jest mi do tego potrzebny.Ale jest też druga strona medalu....dzieki temu,że Polska to nadal silnie katolicki kraj i konserwatywny to nie ma i jeszcze pewnie długo nie będzie tej inwazji ciapaków a tutaj spodziewać się można już za jakieś 20-30 lat kalifatu i prawa szariatu.Gdzie będziesz wiała jesli tak się stanie?....zapewne do Polski od której tak się teraz odcinasz ;D

poloniainfo.dk

Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Maj 2015, 20:49:12 »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Maj 2015, 22:03:29 »
Jakze sie mylisz drogi kolego.
Wedlug podzialu unijnego, do Polski bedzie wyslana prawie najwieksza ilosc uchodcow z Syrii.
Nic tu katolicyzm nie pomoze.

Co do prezydenta, nikogo bym nie wolala. Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.
Natomiast generalnie w poliyce nie lubie skrajnosci i fanatyzmu.
Cenie sobie natomiast racjonalizm i zdrowy rozsadek.

Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Maj 2015, 04:17:10 »
Taki sam Nasz jak i Wasz...a co Ty już pół-dunka jesteś i nie szanujesz urzędu głowy państwa polskiego?

Coś z tym szacunkiem do głowy Państwa Polskiego słabo u was było, skoro niePISmiennym przez gardło przejść nie chciało "Prezydent" czy "Premier", tylko było zawsze "Pan Tusk", "Pan Komorowski" ...
Za dialektyke Marks by was pochwalił, PISbolszewio :)

Ja się nie obawiam , że będę zmuszona wrócić do Polski :)- gdy oszołomstwo doprowadzi rękami ciemnego ludu do wystapienia Polski z Unii (jeden z postulatów PIs, jakby ktoś nie pamiętał ).
JA będe mogła poprosić o...azyl polityczny ;P.
Gorzej z wami, zwolennicy :))))

" Polak gorszego sortu"

Offline czysio

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 7
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 237
  • Reputacja: +3/-0
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Maj 2015, 05:19:07 »
Ci co głosowali na Dudę w sierpniu wracają do kraju po obiecane lepsze życie. Krzyżyk na drogę a my czekamy  5 lat w Danii...

Offline newbie12

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 17
  • -Otrzymane: 58
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Maj 2015, 11:29:31 »
a ja zastanawiam sie komu Duda zabierze, żeby dać to co naobiecywał ???

"Duda zapowiedział cofnięcie reformy emerytalnej podnoszącej wiek emerytalny do 67. roku życia. Oznaczałoby to, że kobiety przechodziłyby na emeryturę w wieku 60 lat, mężczyźni - w wieku 65 lat. Opowiadał się też za wprowadzeniem systemu emerytalnego dla osób poświęcających się opiece nad rodziną kosztem życia zawodowego.

Obiecywał także dodatek w wysokości 500 zł miesięcznie na pierwsze dziecko w najbiedniejszych rodzinach, a na drugie i kolejne - w tych zamożniejszych."

500 zl, wow, toz to wiecej niz niektore kobiety alimentow dostaja

"Wśród obietnic skabusewanych do rodzin znalazło się także podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł.

Te obietnice bardzo krytycznie w czasie kampanii oceniali ekonomiści. Przede wszystkim zwracali uwagę, że prezydent ma ograniczone możliwości realizacji tego typu zobowiązań, podkreślali też, że byłyby one ogromnym obciążeniem dla budżetu, ich koszt mógłby przewyższyć deficyt budżetowy. Samo cofnięcie reformy emerytalnej mogłoby kosztować 15 mld zł, i to przy założeniu, że co najmniej 50 proc. osób w wieku powyżej 60 i 65 lat zdecydowałaby się na pozostanie na rynku pracy. Dodatki na dzieci to koszt - jak wyliczali ekonomiści - 46 mld zł rocznie - prawie tyle, co zapisany w tegorocznej ustawie budżetowej deficyt w wysokości 47,5 mld zł.

Duda chciałby też udzielić wsparcia tzw. frankowiczom; jego zdaniem kredyty we frankach powinny zostać przewalutowane tak, aby były spłacane po kursie z dnia ich zaciągnięcia. Duda zapowiadał też powołanie rzecznika klientów banków, który będzie bronił praw klientów w starciu z wielkimi instytucjami. W ocenie Dudy potrzebna jest repolonizacja banków, która powinna nastąpić poprzez stopniowy ich wykup przez polskie instytucje finansowe. "

Repolonizacja?  Jakie polskie instytucje?

"Duda obiecał także wsparcie dla górników. Jego "Pakt dla Śląska" przewiduje m.in. refundację z budżetu państwa ubezpieczenia społecznego przedsiębiorcom zatrudniającym osoby odchodzące z pracy w kopalniach."

Dawno zostało dowiedzione, że kopalnie i stocznie sa nierentowne. Czy rozsądny przedsiębiorca dokłada do interesu, który przynosi tylko straty?

"Duda chce także podjąć działania na rzecz odbudowy polskiego przemysłu, zapowiadał modernizację polskiego przemysłu energetycznego i wydobywczego; na ten cel miałyby zostać poświęcone środki z funduszy unijnych."

Nooo, w końcu na coś się przyda ta znienawidzona unia

"prezydent zapowiadał także wsparcie dla młodych w ramach programu "Polska mój dom". Miałby to być system preferencji dla przedsiębiorców zatrudniających młodych ludzi oraz dla młodych ludzi, którzy mają pomysł na własną działalność gospodarczą.

zapowiadał także "wprowadzenie w trybie pilnym" ustawy przeciwdziałającej "spekulacyjnemu wykupowi przez cudzoziemców polskiej ziemi", której obrót w maju 2016 r. zostanie uwolniony."


Tak, ci straszni cudzoziemcy tak pragną naszej wspaniałej ziemi, że aż musza uciekać się do oszustw by ją zdobyć.

"W zakresie polityki zagranicznej Duda mówił wielokrotnie o "potrzebie prowadzenia suwerennej i podmiotowej polityki, ukierunkowanej na polskie interesy". Oznaczałoby to np. sprzeciw wobec polityki dekarbonizacyjnej Unii Europejskiej. W jego ocenie sama Unia powinna być bardziej elastyczna i nie blokować krajom członkowskim możliwości korzystania np. z zasobów energetycznych.

Według Dudy podstawą bezpieczeństwa jest i powinno być NATO. Polska powinna też dążyć do coraz ściślejszych, bilateralnych relacji w dziedzinie bezpieczeństwa ze Stanami Zjednoczonymi."


Poliżmy znowu d... Ameryce, która tam właśnie nas ma

"prezydent w czasie kampanii krytycznie wypowiadał się o przetargu na zakup śmigłowców wielozadaniowych, który wygrał francuski koncern Airbus Helicopters. Według niego wyposażenie dla armii powinno być tak zamawiane, by to w Polsce tworzyć miejsca pracy. "Dzisiaj ludzie w Świdniku są zrozpaczeni, nie wiedzą co będzie dla nich w przyszłości, dlatego że ich firmy ogromnie liczyły na ten kontrakt" - mówił podczas debaty z Bronisławem Komorowskim. Nawiązywał do odrzuconych w przetargu ofert: PZL Świdnik i AgustaWestland ze śmigłowcem AW149 oraz konsorcjum Sikorsky Aircraft i PZL Mielec z maszyną Black Hawk."

owszem, tworzenie miejsc pracy w Polsce jest ważne, ale czy w tym wypadku ten pan wie, na czym polega przetarg?

"Duda proponował też utworzenie instytucji do obrony dobrego imienia Polski, która będzie się przeciwstawiała kłamstwom historycznym dotyczącym Polski, m.in. sformułowaniom "polskie obozy śmierci"."

Tak, a Polacy nie mordowali Żydów, a Smoleńsk to był z zimną krwią zaplanowany zamach na kwiat polskiej inteligencji a nasz prezydent L.K. uznany za męczennika spoczął na Wawelu za swe wspaniałe zasługi dla kraju.

"Podkreślał też, że nie ratyfikowałby konwencji Rady Europy przeciwdziałającej przemocy wobec kobiet jako sprzecznej z polską kulturą."

Znaczy co, babę wolno bić?

"W sprawie poruszanego wielokrotnie w czasie kampanii tematu in vitro mówił, że państwo polskie powinno postawić na skuteczne metody leczenia niepłodności i właśnie je powinno dofinansowywać; uznał, że "in vitro nie jest metodą leczenia niepłodności"."

A lekarzy stosujących in vitro do więzienia  :) A podobno mamy ujemny przyrost naturalny... Kto w takim razie będzie pracował na tych, którzy przejdą na te wspaniałe wcześniejsze emerytury?

"W jego ocenie należy zwiększyć kompetencje prokuratora generalnego i przywrócić kontrolę rządu nad prokuraturą."

A to już znamy z poprzednich rządów PiSu...


No więc proszę, oświećcie mnie...

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Maj 2015, 12:27:52 »
Bogatym, bogatym...
On se Janosicek!
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline BarneyG

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 36
  • -Otrzymane: 39
  • Wiadomości: 115
  • Reputacja: +8/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Maj 2015, 13:05:20 »
Andrzej Duda zostal demokratycznie wybranym prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej. Pamietajmy rozliczyc go ze zlozonych podczas kampanii obietnic. Nauczmy się wiec tego na pamięć:

- dołoży na każde dziecko 500zł od drugiego poczynając
- nie dopuści do zamknięcia ani jednej kopalni i nie zwolni żadnego górnika
- reaktywacja Stoczni w Szczecinie
- przywróci poprzednie widełki wieku emerytalnego zamiast 67/67
- (ubranka dla dzieci chce 0 stawki VAT) czyli zlikwiduje VAT8% (przepisy unii ubranka muszą mieć nałożoną najniższą stopę VAT w danym kraju)
- obniży VAT do 22%,
- da prace młodym i mieszkania socjalne na start jeśli założy rodzinę Program „Twoje mieszkanie”
- dźwignie pensje pielęgniarkom i w samej służbie zdrowia przynajmniej x2
- przewalutuje frankowiczów,
- zwiększy 3 krotnie kwotę wolna od podatku,
- podniesie renty i zwiększy emerytury,
- podniesie najniższą krajową do poziomu UE Polacy muszą godnie zarabiać,
- podwoi nakłady na polską naukę
- repolonizacja banków
- nowe opodatkowanie hipemarketów i banków
- lekarz i dentysta w każdej szkole
- darmowe przedszkola
- obniżenie CIT z 19 do 15% dla najmniejszych przedsiębiorstw zatrudniających min 3 osoby
- stworzenie systemu obrony terytorialnej kraju z organizacji paramilitarnych
- likwidacja NFZ
- konstytucyjna ochrona lasów państwowych
- będę stał po stronie utrzymania polskiej waluty tak długo, jak to tylko konieczne, by Polacy mogli żyć godnie i bezpiecznie
- będę bronił polskiej ziemi przed wykupem
- będę aktywnie działał na rzecz odbudowy nowoczesnego polskiego przemysłu dającego Polakom miejsca pracy i godne wynagrodzenia
- wyrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników
- polscy rolnicy powinni dostac należne im rekompensaty związane z embargiem rosyjskim
- zmian dotyczących tzw. ustaw śmieciowych.
- Odejście od kryterium zysku w służbie zdrowia
- NFZ powinna być zlikwidowana, pieniadze na ochronę zdrowia przekazac wojewodom
- informatyzacja ochrony zdrowia
- sieć szpitali zapewniajace pacjentom bezpieczeństwo.
- wzrost liczby lekarzy i pielęgniarek
- prawo rodziców do decydowania o edukacji swoich dzieci
- likwidacja gimnazjow, przywracenie 8- klasową szkołę podstawową i 4-letnie liceum
- likwidacja systemu testowego
- umacnianie polskiej kultury, instytucji jej służących
- promowania treści, które dają poczucie dumy z naszej wspólnoty
- zlikwidowanie dysproporcji pomiędzy klientami banków a tymi instytucjami
- opłaty za usługi bankowe na takich zasadach i wysokości jak w innych krajach UE
- Bankowy tytuł egzekucyjny, przekleństwo wielu polskich rodzin, musi być zlikwidowany
- Zwiększenie popytu poprzez podniesienie płac, wsparcie eksportu- program uruchomienia biliona 400 mld zł. na inwestycje, łącznie z funduszami europejskimi
- rozwój budownictwa mieszkaniowego
- Program reindustralizacji
- odbudowanie polskiego przemysłu
- wycofanie się z paktu klimatycznego
- instytucje naukowe muszą zostać odbiurokratyzowanie
- pałac prezydencki bedzie miejscem, gdzie na neutralnym gruncie mogą spotkać się przedstawiciele różnych grup społecznych
- Będę Prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, jest arbitrem polska gospodarka musi być oparta na wolności działalności gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, dialogu i współpracy partnerów społecznych
- Powołanie Narodowej Rady Rozwoju
- Powolanie Rada Przedsiębiorczości
- sprawna i skuteczna dyplomacja
- stworzenie bezpieczeństwa energetycznego


Mnie rowniez ciekawi mnie jak on to wszystko sfinansuje, bo podczas debat notorycznie unikal odpowiedzi na pytania. Mam nadzieje, ze nie jak Gierek zagranicznymi kredytami.

Mielismy miec druga Irlandie, a bedzie najwyrazniej pierwszy Iran Europy: panstwo wyznaniowe, ale bez niebodycznych dochodow z wydobycia ropy ...  :o >:( :(

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Maj 2015, 14:14:17 »
Wedlug podzialu unijnego, do Polski bedzie wyslana prawie najwieksza ilosc uchodcow z Syrii.
Nie obawiaj się tak bardzo....uchodzcy z Syrii(jesli już będą) to potraktują te zesłanie do PL jako tranzyt do europy zachodniej....powszechnie wiadomo,że bez pracy nie ma kołaczy a im się marzy socjal i nic nie robienie :D
Co do prezydenta, nikogo bym nie wolala. Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.
To czemu żółć tak się w Tobie gotuje,że aż bulgocze gdy piszesz WASZ prezydent? :D

Ja się nie obawiam , że będę zmuszona wrócić do Polski - gdy oszołomstwo doprowadzi rękami ciemnego ludu do wystapienia Polski z Unii (jeden z postulatów PIs, jakby ktoś nie pamiętał ).
JA będe mogła poprosić o...azyl polityczny ;P.
Gorzej z wami, zwolennicy ))
Nikt Cię tam w kraju nie potrzebuje i raczej za Tobą nie płacze...także możesz już śmiało zrzec się polskiego obywatelstwa :D
Ci co głosowali na Dudę w sierpniu wracają do kraju po obiecane lepsze życie. Krzyżyk na drogę a my czekamy  5 lat w Danii...
Najprawdopodobniej czysiu jesienią zmieni się rząd,także może Ty tak z 10 lat tu zaczekaj:D
Barney widzę,że dobry z Ciebie obserwator poczynań polityków....wez się postaraj i machnij tak na szybko dokonania i obietnice zarówno obecnego prezydenta jak i obecnego rządu....zobaczmy jak to wygląda :D
Bronek już dzień po porażce wycofał z konsultacji projekt zmian w emeryturach....naród nie łyknął tej obietnicy jak młody pelikan żaby to wycofuję się z tym...po co ulżyć obywatelowi:D

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Maj 2015, 14:51:03 »
NO tak, nie udalo sie odpowiedziec na postawione pytanie "skad wziac pieniadze", to jedziemy po pytajacych :)
Taka taktyka Panie, taka taktyka...
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Maj 2015, 14:51:03 »

 

zwiazki 3f

Zaczęty przez ernestynaDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5429
Ostatnia wiadomość 25 Wrz 2009, 15:34:58
wysłana przez yoursoul
Związki zawodowe i sytuacja na nowobudowanym metrze

Zaczęty przez thalesDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3629
Ostatnia wiadomość 16 Lut 2020, 20:46:54
wysłana przez thales
zwiazki w odense ale jakie???

Zaczęty przez iiggiiDział Odense

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3724
Ostatnia wiadomość 08 Cze 2008, 20:24:06
wysłana przez iiggii
związki

Zaczęty przez obeliks2Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3081
Ostatnia wiadomość 15 Cze 2012, 09:04:22
wysłana przez seba08
Marynarz a związki zawodowe, ulgi, różnica pensji

Zaczęty przez AreoDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5424
Ostatnia wiadomość 31 Sty 2018, 12:33:56
wysłana przez bikerboy