poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Komentarze powyborcze?  (Przeczytany 159833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tajga75

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Paź 2015, 10:10:31 »
Cytuj (zaznaczone)
Mniejsza z tym, do tego stylu PISowców był czas przywyknąć, w końcu przez te 8 lat w opozycji nauczyli się, jak opluwac przeciwnika.
Czemu happybeti zakladasz ze jestem zwolenikiem Pis!! Sa jeszcze inne partie w Polsce ,ktore moge popierac. Widze ,ze na tym forum jak nie jestes za PO to jestes beee... i to co napiszesz to jest opluwanie i nieprawda.
Nasz byly prezydent Komorowski jak odchodzil to dosc ,ze kancelarie zostawil w ruinie finasowej to jeszcze i 101 przedmiotow wywiozl. Zaraz napiszesz ,ze mogl tak zrobic,bo tak jest w ustawie.OK. Nie chodzi mi o meble, ale ze by na patelnie lub czajnik nie bylo go stac biedaka.  Nikt go nie sprzedal do mediow jak jego wlasni ludzie, bo bardzo im to sie nie podobalo co robi. Nastepna sprawa wynajecie mieszkania na koszt kancelari,bo wlasne zrobil.  Tak wlasnie PO rozszabrowalo Polske przez te 8 lat jak Komorowski swoja kancelarie. Na koniec jeszcze uchwalili ustawe o Lasach Panstwowich, ze by mozna bylo je sprzedac. Nie bede wymieniac juz wszystkich afer jakich sie dopuscili,bo to jest juz nudne. Wszystko uszlo im jak na razie plazem. Polacy przeciez nic sie nie stalo....takie tam malutkie przekrety.

Happybeti od dawna zastanawia mnie pytanie ,ze skoro tak dobrze sie zyje w Polsce to czemu jestes na emigracji.. Przeczuwam jaka dostane odpowiedz i jak pojedziesz po mnie.


Cytuj (zaznaczone)
Bidula podpadł bo materiał  nie pochodzi z najbardziej opiniotwórczej i niezależnej gazety jako jest Wyborcza.
Masz racje ze dostalo mi sie ,bo nie czytam tego szmatlawca ,ktory nienawidzi Polski i Polakow.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Paź 2015, 10:30:49 »
Chory kraj, chorzy ktorzy nim zarzadzaja i chorzy ci ktorzy ich wybieraja......

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Paź 2015, 11:56:47 »
Roga,

Tylko polowa ludnosci glosowala, reszta zbiera sily by krytykowac wyniki wyborow i nowy rzad :) :)

Szukam nadaremnie kogos "stamtad" z jakims wiarygodnym planem sanacji Polski, ale nie, na pewno nikogo nie znajde bo rodacy, jako niezmiernie pobozny narod, czekaja na "boska interwencje" (przetlumaczone z dunskiego: guddommelig indgriben) :)
« Ostatnia zmiana: 30 Paź 2015, 12:08:35 wysłana przez zpatentem »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Paź 2015, 12:14:48 »
Tajga, pisałam już niejednokrotnie - jestem "na emigracji" nie dlatego, że musze, tylko dlatego, że MOGĘ .
Tak cięzko to zrozumieć?
Że Polak nie musi byc jak ten chłop przywiązany do ziemi.
Że WRESZCIE mamy swobodę pracy i mieszkania tam, gdzie nam się podoba.
Że w katolandzie , jakim staje się Polska, coraz mniej by mi się podobało, to osobna sprawa.
" Polak gorszego sortu"

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Paź 2015, 16:09:46 »
Tylko polowa ludnosci glosowala,

50% na chorobowym.........

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Paź 2015, 17:02:36 »
 Taka podróż sentymentalna

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Paź 2015, 18:05:13 »
Czy profesor wspominajac rzetelne zrodlo informacji i mowiac "szczesc boze" sugerowal Radio Maryja? Czekam na odpowiedz pani Betti lub Wrongbingborga :)

Dodam, ze w EU pewnie nie ma juz jako tako prosperujacych stoczni, budujacych statki; zabronione dotacje panstwowe zamknely wiekszosc stoczni wysylajac zadania do Korei i Chin, dodam tez ze nic nie stalo na przeszkodzie w zakupie starych zakladow przemyslowych rodakom, tylko ze znajac narod to pewnie byla za powolna inwestycja :)

poloniainfo.dk

Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Paź 2015, 18:05:13 »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #52 dnia: 31 Paź 2015, 03:59:13 »
Że to była audycja nurtu Radia z Ryjem, mozna było zorientować się po kilku zdaniach, nie trzeba było czekać na koncowe "Szczęść boże"  :P.
Zadziwiające jest, jak nurt "antykomunistyczny" tęskni za sowiecką wersją gospodarki, opartej na wydobyciu surowców i przemyśle ciężkim. Jak chce uszczęśliwiać Polskę i Polaków wizjami XIXwiecznej gospodarki. Mamy wielu zdolnych naukowców, mamy wielkie wynalazki i odkrycia w dziedzinie najnowszych technologii. A promuje się w tych mediach kopalnie, huty i cukrownie...porażka jakaś... ::)
Zabawne jest to, iż o owym mitycznym "samodzielnym mysleniu" mówi ten pan w radiu, którego właściciel składa przysięgę na wierność obcemu państwu- Watykanowi. To był kolejny majstersztyk polskiego obozu nacjonalistycznego - zrobić ludziom pranie mózgów (??? hm...) i wmówić, że to, czym ich karmią, co im do łbów wtłoczyli, to "samodzielne myślenie " :)). To widac było zresztą w kilkku forumowych dyskusjach, także i w tej. Zwolennicy tego obozu nie są w stanie SAMODZIELNIE przedstawić żadnych racjonalnych argumentów . Albo jest to "kopiuj-wklej" z "niezaleznych od rozumu" mediów, albo inwektywy. Młody Makar kiedyś usiłował coś tam sam pisać, aczkolwiek też opierając się na "wiedzy" kolportowanej przez rózne "Gazety Polskie" czy inne tego typu media.

Wczoraj chciałam do swojego posta dopisać coś, ale zrobiłam zbyt długa przerwę i nie dało już sie edytować.
Ale może dziś uda mi się "za jednym zamachem" (oj, brzydkie słowo ;) ).
Chodziło mi o tego pana z kabaretu, który ponoć został zwolniony z pracy za naśmiewanie się z PO.

Jak to się ma do takiego nasmiewania się   ? :

www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

I jak to się skończyło ?

www.youtube.com/watch?v=uluxkpwcWrI

A teraz jest tak :

www.youtube.com/watch?v=vnfg1a0JFfI

" Polak gorszego sortu"

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #53 dnia: 31 Paź 2015, 09:23:12 »
Zadziwiające jest, jak nurt "antykomunistyczny" tęskni za sowiecką wersją gospodarki, opartej na wydobyciu surowców i przemyśle ciężkim. Jak chce uszczęśliwiać Polskę i Polaków wizjami XIXwiecznej gospodarki. Mamy wielu zdolnych naukowców, mamy wielkie wynalazki i odkrycia w dziedzinie najnowszych technologii. A promuje się w tych mediach kopalnie, huty i cukrownie...porażka jakaś... ::)
Zabawne jest to, iż o owym mitycznym "samodzielnym mysleniu" mówi ten pan w radiu, którego właściciel składa przysięgę na wierność

To jak z pierwsza polska elektrownia atomowa , która się buduje w takim tępię, ze przez najbliższy dwadzieścia lat nie zostanie ukończona , ale prezesom tej spółki nie przeszkadza to w dojeniu pieniedzy na wysoka skale.  Z panem Gradem na czele, doczytaj sobie o swietlanej przyszlosci polskiego atomu i o siatkarkach , bo to temat nabusezerwalnie związany , wbrew pozorom.

Nasz lokalna odmiana Margaret Thatcher, która wydukać słowa nie potrafi ,ale miał aspiracje na bycie żelazna dama,padła podczas pierwszego starcia z górnikami , i tak posiadamy biznes kopalniany który nie przynosi dochodu i taniej jest importować węgiel .

Co złego jest w posiadany rentownych ciężkich zakładów przemysłowych i cukrowni , tego nie wiem. spróbuje doczytac w wyborczej.


Zarzucać Makardowi korzystnie z gazet Polskich gdy samemu   przedrukowuje  sie materiały z gazety wyborczej i grupy m Agora , toż to kurwa jest czysta hipokryzja.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #54 dnia: 01 Lis 2015, 03:34:59 »
Jak sam przyznajesz, górnictwo jest nierentowne.
Czyzbyś miał za złe Kopacz, że ugieła się przed górnikami, zamiast rozpędzić towarzystwo, z ich "wodzem" Dudą z Solidarności, na cztery wiatry i pozamykać kopalnie?
Dochód przynoszą kopalnie- prywatne, bez całego tego obciążenia przywilejami i "wierchuszką" związkową. Jakoś w nich potrafią .
w ogóle, zauwazyłam już dawno, jeśli w Polsce ktoś strajkuje, to jest to budżetówka- święte krowy . Pracownicy prywatnych firm nie strajkuja, tylko pracują i płaca podatki. A cała "armia" opłacana przez Państwo tylko domaga się przywilejów. W prywatnej firmie masz "nagrody", "trzynastki", "czternastki" i inne dodatki ? Jeśli firme stac na to, to czasem tak. W państwowych, niezaleznie od kondycji i opcji rządzącej, "się nalezy".
Co złego w posiadaniu "rentownych zakładów" ? Ano to, że jakoś , kiedy są państwowe, rentowne być nie chcą - patrz wyżej ;). W Szczecinie na przykład działa mnóstwo prywatnych, małych stoczni. Przynoszą dochód, jesteśmy światowym potentatem w budowie jachtów, także tych luksusowych. Bardzo dobrze radzą sobie stocznie remontowe. Dlaczego za wszelką cene, za cenę wyjęcia pieniędzy z kieszeni obywateli, Państwo miałoby ratować upadające molochy z czasów komunizmu ? Natura nie znosi próżni- padły państwowe, powstały prywatne- lepiej zarządzane, lepiej wykorzystujące swoje możliwości. bo ich właściciele wiedza, że musza na siebie zarobić i nikt im nie "da" , jeśli będą mieli kłopoty. Na tym opiera się idea prywatyzacji- państwo nigdy nie będzie dobrym zarządzającym- bo presja ze strony pracowników i związków, bo przywileje, bo opieszła "machina", która nie pozwala państwowym podmiotom grać na wolnym rynku tak, jak robią to prywatni konkurenci. Tak banalne , oczywiste dla średnio rozgarniętego gimnazjalisty, rzeczy. Powrót do centralnie sterowanej , panstwowej gospodarki ? Juz to mieliśmy, skonczyło się kartkami na najgłupsze bzdety, bez kartek mogłeś kupić ocet :/...
I jeszcze- co jest złego w przemysle cięzkim ?
Ano to, że nigdy pod wzgledem zysków i rentowności, nie będzie mógł konkurować z przemysłem opartym na nowych technologiach. Nie wiem, gdzie byłeś, gdy w szkole o tym uczono, ale to ogólnie dostępna wiedza, że gospodarki oparte na przemyśle cięzkim i wydobyciu surowców nigdy nie będą sie rozwijac tak, jak te oparte na nowych technologiach. Jest to po prostu NAJMNIEJ OPŁACALNA gałąź gospodarki i z reguły bazują na niej kraje III Świata. Te wyżej rozwinięte stawiają na wyżej rozwinięte technologie.
No, ale o XIXwiecznej wizji gospodarki "prawicy" polskiej już pisałam.

Co do elektrowni atomowej- wcale nie jestem przekonana, czy na dzień dzisiejszy , jej budowa to taki dobry pomysł. O te 25 lat za późno. Koszta ogromne, niewspółmierne do oczekiwanego "zysku" .Że nasza energetyka jest niewydolna? Jasne. Ale rzecz nie w małej produkcji energii, a w sieciach przesyłowych, przestarzałych, nieefektywnych, nieremontowanych ...hm...nigdy ?
Nooo...remontować się nie opłaca...bo przeciez Polacy zaraz sobie samym ukradną przewody...:/. I tak przy każdych opadach sniegu czy większym wietrze, mamy blackout. Budowa elektrowni atomowej nic by tu nie zmieniła- jeśli prąd z niej miałby być wysyłany tymi samymi, przestarzałymi sieciami. 

Co do Makara- oczywiscie, nic nie zrozumiałeś.
Właśnie o nim pisałam, że próbuje sam pisac, że nie przedrukowuje bezpośrednio tekstów z gazet, tylko dyskutuje "swoimi słowami" (że opierając się na GPC , inna rzecz) .
Czytanie ze zrozumieniem tez się kłania.

Tak, czy inaczej- czekam na ARGUMENTY.
JAK "uzdrowić" kopalnie państwowe , nie ryzykując narażenia się związkowcom?
I jak zmienić całą ŚWIATOWĄ gospodarke, by to przemysł cięzki i wydobycie surowców zaczęły być bardziej opłacalne od nowych technologii ?
Czy "prawicowe" tuzy ekonomii mają na to odpowiedź ?


" Polak gorszego sortu"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Lis 2015, 08:01:43 »
Cwsm11 - widze, ze dac Ci palec, to Zaraz reke po lokiec chapsniesz, wiec grzecznie ostrzegam. Chocbys modlitwe do Allaha tu wyprodukowal, a zakonczyl slowem przez slownik jezyka polskiego uznawanym za wulgarne lub obrazliwe, to zostanie usuniete bez mrugniecia okiem.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Lis 2015, 15:21:39 »
Czy ja napisałem ze kopalnie są nierentowne? Istnieje wiele kopalń prywatnych które funkcjonują znakomicie, istnieją grupy energetyczne które posiadaj kopalnie i elektrownie i tez działają wyśmienicie a ich akcje stoją dobrze na giełdzie.

Oczywiście istnieją spółki węglowe z kopalniami które powinny być zlikwidowane , pracują niewydajnie -z byt krotki tydzień pracy , na starym sprzęcie , w wielu przypadkach wydobycie jest nieuzasadnione geologicznie. Do tego dochodzi rozdawanie stołków prezesowski i rad nadzorczych kluczem partyjnym , placowy system kominowy dla zarządzających ,przywileje górnicze rodem z prl i patologiczny system utrzymywania związków zawodowych przez kopalnie dopełnia obrazu całości. Jak uzdrowic -wystarczy mieć jaja a nie być zakładnikiem we wlasnym kraju ,w  ktory przez przypadek pelni sie funkcje premiera.

Polska papabusewa dama na kazde tupniecie niezadowolonych stosuje rozdawnictwo.
Zapomina ze M. Tacher powiedziała do żądających od niej pieniędzy górników że "nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Są tyllko pieniądze podatników" Oznacza to, że premier jest tylko strażnikiem tych pieniędzy.

Po pewnej powodzi premier Cimoszewicz powiedział ze to była ich wina ze się nie ubezpieczyli ,spadly na niego takie gromy jakich nikt na świecie by sie niespodziwal.i rządy ulegają terrorystom górniczym , nauczycielom z fenomenalna karta nauczyciela,i rolnikom którzy ponoć od pokolen maja zawsze najgorzej.Pani premier jezdzi ze zasmucona mina i pochyla sie nad ciezka dola ludzi roli , nad klęska urodzaju i klęska nieurodzaju , rolnicy maja gdzieś ubezpieczenia bo zawsze gdy tupali nogo i sypali ziarno na tory władza się łamała. Rozdawanie pieniędzy z podatków szlo w najlepsze, dopłaty do paliwa patologiczny system Krus , i interwencyjne skupy wszystkiego.

To ja też chce cokolwiek produkować , płaci niewielkie składki zusowskie i nie martwic się o sprzedaz , zawsze moge zwrocic sie do rządu by odemknie odkupili towar gdyż mam problemy z jego sprzedażą A tak interwencyjne skupy dzialaja.

Ano to, że nigdy pod wzgledem zysków i rentowności, nie będzie mógł konkurować z przemysłem opartym na nowych technologiach. Nie wiem, gdzie byłeś, gdy w szkole o tym uczono, ale to ogólnie dostępna wiedza, że gospodarki oparte na przemyśle cięzkim i wydobyciu surowców nigdy nie będą sie rozwijac tak, jak te oparte na nowych technologiach. Jest to po prostu NAJMNIEJ OPŁACALNA gałąź gospodarki i z reguły bazują na niej kraje III Świata. Te wyżej rozwinięte stawiają na wyżej rozwinięte technologie.
No, ale o XIXwiecznej wizji gospodarki "prawicy" polskiej już pisałam.



No takich głupot nie czytałem dawno. Zawsze mi sie wydawalo ze jak cos przynosi zyski , jest popyt i podaż , akcjonariusze sa zadowaleni firma wychodzi na plus i wszystko sie oplaca to mona produkowac nawet gowno w papierku.

Od czasu do czasu podrozuje po polsce czy europie ,i widze sporo zakładów które przynależna do tzw branży produkcji ciężkiej i rozwijają się znakomicie , nasze firmy z branży chemicznej należna do najlepszych na świecie .Przykładów z polski czy europy można by mnożyć plus ogromny deficyt na rynku metali roznego rodzaju napedza koniunkturę, A połączenie nowych technologi i ciężkiego przemysłu idzie w parze od początków rewolucji przemysłowej( pierwszy przykład z brzegu polskie konsorcja zbrojeniowe) . Ale zęby takie rewelacje tworzyć jak twoje, ze pod przemysłem ciężkim mamy jedynie obraz upadających hut i dymiących koksowni,  toczy nierentownych walcownio trzeba zatrzymać sie na edukacji na etapie transformacji ustrojowej pod koniec lat dziewięćdziesiątych lub kończyć jakąś policealna uczelnie kosmetyczna w jakimś prowincjonalnym mieście wojewódzkim.

Jomir -Jestem wzruszony nad Twoja dobrodusznością , może zadumie sie nad twym wpisem i uronię łezkę.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Lis 2015, 15:55:55 »
Co do Makara- oczywiscie, nic nie zrozumiałeś.
Właśnie o nim pisałam, że próbuje sam pisac, że nie przedrukowuje bezpośrednio tekstów z gazet, tylko dyskutuje "swoimi słowami" (że opierając się na GPC , inna rzecz) .
Czytanie ze zrozumieniem tez się kłania.


Juz raz Tobie pisalem ze jestes hipokrytka mam to pisac pod kazdym postem?raz wystarczy ,chyba.

Kiedyś Makar dal mi dobra rade , i z uporem maniaka się do niej nie stosuje.
« Ostatnia zmiana: 01 Lis 2015, 16:09:08 wysłana przez cwsm111 »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Lis 2015, 21:54:11 »
hipokryta
Wielki słownik ortograficzny

hipo•kryta -ycie, -ytę; -yci, -ytów
Słownik języka polskiego

hipokryzja «obłuda, dwulicowość, nieszczerość»
• hipokryta • hipokrytka

http://sjp.pwn.pl/slowniki/hipokryta.html


Znam Betti osobiscie! I to jak sie okazalo, od lat bodajze 30!
Recze Ci, ze kim jak kim, ale hipokrytka, to Beta nie jest!
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Lis 2015, 02:57:11 »
Ach, niech sobie pisze o mnie, co chce ;)- może mu ulży  8).
Osobiste komentarze na mój temat ze strony takich ludzi, obchodzą mnie tyle, co nic :).Ba, bałabym się, że coś ze mną nie tak, gdyby mnie chwalili :)) 8).

A jeszcze co do mediów "polskich" , "niezaleznych " , to taka ta ich niezaleznośc- lizanie butów Prezesa :)). GPC była upadającym piśmidłem, które odżyło , żerujac na katastrofie smoleńskiej- dane statystyczne dot. nakładu do znalexienia w necie :).
Ci wszyscy Karnowscy, Ziemkiewicze, Pospieszalscy - dlaczego nie piszą w "Wyborczej" , "Polityce" czy "Newsweeku" ?
Proste :). Nikt ich tam nie chce :). Więc usiłują kreować się na "niezależnych"...jasne...my ass ...:)).
Zobaczymy niedługo, jak ulokuja się na ciepłych posadkach w państwowych mediach :), gdy PIS zrobi czystki personalne.
A dlaczego nikt ich nie chce ? Czy ze względu na "złe " poglądy ?
Ja mam swoją prywatną opinię na ten temat- ich pisanina jest tak zła, tak marna pod względem czysto literackim, że to po prostu obciach zamieszczać takie teksty :). Nie czytuję tych wszystkich propisowskich , nacjonalistycznych piśmideł nie tylko ze względu na treść, ale i na formę. Ręce opadają- styl z przedwojennych brukowców. No, ale nie ma się co dziwić- taki "target", tacy odbiorcy  8)- więc i dziennikarze muszą być dobrani pod tym kątem.
Sikorski mówił, że trzeba było "dorżnąc watahę" - PIS pokaże, jak to się robi. W państwowych mediach nie zostanie nikt, kto krytykował PIS, za to załapią się ci wszyscy "niepokorni". Zobaczymy, jak bardzo "niepokorni" wobec nowej władzy i KRK będą teraz :).
" Polak gorszego sortu"

poloniainfo.dk

Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Lis 2015, 02:57:11 »