poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Ludzie! Co wy..  (Przeczytany 44086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Ludzie! Co wy..
« dnia: 01 Lis 2015, 12:21:39 »
Agnieszka Radwanska (krakowianka) wygrala w pieknym stylu wazny bo finalowy,niezwykle ciekawy turniej WTA w Singapurze, nie widze tutaj zadnych komentarzy; ludzie czy wy tylko czytacie tilbudsaviser i ogladacie Downtown Abbey?

Co za nieciekawe towarzystwo ???

WTA - to turnieje pieczenia ciastek zupelnie bez drozdzy i na czas :)

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lis 2015, 15:22:55 »
A ja jeszcze lubię    Swiat według HB

Offline RybkaWillego

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 56
  • -Otrzymane: 114
  • Wiadomości: 572
  • Reputacja: +28/-12
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lis 2015, 18:21:11 »
Suuuper  ;D
Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy. Za dużo mówimy o miłości, a za mało kochamy.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lis 2015, 13:11:00 »
Na licznych polskich forach internetowych dyskutuje sie teraz jej orientacje polityczna (ciekawe czy ma czas na jakas znamienna?) rowniez jej ojca.
 Czy ten narod potrafi sie cieszyc bezwarunkowo z czegokolwiek? Sadze, ze obowiazkowe lekcje jogi w podstawowkach (zamiast religii) zmniejszyly by m.in. radykalnie ilosc nalogowych polskich malkontentow  ::)

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lis 2015, 18:59:50 »
Brawa dla tej Pani odbijającej piłeczkę w te i spowrotem, fascynujące :)

...zmniejszyly by m.in. radykalnie ilosc nalogowych polskich malkontentow  ::)

Poczytajcie samych siebie. Sami narzekacie ... na narzekających  ;D

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lis 2015, 20:42:23 »
Odpowiem tylko, ze ta pani, pieknie odbijajaca pileczke, dostala za wygrana 2 miliony dolarow, a w swojej karierze 20, nie liczac pieniedzy za reklamy.To wiele milionow razy wiecej niz ty okresowo machajacego szczotka czy pedzlem czy cos w tym stylu w znienawidzonej obczyznie.

Offline farvela

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 38
  • -Otrzymane: 98
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: +6/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lis 2015, 22:22:03 »
oczywiście, że oglądałam. Jak wszystkie jej mecze nawet te w środku nocy i o 6 rano ;)
Teraz przerwa, potem AO. Ale ogólnie u mnie zawsze zawyczaj Eurosport na tapecie ;)

poloniainfo.dk

Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lis 2015, 22:22:03 »

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lis 2015, 18:34:29 »
dostala za wygrana 2 miliony dolarow, a w swojej karierze 20, nie liczac pieniedzy za reklamy.To wiele milionow razy wiecej niz ty okresowo machajacego szczotka czy pedzlem czy cos w tym stylu w znienawidzonej obczyznie.
Ojoj, ale musisz mieć kompleksy zadzierając tak nosa.
Hmm, racja, to nie sprawiedliwe dla machających innymi przedmiotami jak pędzle i miotły. Podwyżka dla wszystkich machających! :)
Dla duńskiej Caroline też!
Zresztą, niezła kasa z tego pieczenia, bo gdzieś pisali, że: "WTA - to turnieje pieczenia ciastek zupelnie bez drozdzy i na czas"?  ::)

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Lis 2015, 19:18:48 »
Jakie moje kompleksy masz na mysli? Aga doszla do swoich sukcesow ciezka wieloletnia harowka i wieloma wyrzeczeniami, to powinienes zrozumiec i docenic pomimo tego, ze tenis Cie nie bawi.

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Lis 2015, 16:45:23 »
Może i tenis by mnie bawił, gdybym miał w jej wieku taką sposobność. Wiele dzieci chciałoby taką "harówkę" na korcie tenisowym opłacanym przez tatusia w Niemczech, tak jak miała nasza młoda Aga.

Rozumiem co oznacza sport, ale tej ehm... zabawy w przebijaniu piłeczki doceniać nie mam zamiaru. Jest wiele cięższych i bardziej inteligentnych dyscyplin, w których złoci medaliści nie mają tych milionów i za to ich DOCENIAM, że nie robią tego dla pieniędzy, że nie musi ich kasa motywować, aby być najlepszym na świecie. Nie wiem dlaczego w ogóle ktoś cytuje pewne kwoty nie istotne, jeśli rozmowa jest o sporcie.

Czy to rzut beretem na odległość, czy tenis to wygrała turniej i gratulacje się należą. BRAWO, cieszę się, że Polka wygrała ;D

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Lis 2015, 17:25:26 »
W kazdym sporcie sa pieniadze, bo inaczej by to nie dzialalo w 2015; trening,sprzet, regeneracja, lekarze, trenerzy; dlatego tez sportowcy wygladaja jak papugi obklejeni reklamami.
 W tenisie pieniadze sa bardzo duze bo jest niezmiernie popularnym sportem i ogladany jest przez setki milionow ludzi w tv. Bilety na Wimbledon czy French Open sa niezwykle trudne do kupienia.
Ambitni rodzice zaczynaja szkolic dzieci w wieku 5-7 lat, dzieciaki wiec nie beda nigdy mialy normalnego dziecinstwa.

Offline farvela

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 38
  • -Otrzymane: 98
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: +6/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Lis 2015, 20:26:10 »
Może i tenis by mnie bawił, gdybym miał w jej wieku taką sposobność. Wiele dzieci chciałoby taką "harówkę" na korcie tenisowym opłacanym przez tatusia w Niemczech, tak jak miała nasza młoda Aga.

Rozumiem co oznacza sport, ale tej ehm... zabawy w przebijaniu piłeczki doceniać nie mam zamiaru. Jest wiele cięższych i bardziej inteligentnych dyscyplin, w których złoci medaliści nie mają tych milionów i za to ich DOCENIAM, że nie robią tego dla pieniędzy, że nie musi ich kasa motywować, aby być najlepszym na świecie. Nie wiem dlaczego w ogóle ktoś cytuje pewne kwoty nie istotne, jeśli rozmowa jest o sporcie.

Czy to rzut beretem na odległość, czy tenis to wygrała turniej i gratulacje się należą. BRAWO, cieszę się, że Polka wygrała ;D

Dziadek wyprzedawal majatek zeby sostry Radwańskie mogly grać. I uwierz - wiele dzieci ma mozliwości żeby tak trenowań nieliczni się przebijają dalej, wlasnie dlatego, że umieją ciezko pracować. A 90 proc. odpada bo imprezki, papabusesy, płeć przeciwna. Tylko prawdziwe perełki osiągają to co osiągnęła AR.

Jest wiele cięższych sportów? Widać, że nie masz pojęcia jak trenują tenisiści. I nie wiem co masz na myśli mówiąc "inteligentniejsze sporty", o wlasnie nasza zawodniczka udowadania, że na korcie liczy się także mózg. I trzeba go mieć, żeby ta gra nie wyglądała tylko tak jak bum bum bum ;)

5-7 latek wlasnie nie zaczyna grać w tenisa dla pięniedzy. Nie to go motywuje. Pieniądze przychodzą później. Ale 90 proc. zawodników, którzy trenują tenisa dokładają do tego interesu. Żeby naprawdę zarabiać na tenisie trzeba być w pierwszej 100. A trochę to pracy wymaga.
I też żałuję, że wielu sportowców nie zarabia za wiele. Tak jest też w sporcie, którym ja się zajmuję. Ale gdy zaczynałam jako 6 letnie dziecko nawet nie wiedziałam, że sport = pieniądze. I moje dziecko, które zaczyna wlasnie swoją przygodę ze sportem ma wielką radość z tego co robi. I o to wlasnie chodzi. I oczywiscie ze bede w niego inwestować. Mam też nadzieję, że będzie na tym kiedys zarabiał. Jeśli bedzie dobry.Jesli nie. Bedzie tylko amatorem - i tez super :)

Offline farvela

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 38
  • -Otrzymane: 98
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: +6/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Lis 2015, 20:31:16 »
Ambitni rodzice zaczynaja szkolic dzieci w wieku 5-7 lat, dzieciaki wiec nie beda nigdy mialy normalnego dziecinstwa.

To najlepsze co mój ojciec dla mnie zrobił - zaraził mnie miłością do sportu. Może nie mogłam się tylko beztrosko bawić, bo były treningi, wyjazdy,obozy... ale nie znałam innego zycia, znałam tylko to co miałam i bardzo mi się ono podobało. Nikt mnie do niczego nie zmuszał. Wiele zawdzięczam tamtemu "nienormalnemu dzieciństwu".

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Gru 2015, 18:14:50 »
Dzisiaj Polska dostala sie do polfinalow mistrzostw swiata w pilce recznej pokonujac gigantycznego faworyta Rosje.

 Nic tutaj sie nie dzieje po za wojna pomiedzy sw. Betti i politycznym analitykiem spod budki z piwem, don Habanero i jego sasiada oraz jego nielicznych groupies :) :)

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Gru 2015, 18:39:39 »
 :-[ :-[ :-[
" Polak gorszego sortu"

poloniainfo.dk

Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Gru 2015, 18:39:39 »

 

Ludzie czy to oferowanie zapłaty za znalezienie pracy coś daje?

Zaczęty przez dk0701Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7939
Ostatnia wiadomość 07 Kwi 2010, 20:20:06
wysłana przez jakubek66
Co za ludzie z tych dunczykow,jak nie cisniesz to nic nie powiedza:/

Zaczęty przez GoscDział Hydepark

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 13742
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2008, 08:03:52
wysłana przez marysha
LUDZIE !!!!!!!!!Aktywne spędzanie czasu Aarhus lub okolice

Zaczęty przez maximalian1Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5324
Ostatnia wiadomość 07 Maj 2014, 23:46:46
wysłana przez szczurek
Dania - kraj i ludzie .

Zaczęty przez Grzegorz_OdenseDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 25027
Ostatnia wiadomość 18 Maj 2006, 21:33:15
wysłana przez Grzegorz_Odense
ludzie odpowiedzialni

Zaczęty przez Sylvia00Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 28960
Ostatnia wiadomość 18 Maj 2013, 10:45:52
wysłana przez myszka0807