poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Ludzie! Co wy..  (Przeczytany 44091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Gru 2015, 18:44:19 »
Dzisiaj Polska dostala sie do polfinalow mistrzostw swiata w pilce recznej pokonujac gigantycznego faworyta Rosje.

 Nic tutaj sie nie dzieje po za wojna pomiedzy sw. Betti i politycznym analitykiem spod budki z piwem, don Habanero i jego sasiada oraz jego nielicznych groupies :) :)
żenua.... a nawet Cię szanowałem wiesz ?  I do Twojej wiadomości sportowcu sprzed telewizora ; nie piję piwa
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Gru 2015, 21:04:09 »
Trenuje w fitness klubie 4-5 razy tygodniowo, wiec nie tylko przed TV. Swoja droga to niezwykle ciekawe mistrzostwa.
Zastanawiajac sie nad poziomem twoich teorii i argumentow w innym watku, wyobrazilem sobie ciebie jako wodzireja spod budki z piwem, niestety nie brakuje mi wyobrazni :)  Stracony szacunek, przezyje jakos :)

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Gru 2015, 03:36:05 »
żenua.... a nawet Cię szanowałem wiesz ?  I do Twojej wiadomości sportowcu sprzed telewizora ; nie piję piwa
Hm...na czacie , zdaje się, że zachwalałeś browar tego pana , co to nie lubi gejów. Gorąco polecałeś. Nie pijesz piwa i tak "w ciemno" zachwalasz, że dobre? Czy jak ?
" Polak gorszego sortu"

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Gru 2015, 04:54:32 »
Hm...na czacie , zdaje się, że zachwalałeś browar tego pana , co to nie lubi gejów. Gorąco polecałeś. Nie pijesz piwa i tak "w ciemno" zachwalasz, że dobre? Czy jak ?
Urzekająca wręcz determinacja i pamiętliwość. Chylę czoła. Jeżeli mówię że coś jest dobre to nie zawsze oznacza to że tego używam. Uważam BMW za dobrą markę, ale jeżdżę Trabantem. Uważam Browary Regionalne Jakubiak za porządną polską firmę i dlatego polecam tejże firmy produkty. Skłamałbym mówiąc że ani kropelki piwa nie piję... Zdarzy mi się kilka szklaneczek w roku, ale tylko latem, tylko zimne i tylko z sokiem. Nie piję jak typowe Janusze z promu ; tytka z Biedronki pełna Żubrów i włóczą się w kółko , robiąc wstyd i rozrzucając puszki gdzie się tylko da. A właśnie takie spożywanie piwa miał na myśli Twój przyjaciel. Zresztą.... przed kim i w jakim celu ja się tłumaczę ?
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Gru 2015, 15:32:09 »
Jutro graja "nasze", jestesmy bowiem w praktycznej sytuacji bo graja nasze Polki i nasze Dunki :) :) .Holenderki sa faworytkami, ale Wegierki i Rosjanki tez byly, nawet wiekszymi.Dunki chyba znowu przegraja z Czarnogora, podejrzewam.

Jestem lekko rostrzesiony po wizycie u fryzjerki Zosi; pol metra ode mnie siedziala zielona papuga z ostrym dziobem i pazurami, sledzac mnie oczami pelnymi nienawisci, wykrzykujac cos w nieznanym mi blizej jezyku.Na szczescie nic sie nie wydarzylo i moglem dalej drzemac do konca zabiegu.

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Gru 2015, 15:37:49 »

Zastanawiajac sie nad poziomem twoich teorii i argumentow w innym watku, wyobrazilem sobie ciebie jako...


Bo niewiele o mnie waść wiesz. Jedną z moich niezwykłych zalet jest elastyczność; bardzo szybko "wyłapuję" z kim mam do czynienia i się dostosowuję ;)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Gru 2015, 15:52:17 »
Musze przyznac, ze jestes milym forumowiczem z niesamowitym i ekstremalnym zestawem politycznych teorii. Wyobrazam tez sobie masakre, jakbys przedstawil twoj "zestaw" jakims swiatlym i doroslym rodakom, oczywiscie przy stole, nie wirtualnie.

Dodam, ze uwazam wiekszosc polskich politykow za czekajace na farta kanalie, jestem tez pewny, ze za 4 lata ilosc zawiedzionych wyborcow glosujacych na wszystko inne niz PIS bedzie ogromna i tak bedzie wkolo Macieju przez nastepne paredziesiat lat, byc moze powracajacy z zachodu ludzie, z doswiadczeniami jak porzadnie i latwiej sie zyje na zachodzie, a zwlaszcza w Skandynawi cos zmieni.

Co do elastycznosci to przypomnial mi sie stary kawal czy nawet reklama: "Predzej serce ci peknie niz kondom firmy Playton@Gentelmens" :)

poloniainfo.dk

Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Gru 2015, 15:52:17 »

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Gru 2015, 17:34:00 »
Odpuszczam sobie Twoje dywagacje dotyczące moich poglądów i przekonań... Nawet nie zdążyłeś ich poznać.
A na rodaków powracających ze Skandynawii bym nie liczył. Cóż pozytywnego może wnieść do kraju ktoś wracający n.p. z Danii ?  Aborcja jako antykoncepcja ? Powszechne uwielbienie dla pederastów ?  Modę na odrzucenie zasad moralnych i tradycji chrześcijańskich ?
Ci wracający ze Swedestanu raczej niczego nie wniosą... Poza własną głową pod pachą
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Gru 2015, 19:29:10 »
Bo niewiele o mnie waść wiesz. Jedną z moich niezwykłych zalet jest elastyczność; bardzo szybko "wyłapuję" z kim mam do czynienia i się dostosowuję

to troche tak jak "w ktora strone chorogiewka powieje"? Dzownica tez jest bardzo elastyczna - nie ma kregoslupa

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Gru 2015, 20:11:28 »
A Tobie co Rogasiu ?  Jak się chce psu przywalić to kij się zawsze znajdzie... to takie stare powiedzonko. A teraz inne ; przyczepiłeś się jak rzep psiej d... Chcesz mi coś konkretnego powiedzieć czy tylko tak będziesz się czepiał i prowokował ? 
P.S. Pisze się dżdżownica ;) I w przeciwieństwie do niej mam kręgosłup...
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Gru 2015, 21:24:10 »
No wlasnie. Ludzie! Co wy? juz nawet w watku kulturalnym zadyma?
« Ostatnia zmiana: 17 Gru 2015, 21:41:50 wysłana przez Jomir »
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Gru 2015, 03:37:51 »


Odpuszczam sobie Twoje dywagacje dotyczące moich poglądów i przekonań... Nawet nie zdążyłeś ich poznać.
A na rodaków powracających ze Skandynawii bym nie liczył. Cóż pozytywnego może wnieść do kraju ktoś wracający n.p. z Danii ?  Aborcja jako antykoncepcja ? Powszechne uwielbienie dla pederastów ?  Modę na odrzucenie zasad moralnych i tradycji chrześcijańskich ?
Ci wracający ze Swedestanu raczej niczego nie wniosą... Poza własną głową pod pachą
Mądrej głowie dośc po słowie :).
Twoje poglądy są jasne, już po kilku postach łatwo się było zorientować.

Bardzo "interesujące" są też Twoje zapatrywania na Danię :).
Zarzuty stawiasz identyczne, jak wojujący muzułmanie, których tak nie lubisz :)).
To musi być dla Ciebie straszna trauma, żyć w takim "lewackim", "uwielbiającym pederastów", kraju.
Wyrazy współczucia.
Tylko...po co się tak męczyć ?
Nie lepiej wrócić do krainy powszechnej szczęśliwości i zasad moralnych, którą stała się , dzięki PISowi, Polska ?
Naprawdę mi szczerze Ciebie żal...
Musi być strasznie ciężko żyć w takim społeczeństwie...co krok to lewak, pederasta albo ateista. Straszne...Oczy dookoła głowy trzeba miec..."Oni są wszędzie"...:))
" Polak gorszego sortu"

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Gru 2015, 10:25:23 »
ulżyło Ci Becia ? Poczułaś komfort psychiczny ?  Nie ? To popisz sobie jeszcze... ja nie będę z Tobą dyskutował. Mogę się tylko pobłażliwie uśmiechać. Boże Narodzenie tuż tuż... więc dam Ci dobrą radę ; poszukaj gdzieś antidotum na swój jad, bo jak przypadkowo ugryziesz się w język to Forum straci niezwykle wartościową i światłą uczestniczkę. Wesołych !
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Gru 2015, 16:45:58 »
Od dluzszego czasu obserwuje twoja (Habanero) niezliczona ilosc postow w wielu watkach. Byc moze cierpisz na ADHD, bedac tak agresywnym, wszystkowiedzacym, bez chwili wytchnienia i nie potrafiac "hvile i sig selv" (nie wiem czy jest jakis odpowiednik po polsku). Pozostaje mi tylko prowokacja, ale tego tez pozalowalem, poniewaz chyba najwlasciwszym jest ignorowanie twoich wypowiedzi co mi sie prawie w 100% udalo. Komentowanie twoich wypowiedzi nie ma sensu, bo i tak przeciez z gory mozna zalozyc, ze tylko twoje wypowiedzi i argumenty sa sluszne. Oczywiscie forum jest dla wszystkich, a jezeli w dodatku moze posluzyc jako wentyl bezpieczenstwa, to spelnilo dodatkowa role.
Dziekuje za zwrocenie mi uwagi, ze pisze sie "dżdżownica". Wole po 40 latach pobytu w innych krajach pisac od czasu do czasu z bledami, niz poprawna polszczyzna prezentowac twoj poziom kultury debaty/wymiany zdan.       

Offline MartynaM

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 9
  • -Otrzymane: 13
  • Wiadomości: 146
  • Reputacja: +7/-9
Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Gru 2015, 15:06:31 »
Hmmm.... a mialo byc o pilce recznej ...
A tu prawie do rekoczynow dochodzi ... ;)

poloniainfo.dk

Odp: Ludzie! Co wy..
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Gru 2015, 15:06:31 »

 

Ludzie czy to oferowanie zapłaty za znalezienie pracy coś daje?

Zaczęty przez dk0701Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7939
Ostatnia wiadomość 07 Kwi 2010, 20:20:06
wysłana przez jakubek66
Co za ludzie z tych dunczykow,jak nie cisniesz to nic nie powiedza:/

Zaczęty przez GoscDział Hydepark

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 13743
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2008, 08:03:52
wysłana przez marysha
LUDZIE !!!!!!!!!Aktywne spędzanie czasu Aarhus lub okolice

Zaczęty przez maximalian1Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5324
Ostatnia wiadomość 07 Maj 2014, 23:46:46
wysłana przez szczurek
Dania - kraj i ludzie .

Zaczęty przez Grzegorz_OdenseDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 25027
Ostatnia wiadomość 18 Maj 2006, 21:33:15
wysłana przez Grzegorz_Odense
ludzie odpowiedzialni

Zaczęty przez Sylvia00Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 28962
Ostatnia wiadomość 18 Maj 2013, 10:45:52
wysłana przez myszka0807