poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Kardiolog  (Przeczytany 7554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Kardiolog
« dnia: 14 Paź 2011, 20:31:24 »
Poszukuje namiaru na dobrego lekarza kardiologa dla małego dziecka , może być na terenie całej Danii,warunek jeżeli możecie polecić kogoś sprawdzonego lub mieliście badanie lub wasi znajomi i maja ugruntowana opinie o danym lekarzu.

Mam Google i umiem szukać -jeżeli ktoś chce tak doradzić to nie jest ból zęba a bezrobotny stolarz po 12 tygodniowym kursie z A-Kasy mnie nie interesuje.

Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem.

Offline aaaaaa

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Kardiolog
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Paź 2011, 21:21:11 »
Poszukuje namiaru na dobrego lekarza kardiologa dla małego dziecka , może być na terenie całej Danii,warunek jeżeli możecie polecić kogoś sprawdzonego lub mieliście badanie lub wasi znajomi i maja ugruntowana opinie o danym lekarzu.

Mam Google i umiem szukać -jeżeli ktoś chce tak doradzić to nie jest ból zęba a bezrobotny stolarz po 12 tygodniowym kursie z A-Kasy mnie nie interesuje.

Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem.


zadzwon do Slawomira Wilgi moze on cos pomoze
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/17071/Slawomir-Wilga/internista-kardiolog/Bydgoszcz
http://www.soldamed.com/Slawomir-Wilga

nie wiem czy telefon aktualny ale chyba tak 50 41 83 48

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kardiolog
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Paź 2011, 21:34:43 »
Jan Kyst Madsen, Kopenhaga Østerbro, overlæge (ordynator) w Gentofte Hospital (chyba najlepszy kardiologiczny wydzial na Zelandii), jest znany i polecany przez wielu lekarzy.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Kardiolog
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Paź 2011, 22:21:51 »
Slawek Wilga jest kardiologiem. Jakis czas temu pracowal na oddziale kardiologicznym w Roskilde. 

To jego aktualny numer telefonu: 21126926
Pracuje w Kopenhadze, ale wiem, ze dojezdza po calej Zelandii.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kardiolog
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Paź 2011, 12:38:45 »
Dziękuje serdecznie za pomoc.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kardiolog
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lis 2023, 15:45:16 »
sotip @

Nie bardzo rozumiem po co polecasz kliniki w Polsce? Dojazd i pobyt, również opłaty za konsultacje to będzie spora suma. W Dani to wszystko masz za darmo, możesz ewentualnie wybrać jakiegoś specjalistę na second opinion, któremu będziesz musiał zapłacić.

Znajomi z Polski polecili mi raz wybitna droga, kardiologiczną klinikę w Krakowie, która odwiedziłem i to była strata czasu i pieniędzy, lekarz z którym rozmawiałem nie miał pojęcia o mojej dolegliwości, obiecał ze poczyta i mnie zawiadomi, tak się jednak nie stało.

Gdy szukacie dobrych duńskich specjalistów w każdej dziedzinie to to jest najlepsza strona do tego: www.healthpilot.dk
Tam tez możecie znaleźć oceny lekarzy.

Offline Jeremy

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Kardiolog
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Mar 2024, 15:20:54 »
sotip @

Nie bardzo rozumiem po co polecasz kliniki w Polsce? Dojazd i pobyt, również opłaty za konsultacje to będzie spora suma. W Dani to wszystko masz za darmo, możesz ewentualnie wybrać jakiegoś specjalistę na second opinion, któremu będziesz musiał zapłacić.

Znajomi z Polski polecili mi raz wybitna droga, kardiologiczną klinikę w Krakowie, która odwiedziłem i to była strata czasu i pieniędzy, lekarz z którym rozmawiałem nie miał pojęcia o mojej dolegliwości, obiecał ze poczyta i mnie zawiadomi, tak się jednak nie stało.

Gdy szukacie dobrych duńskich specjalistów w każdej dziedzinie to to jest najlepsza strona do tego: www.healthpilot.dk
Tam tez możecie znaleźć oceny lekarzy.
Bo z tymi lekarzami w Polsce tak jest - niestety trzeba się im przypominać o sobie, bo inaczej odstawiają jako 'sprawa załatwiona'. Dużo pracy, a mało specjalistów
Pozdrawiam, Jeremy

poloniainfo.dk

Odp: Kardiolog
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Mar 2024, 15:20:54 »

 

LEKARZ- KARDIOLOG

Zaczęty przez lucas07Dział Rodzina ...

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 18381
Ostatnia wiadomość 22 Mar 2009, 22:47:41
wysłana przez TBB