Ogólne > Rodzina ...

Urlop rodzicielski w Danii

<< < (21/22) > >>

anciol7:
Niech mnie moi przedmówcy poprawią jeżeli się mylę, ale gdy byłam na wychowawczym w 3F dostałam informację, iż oprócz płatnego wychowawczego, który ty już wykorzystałaś, można dostać również 32 tygodnie obojętnie dla którego z rodziców do ukończenie przez dziecko 8 roku życia. Jednak ten urlop wychowawczy jest bezpłatny.

rushh12:
przydatne informacje

Loliluli:
Witam. Co jesli jestem w ciazy ale nie pracuje i nie jestem na zwolnieniu lekarskim. Przed ciąża pracowalm 6miesiecy po 36h tygodniowo. Czy mam szanse na urlop macierzyński płatny? Dodam,  ze pracowalam jako vikar a teraz niestety nie maja dla mnie zadnej oferty.

aneczka.k:

--- Cytat: Loliluli w 22 Maj 2016, 19:34:03 ---Witam. Co jesli jestem w ciazy ale nie pracuje i nie jestem na zwolnieniu lekarskim. Przed ciąża pracowalm 6miesiecy po 36h tygodniowo. Czy mam szanse na urlop macierzyński płatny? Dodam,  ze pracowalam jako vikar a teraz niestety nie maja dla mnie zadnej oferty.

--- Koniec cytatu ---

Na barsel przechodzi sie 4 tyg. przed porodem i aby otrzymac minumalny barsel trzeba przepracowac min 120godz. w ostatnich 13 tyg przed przejsciem na barsel.

STEFKA:
A co w przypadku kiedy na okresie wypowiedzenia zaszlo sie w ciaze?Jak to sie ma z ubezpieczeniem oraz z wynagrodzeniem?Komu to zglosic, ze sie jest w ciazy?Pracodawcy, mimo, ze sie jest na wypowiedzeniu, czy do komuny?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej