Ogólne > Rodzina ...

Urlop rodzicielski w Danii

<< < (2/22) > >>

aneczka:
Dziekuje za informacje wlasnie o to mi chodzilo a gdzie moge znalesc jakies info a stawkach, ja przepracowalam w Danii w sumie 12,5 miesiaca z czeka ostatnie 1,5 miesiaca pracowalam po 37 godzin tygodniowo a wczesniejsze 11 miesiecy po 170godzin w miesiacu.

aneczka:
A i jeszcze jedno pytanie Jezeli cztery tygodnie przed porodem nie jestem nigdzie zatrudniona ale tak jak pisalam wczsniej pracowalam okolo roku w Danii to tez naleza mi sie te pieniadze cztery tygodnie przed porodem i czternascie tygodni po porodzie?

ania85:
Moja sytuacja jest troszke skomplikowana,a przynajmniej tak mi sie wydaje.Jestem w 22 tyg ciazy.Przepracowalam juz w Danii ponad rok(jako vikar).Obecnie moja umowa jest podpisana do maja(rodzic bede w czerwcu) lecz nie pracuje poniewaz posrednik nie ma dla mnie zadnej propozycji.Podkreslam ze nie pracuje ale umowa nie jest zerwana.Czy w takiej sytuacji nalezy mi sie urlop macierzynski?Z gory dziekuje za pomoc.

nina:
Od wrzesnia jestem w danii.w polsce jestem do wrzesnia 2009 na urlopie wychowawczym.teraz jestem w czwartym miesiacu ciazy i nie pracuje.czy nalezy mi sie urlop wychowawczy w danii.mam pozwolenie na pobyt maz pracujw

anha:
Drogie panie.
Proponuje o takie szczegóły zapytać w komunie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej