Regionalne > Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Hej co możecie polecić w Kolding i okolicach ?

(1/2) > >>

TomTom:
Witajcie pytanie do osób mieszkających w Kolding i okolicach. Jakie fajne miejsca moglibyscie polecić do zwiedzenia w tym rejonie ?
Centrum zwiedziłem , zamek widziałem, na marinie jestem codziennie co jeszcze ? :)

roga:
Turist -og Centerinformation
Turistbureau
Kolding Storcenter
Skovvangen 42
75 50 96 06
Åben til 19.00

TomTom:
Dzięki no to zabieram się choć pogoda nie dopisuje ale siedzenie w domu jest jeszcze gorsze :)
Dla potomnych  https://goo.gl/odrTwc

happybeti:
Jesli masz samochod , proponuje wycieczke jakies 30 km dalej- Fyn :).
Najpierw Fredericia, ze swoimi malowniczymi umocnieniami obronnymi, potem most i urocze miasteczko Middelfart.
Na Fynie mnostwo atrakcji, jesli jestes zainteresowany .

TomTom:
Hej happybetty dzięki za odpowiedź :)
Oczywiscie że jestem zainteresowany to jest główny cel podróży,jednak auta nie ma ale są jeszcze pociągi i rower mój ulubiony srodek transportu :)
Jeżeli mieszkasz tam i wybierasz się w najbliższych  dniach do Kolding napisz może będę mógł się zabrać z tobą, może masz troche wolnego czasu, jakis znajomych co by chętnie to zwiedzili, z miłą chęcią się dołączę.

Niestety plan podróży trochę mi się zawalił, wydawało mi sie że wezme trochę towaru do sprzedaży sprzedam w pare dni i zarobię na podróż po Danii niestety nie zwiedze tyle co bym chciał  i zwiedzam jedynie okolice Kolding i byłem w Odense ale i tak jest fajnie, tu w Kolding też nie brakuje uroczych miejsc, lepszy rydz niż nic :D

Pozdrawiam sukcesów

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej