Ogólne > Kultura

Filmy Kieslowskiego w Odense

(1/2) > >>

kaayaa:
Od dzis do srody (28/9)  w kinie Café Biografen w Odense wyswietlany bedzie film "Niebieski" Krzysztofa Kieslowskiego :)
Kolejne czesci trylogii tez sie wkrotce pojawia :)

http://www.kino.dk/film/b/bl/blaa-1993

tyrida:
Kieslowski robil najlepsze filmy!! ciesze sie!

roga:

--- Cytat: tyrida w 29 Gru 2016, 11:05:32 ---Kieslowski robil najlepsze filmy!! ciesze sie!

--- Koniec cytatu ---

Moze nie najlepsze, ale bardzo dobre, jak rowniez wielu, wielu innych rezyserow....   

zpatentem:
Dodam, ze bardzo znany i wielokrotnie nagradzany angielski rezyser Stanley Kubrick okreslil Dekalog jako jedyny film ktory uwaza za arcydzielo.
Pamietam jak bardzo wstrzasniety, zdumiony tez zachwycony wyszedlem z kina po ogladnieciu Krotkiego Filmu o Zabijaniu.

Na IMDB, filmowej internetowej bibli, ludzie z calego swiata dyskutuja filmy Kieslowskiego; po prostu jest juz bozyszczem kinomanow.

roga:
Bardzo sobie cenie twoje i cytowane oceny innych rezyserow czy tez krytykow filmowych zdanie, co nie zmienia faktu, ze mam swoje. Widzialem wszystkie jego filmy - kilka wysokiej klasy, inne zas dobre, ale to tylko moje osobiste zdanie na ten temat.
Oczywiscie rowniez polecalbym tym, ktorzy nie zapoznali sie z jego tworczoscia lub chca ja odswiezyc, skorzystac z okazji w Odense.           

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej