Ogólne > Edukacja

Jak to jest ze szkołami muzycznymi

(1/2) > >>

adelajdaa:
Hej!
Czy ktoś z was wie może jak wygląda sprawa ze szkołami muzycznymi w Dani?
Z tego, co się dowiadywałam, to wiem, że istnieją, ale studia muzyczne, jednak nie znalazłam żadnej informacji o stricte szkołach muzycznych.
Posiada ktoś z was wiedzę na ten temat? Jeżeli są, to jak wyglądają rekrutacje itp.? Wiem, że to sprawy indywidualne, ale miłoby byłoby gdyby wypowiedział się ktoś, kto miał do czynienia z podobnymi miejscami.

RybkaWillego:
Oczywiście że istnieją szkoły muzyczne. Moja córka chodzi do Frederikssund Musikskole na pianino:

http://www.musikskolen.frederikssund.dk

Można też uczęszczać na naukę gry na innych instrumentach. Wyatsrczy zapisac dziecko do szkoły przez internet. Wybiera się czy dziecko ma uczęszczać na zajęcia grupowe czy indywidualne. Córka ma indywidualne. Dla nowych uczniów pierwszy chyba miesiąc (dokładnie nie pamiętam) to okres próbny i jeśli się dziecku nie spodoba to mozna zrezygnować.

Jomir:
Dodam, ze musiskole w Danii, to bardziej odpowiedniki ognisk muzycznych w Polsce, sa dla wszystkich.
Jezeli dziecko ma talent, to wowczas sa szkoly polaczane z codziennym nauczaniem.
W Kopenhadze jest to Sankt Annæ Skolen.

zpatentem:
Aprops szkol muzycznych, poogladajcie co nieco na youtube o barcelonskiej szkole jazzowej Joan Chamarro; trudno to pojac. Dzieciaki o niesamowitych umiejetnosciach.

Yuki:
A czy takie szkoły są płatne? Jeśli tak to mniej więcej jaka jest wysokość czesnego?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej