poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Feriepeng  (Przeczytany 2045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KamBan1985

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Feriepeng
« dnia: 11 Kwi 2019, 12:38:49 »
Witam Państwa w tamtym roku pracowałem na terenie dani jakies 3 miesiace moze dłuzej , generalnie jest tak ze na dzien dzisiejszy podatek juz odzyskałem lecz nie mam pojęcia jak odzyskac za ten okres moje feriepenge , w tamtym roku chciałem odzyskać je wczesniej pod warunkiem ze nie wraca się w danym roku do danii , lecz moich pieniedzy nie było w borger  , ponieważ dostałem odpowiedz ze moje pieniadze najprawdopodobnie ma mój były pracodawca , generalnie chodzi mnie o to ghdzie dniu dzisijeszym gdzie mam sie po te pieniazki najlepiej zgłosic z moim byłym pracodawca nie mam zbyt dobrego kontaktu i wolałbym zeby to jakis urzad kazał mu zapłacic niż ja mam sie z nim szarpać , pozdrawiam dziękuję przepraszam za błedy

Offline svejser

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Feriepeng
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwi 2019, 17:21:28 »
Jak miałeś wypłaty na legalu z wydrukami to w "fiszkach" na dole w tabelce masz saldo ferie penge,
z tym idziesz do związku a oni dobrowolnie albo przez adwokata ściągną, choćby na podstawie wypłat,
jak nie masz fiszek i przelewów w banku to trochę jak szukanie wiatru w polu, idź do 'kommune' zapytaj.

poloniainfo.dk

Odp: Feriepeng
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwi 2019, 17:21:28 »