poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Oświadczyny na wakacjach  (Przeczytany 3404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaikanor

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Oświadczyny na wakacjach
« dnia: 04 Lip 2019, 10:49:48 »
Co sądzicie o tym, żeby ukochanej kobiecie :-* oświadczyć się w takcie wspólnych wakacji?
We wrześniu wybieramy się razem do Danii. Bo to i Gang Olsena, i Andersen, i klocki LEGO - część naszych wspólnych zainteresowań i pasji ;) Planuję zaręczyny z zaskoczenia, jak będziemy w Legolandzie... tylko boję się, żeby odprawa na lotnisku nie zepsuła mi niespodzianki. No bo jak przejść przez odprawę, bramkę z pierścionkiem zaręczonowym tak, żeby go nie wyjmować. Bo znalazłem odpowiedni pierścionek i jakoś nie mam pomysłu, jak go skutecznie i dyskretnie potem przemycić... A może poprosić w sklepie żeby wysłali go do Danii, do hotelu i żebym tylko ja mógł go odebrać?!?

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Oświadczyny na wakacjach
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lip 2019, 11:45:06 »
Jezeli pierscionek bedzie lezal w walizce, torbie, to spokojnie przejdzie przez kontrole.

Podrozuje duzo po calym swiecie, nigdy nie sciagam obraczki do kontroli, a jezeli "bipam" to z innnych powodow niz obraczka.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Miss impatient

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oświadczyny na wakacjach
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lip 2019, 12:34:26 »
Ale suuuuuper pomysłna oświadczyny!
Mega, ja skakałabym pod samo niebo ze szczęścia.
Wiele osób oświadcza się za granicą, dzięki temu ten wyjątkowy moment jest jeszcze lepiej zapamiętany!
Trzymam kciuki, na pewno wszystko się uda :)

Offline Thirds

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oświadczyny na wakacjach
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lip 2019, 13:19:41 »
Wspaniały pomysł, sama bym skakała ze szczęścia, jakby mój teraz już mąż coś takiego wymyślił... Ale przed ślubem nie było nam łatwo finansowo, dlatego po prostu zabrał mnie do Zakopanego i oświadczył się na szlaku. I też była wzruszona, i nie zapomnę tego do końca życia :)

Offline WofLemur

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Oświadczyny na wakacjach
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sie 2019, 12:19:55 »
Mój mąż oświadczył mi się podczas wczasów w Grecji, to było piękne przeżycie :) ale wyszła z tego też anegdota, bo w ferworze pakowania... zapomniał zabrać pierścionka zaręczynowego :D i jako prezent zaręczynowy podarował mi piękny srebrny wisiorek, a pierścionek czekał na mnie po powrocie do Polski :) Dotąd to wspominamy i szczerze? Nie zamieniłabym tych zaręczyn na żadne inne :)

Offline WofLemur

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Oświadczyny na wakacjach
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sie 2019, 13:22:06 »
Mój mąż oświadczył mi się podczas wczasów w Grecji, to było piękne przeżycie :) ale wyszła z tego też anegdota, bo w ferworze pakowania... zapomniał zabrać pierścionka zaręczynowego :D i jako prezent zaręczynowy podarował mi piękny srebrny wisiorek, a pierścionek czekał na mnie po powrocie do Polski :) Dotąd to wspominamy i szczerze? Nie zamieniłabym tych zaręczyn na żadne inne :)

« Ostatnia zmiana: 09 Sie 2019, 14:05:10 wysłana przez Jomir »

poloniainfo.dk

Odp: Oświadczyny na wakacjach
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sie 2019, 13:22:06 »

 

Internet na Wakacjach w Danii

Zaczęty przez Kubaa10Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7336
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2010, 17:06:25
wysłana przez kirizooz