Regionalne > Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Miejsca w Vejle, które lepiej omijać.

(1/1)

kubencki:
Hej wam

W niedługim czasie prawdopodobniej przeniosę się z rodziną do Vejle. W związku z tym mam do Was pytanie o okolice/dzielnice/osiedla, które powinienem pomijać przy poszukiwaniu mieszkania lub domu do wynajęcia.

Serdecznie pozdrawiam

Nightworker:
Cześć. Mieszkam w Vejle od 11 lat i szczerze mówiąc nie ma tu konkretnych miejsc, które należy omijać (wg mnie). Pozostaje kwestia wyboru punktu, który spełniałby Twoje oczekiwania ( w pobliżu centrum, w sąsiedztwie dworca, sklepu, czy tak jak dla mnie istotnym aspektem, było położenie blisko siłowni i sklepu na szybkie zakupy, jak czegoś zabraknie podczas gotowania chociażby). A tak prawdę mówiąc, chyba tylko kwestia sąsiedztwa jest istotna. Jeśli trafisz na uciążliwego, to masz przechlapane :) Miasto jest niewielkie, więc nawet nie mając samochodu, potrafiłem spokojnie załatwić zakupy, czy wszelkie sprawy urzędowe. Szczerze bardzo lubię to miasto. Pozdrawiam. Powodzenia.

kubencki:
Cześć,
Dziękuję bardzo za opinię.

Chciałbym jeszcze poprosić o pomoc w selekcji szkoły podstawowej. Którą polecacie, bo...

Pozdrawiam
Daniel

Nightworker:
W tej kwestii niestety Ci nie pomogę....może znajdzie się ktoś, kto ma jakąś wiedzę na ten temat.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej