Ogólne > Praca w Danii

Brak Wypłaty

(1/1)

Kaban:
Witam na początku chciałbym naświetlić temat , gdyż pracowałem poprzez vikar moment.dk , pojechałem na urlop do polski i stwierdziłem że tam nie wracam ponieważ nie odpowiada mi ta praca i poinformowałem mailowo gościa z agencji o tym , zaznaczam ze w umowie obie strony miały wypowiedz z zdnia na dzien bez okresu wypowiedzenia , moje pytanie brzmi ponieważ od tamtej pory nikt się ze mną nie skontaktował z aplikacji którą posiada vikar wynika ze juz tam nie pracuje , lecz nie dostałem za ostatni okres pracy ani payslipa ani pieniedzy , więc proszę o jakąś rade jak to rozwiązać , pozdrawiam

Mateusz199:
hej,
Najpierw musisz upewnić się, że dobrze zrozumiałeś warunki umowy, zwłaszcza te dotyczące wypowiedzenia. Jeśli wszystko jest zgodne, to powinieneś podjąć działania, aby odzyskać swoje pieniądze. Moja rada to skontaktuj się bezpośrednio z agencją, może najlepiej osobiście lub telefonicznie, aby wyjaśnić sytuację i domagać się swojej zapłaty. Jeśli to nie przyniesie rezultatu, możesz zwrócić się o pomoc do odpowiednich instytucji, takich jak np. inspekcja pracy. Ważne jest, abyś dokumentował każdy krok, każdą rozmowę i próbę kontaktu, aby mieć dowody na swoją korzyść, jeśli sprawa zakończy się w sądzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej